Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. LUKJANCSUK Jurij Riihimäen Cocks 6  (12 perc) 4 1,50
2. ALOUINI Kamel CS Dinamo Bucuresti 5  (10 perc) 4 1,25
3. SUSNJA Leon Orlen Wisla Plock 5  (10 perc) 4 1,25
4. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 4 1,25
5. JENSEN Magnus Aalborg Handbold 5  (10 perc) 4 1,25
6. VEGAR Marin HC Eurofarm Rabotnik 5  (10 perc) 4 1,25
7. BRÄNNBERGER Christoffer IK Sävehof 4  (8 perc) 3 1,33
8. BRITO DUARTE Gilberto Montpellier HB 4  (8 perc) 3 1,33
9. CSITU Alekszandr Riihimäen Cocks 4  (8 perc) 4 1,00
10. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 4 1,00
11. KUDUZ Ante CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 4 1,00
12. HRASTNIK Gasper HC PPD Zagreb 4  (8 perc) 4 1,00
13. KALARAS Hleb HC Vardar 4  (8 perc) 4 1,00
14. ITURRIZA ALVEREZ Victor FC Porto Sofarma 4  (8 perc) 4 1,00
15. HERNANDEZ BORGES Alexis FC Porto Sofarma 4  (8 perc) 4 1,00
16. GOMES Andre FC Porto Sofarma 4  (8 perc) 4 1,00
17. SULICS Renato Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 4 1,00
18. FURTCEV Viktor Csehovszki Medvegyi 4  (8 perc) 4 1,00
19. HENNEBERG Sebastian Elverum Handball 4  (8 perc) 4 1,00
20. GROSELJ Matics RK Celje Pivovarna Lasko 4  (8 perc) 4 1,00
21. FERNANDEZ Angel PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 4 1,00
22. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém HC 4  (8 perc) 4 1,00
23. GURKOVSZKI Pavlo HC Motor Zaporozsje 4  (8 perc) 4 1,00
24. BERGENDAHL Oscar GOG Håndbold 4  (8 perc) 4 1,00
25. BOZICS-PAVLETICS Josip HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 3 1,00
26. MANDICS David HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 3 1,00
27. TAMMINEN Teemu Riihimäen Cocks 3  (6 perc) 4 0,75
28. SUNAJKO Stefan IK Sävehof 3  (6 perc) 4 0,75
29. SALIHI Gzim IK Sävehof 3  (6 perc) 4 0,75
30. GABER Matej MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 4 0,75
31. RAVNICS Valentino HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 4 0,75
32. PORTE Valentin Montpellier HB 3  (6 perc) 4 0,75
33. STENMALM Philip Orlen Wisla Plock 3  (6 perc) 4 0,75
34. TESORIERE Thomas Bidasoa Irun 3  (6 perc) 4 0,75
35. MÖLLGAARD Henrik Aalborg Handbold 3  (6 perc) 4 0,75
36. SOLSTAD Thomas Elverum Handball 3  (6 perc) 4 0,75
37. HORZEN Kristjan RK Celje Pivovarna Lasko 3  (6 perc) 4 0,75
38. GOLLA Johannes SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 4 0,75
39. JURKIEWICZ Mariusz PGE Vive Kielce 3  (6 perc) 4 0,75
40. PEHLIVAN Doruk PGE Vive Kielce 3  (6 perc) 4 0,75
41. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 4 0,75
42. JOTICS Lovro HC Eurofarm Rabotnik 3  (6 perc) 4 0,75
43. NYFJÄLL Adam IFK Kristianstad 3  (6 perc) 4 0,75
44. WEINHOLD Steffen THW Kiel 2  (4 perc) 2 1,00
45. MARKOSKI Nikola HC Eurofarm Rabotnik 2  (4 perc) 2 1,00
46. HENIGMAN Nik MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 3 0,67
47. BARTHE-SPIESS Paco Bidasoa Irun 2  (4 perc) 3 0,67
48. VUJOVICS Stevan HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 3 0,67
49. PULJIZOVICS Szasa Riihimäen Cocks 2  (4 perc) 4 0,50
50. SZEMENOV Jevgenyij Riihimäen Cocks 2  (4 perc) 4 0,50
51. HERBURGER Lukas Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
52. TOMANEC Nikola Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
53. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
54. MONTORO CABELLO Angel Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
55. SAVENCO Dan CS Dinamo Bucuresti 2  (4 perc) 4 0,50
56. SORHAINDO Cedric Barça 2  (4 perc) 4 0,50
57. TOMAS Victor Barça 2  (4 perc) 4 0,50
58. SZTEPANCSICS Luka MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 4 0,50
59. MAQUEDA Jorge MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 4 0,50
60. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 2  (4 perc) 4 0,50
61. REMILI Nadim Paris Saint-Germain Handball 2  (4 perc) 4 0,50
62. KOUNKOUD Banoit Paris Saint-Germain Handball 2  (4 perc) 4 0,50
63. PETTERSON Fredric Montpellier HB 2  (4 perc) 4 0,50
64. KRISZTOPANSZ Dainis HC Vardar 2  (4 perc) 4 0,50
65. DISSINGER Christian HC Vardar 2  (4 perc) 4 0,50
66. ATMAN Pavel HC Vardar 2  (4 perc) 4 0,50
67. MBENGUE Djibril FC Porto Sofarma 2  (4 perc) 4 0,50
68. AMADOR SALINA Daymaro FC Porto Sofarma 2  (4 perc) 4 0,50
69. SZELVESZJUK Artyem HC Meskov Breszt 2  (4 perc) 4 0,50
70. SUMAK Vjacseszlav HC Meskov Breszt 2  (4 perc) 4 0,50
71. MLAKAR Zsiga Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 4 0,50
72. ZABICS Igor Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 4 0,50
73. RUIZ SANCHEZ Alvaro Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 4 0,50
74. MASZLENYIKOV Tyimofej Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 4 0,50
75. KOTOV Alekszander Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 4 0,50
76. VUCSKO Leon TATRAN Presov 2  (4 perc) 4 0,50
77. GRZENTICS Nino TATRAN Presov 2  (4 perc) 4 0,50
78. AFANOU Titouan TATRAN Presov 2  (4 perc) 4 0,50
79. ELLEBAEK Tobias Aalborg Handbold 2  (4 perc) 4 0,50
80. LIABA Michels Aalborg Handbold 2  (4 perc) 4 0,50
81. SMARASSON Janus Aalborg Handbold 2  (4 perc) 4 0,50
82. BURUD Jonas Elverum Handball 2  (4 perc) 4 0,50
83. BOYSEN Rasmus Elverum Handball 2  (4 perc) 4 0,50
84. MAKUCS Domen RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 4 0,50
85. HALD JENSEN Simon SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 4 0,50
86. ZACHARIASSEN Anders SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 4 0,50
87. WIENCEK Patrick THW Kiel 2  (4 perc) 4 0,50
88. EKBERG Niclas THW Kiel 2  (4 perc) 4 0,50
89. HORAK Pavel THW Kiel 2  (4 perc) 4 0,50
90. PEKELER Hendrik THW Kiel 2  (4 perc) 4 0,50
91. AGUINAGALDE Julen PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 4 0,50
92. LAUGE SCHMIDT Rasmus Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 4 0,50
93. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 4 0,50
94. KUS Mateusz HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 4 0,50
95. RADOVICS Mirko HC Eurofarm Rabotnik 2  (4 perc) 4 0,50
96. GHIONEA Valentin Sporting CP 2  (4 perc) 4 0,50
97. MLADENOVICS Nemanja Sporting CP 2  (4 perc) 4 0,50
98. FRADE Luis Sporting CP 2  (4 perc) 4 0,50
99. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 2  (4 perc) 4 0,50
100. HANSSON Emil IFK Kristianstad 2  (4 perc) 4 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk