Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. N'GOUAN Astride Metz Handball 4  (8 perc) 2 2,00
2. TÜRKOGLU Beyza Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 2 1,50
3. NISAVICS Andjela ZORK Jagodina 3  (6 perc) 2 1,50
4. ZAMFIRESCU Madalina SCM Ramnicu Valcea 3  (6 perc) 2 1,50
5. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 2 1,50
6. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 2 1,50
7. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 2 1,50
8. FRAFJORD Marit Team Esbjerg 3  (6 perc) 2 1,50
9. CVIJICS Dragana CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
10. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3  (6 perc) 2 1,50
11. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 3  (6 perc) 4 0,75
12. TANASKOVICS Katarina Rocasa Gran Canaria 2  (4 perc) 2 1,00
13. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
14. COSKUN Ceren Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
15. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
16. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
17. FLORFICA Elena SCM Ramnicu Valcea 2  (4 perc) 2 1,00
18. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 2 1,00
19. PÁSZTOR Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 2 1,00
20. SZARAWAGA Joanna MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 2 1,00
21. LAZOVICS Barbara ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 2 1,00
22. MINEVSZKAJA Ewgenija Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 2 1,00
23. TSAKALOU Lamprini HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
24. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 2  (4 perc) 2 1,00
25. PERIANU Gabriela CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
26. PINTEA Crina CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
27. DANO Nina IK Sävehof 2  (4 perc) 2 1,00
28. LINDBERG Kajsa IK Sävehof 2  (4 perc) 2 1,00
29. REBICOVA Marianna RK Krim Mercator 2  (4 perc) 2 1,00
30. VUCSKO Hana RK Krim Mercator 2  (4 perc) 2 1,00
31. MIKULASKOVA Veronika DHK Banik Most 2  (4 perc) 4 0,50
32. SENY Anna HK Rosztov Don 1  (2 perc) 1 1,00
33. FLIPPES Laura Metz Handball 1  (2 perc) 1 1,00
34. SNOPOVA Julija RK Krim Mercator 1  (2 perc) 1 1,00
35. PEREZ Arinegua Rocasa Gran Canaria 1  (2 perc) 2 0,50
36. ISKIT Asli Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 2 0,50
37. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 2 0,50
38. YILMAZ Betül Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 2 0,50
39. WOLOSZYK Joanna Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 2 0,50
40. ZSIZSICS Nikoleta ZORK Jagodina 1  (2 perc) 2 0,50
41. KAITOVICS Tamara ZORK Jagodina 1  (2 perc) 2 0,50
42. ASANIN Tanja ZORK Jagodina 1  (2 perc) 2 0,50
43. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
44. AARDAHL Maren SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
45. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya SCM Ramnicu Valcea 1  (2 perc) 2 0,50
46. LUKÁCS Viktória FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
47. CHRISTENSEN Emilie FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
48. CSISZÁR-SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
49. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 2 0,50
50. WAADE Silje Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 2 0,50
51. JONASSEN Vilde Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 2 0,50
52. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
53. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 1  (2 perc) 2 0,50
54. SZUDAKOVA Marina HK Rosztov Don 1  (2 perc) 2 0,50
55. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 1  (2 perc) 2 0,50
56. KALINYICSENKO Regina HK Rosztov Don 1  (2 perc) 2 0,50
57. BEHNKE Julia HK Rosztov Don 1  (2 perc) 2 0,50
58. GEGA Marta MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
59. MOLDRUP Mia MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
60. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 2 0,50
61. VUJOVICS Sanja ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 2 0,50
62. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 2 0,50
63. NIAKATE Kalidiatou Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 2 0,50
64. LASSOURCE Corale Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 2 0,50
65. KOBYLINSKA Monika Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 2 0,50
66. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
67. SZTANKO Tjasa HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
68. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
69. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
70. TURK Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
71. PEREDERIJ Olga Metz Handball 1  (2 perc) 2 0,50
72. SOLBERG Sanna Team Esbjerg 1  (2 perc) 2 0,50
73. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 1  (2 perc) 2 0,50
74. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
75. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
76. NZE MINKO Estelle Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 2 0,50
77. BULATOVICS Katarina Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 2 0,50
78. FORSBERG Johanna IK Sävehof 1  (2 perc) 2 0,50
79. JURICS Manca RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
80. ZABJEK Nina RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
81. BARICS Polona RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
82. KOSTELNA Katarina DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25
83. MANAKOVA Petra DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25
84. EKSTEINOVA Terezea DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25
85. SIPOVA Veronika DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25
86. JUNGOVA Linda DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25
87. DVORAKOVA Veronika DHK Banik Most 1  (2 perc) 4 0,25

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk