13. Női Európa-bajnokság 2018 (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 9  (18 perc) 6 1,50
2. PERIANU Gabriela Románia 9  (18 perc) 8 1,13
3. TRANBORG Mette Dánia 8  (16 perc) 6 1,33
4. EDWIGE Béatrice Franciaország 8  (16 perc) 8 1,00
5. NIELSEN Stine Dánia 6  (12 perc) 6 1,00
6. BOELK Emily Németország 6  (12 perc) 6 1,00
7. PETROVA Majja Oroszország 6  (12 perc) 8 0,75
8. TÓTH Gabriella Magyarország 5  (10 perc) 6 0,83
9. TÓVIZI Petra DVSC-TVP 5  (10 perc) 6 0,83
10. HERNANDEZ SERRADOR Ainhoa Spanyolország 5  (10 perc) 6 0,83
11. SENY Anna HK Rosztov Don 5  (10 perc) 8 0,63
12. SZAMOKINA Darja Oroszország 5  (10 perc) 8 0,63
13. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 5  (10 perc) 8 0,63
14. KORDOVSKÁ Kamila Csehország 4  (8 perc) 3 1,33
15. HELLAGARD Elin Svédország 4  (8 perc) 4 1,00
16. JÖRGENSEN Kristina Dánia 4  (8 perc) 6 0,67
17. JAUKOVICS Dirdina Montenegró 4  (8 perc) 6 0,67
18. PLANÉTA Szimonetta Magyarország 4  (8 perc) 6 0,67
19. RODRÍGUEZ Almudena Spanyolország 4  (8 perc) 6 0,67
20. CESAREO ROMERO Elisabet Spanyolország 4  (8 perc) 6 0,67
21. ROBERTS Jamina Svédország 4  (8 perc) 7 0,57
22. SOLBERG Sanna Norvégia 4  (8 perc) 7 0,57
23. BRATTSET Kari Norvégia 4  (8 perc) 7 0,57
24. PINEAU Allison Franciaország 4  (8 perc) 8 0,50
25. GONZÁLEZ ORTEGA Lara ES Besancon Feminin 3  (6 perc) 5 0,60
26. CVIJICS Dragana Szerbia 3  (6 perc) 6 0,50
27. SZTOILJKOVICS Jovana Szerbia 3  (6 perc) 6 0,50
28. RAICSEVICS Milena Montenegró 3  (6 perc) 6 0,50
29. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 3  (6 perc) 6 0,50
30. BULATOVICS Katarina Montenegró 3  (6 perc) 6 0,50
31. RADICSEVICS Jovanka Montenegró 3  (6 perc) 6 0,50
32. BEHNKE Julia Németország 3  (6 perc) 6 0,50
33. BERGER Amelie Németország 3  (6 perc) 6 0,50
34. MARTÍN BERENGUER Carmen Spanyolország 3  (6 perc) 6 0,50
35. MANAHAROVA Julia Oroszország 3  (6 perc) 8 0,38
36. DMITRIJEVA Darja Oroszország 3  (6 perc) 8 0,38
37. ZAADI Grace Franciaország 3  (6 perc) 8 0,38
38. UDRISTIAIU Aneta Románia 3  (6 perc) 8 0,38
39. LASLO Cristina Románia 3  (6 perc) 8 0,38
40. FLORICA Elena-Cristina Románia 3  (6 perc) 8 0,38
41. WOLOSZYK Joanna Lengyelország 2  (4 perc) 3 0,67
42. KUDLACZ-GLOC Karolina Lengyelország 2  (4 perc) 3 0,67
43. LABUDA Aneta MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 3 0,67
44. FERFOLJA Teja Szlovénia 2  (4 perc) 3 0,67
45. ZABJEK Nina RK Krim Mercator 2  (4 perc) 3 0,67
46. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 3 0,67
47. JEZICS Katarina Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 3 0,67
48. KALAUS Larissa Horvátország 2  (4 perc) 3 0,67
49. KRSNIK Dora RK Krim Mercator 2  (4 perc) 3 0,67
50. LUZUMOVÁ Iveta Csehország 2  (4 perc) 3 0,67
51. SZABÓ Laura Magyarország 2  (4 perc) 4 0,50
52. POP-LAZICS Sladana Szerbia 2  (4 perc) 6 0,33
53. LAVKO Jelena ÉRD HC 2  (4 perc) 6 0,33
54. LEKICS Andrea Szerbia 2  (4 perc) 6 0,33
55. KRPEZS-SLEZAK Katarina Szerbia 2  (4 perc) 6 0,33
56. HEINDAHL Kathrine Dánia 2  (4 perc) 6 0,33
57. HÖJLUND Mie Dánia 2  (4 perc) 6 0,33
58. RAMUSEVICS Ema Montenegró 2  (4 perc) 6 0,33
59. KLIKOVAC Andrea Montenegró 2  (4 perc) 6 0,33
60. HÁFRA Noémi Magyarország 2  (4 perc) 6 0,33
61. GRIJSEELS Alina Németország 2  (4 perc) 6 0,33
62. GONZÁLEZ ÁLVAREZ Mireya Spanyolország 2  (4 perc) 6 0,33
63. STRÖMBERG Carin Svédország 2  (4 perc) 7 0,29
64. LAGERQUIST Anna Svédország 2  (4 perc) 7 0,29
65. KRAMER Jessy Hollandia 2  (4 perc) 7 0,29
66. INGSTAD Vilde Norvégia 2  (4 perc) 7 0,29
67. LÖKE Heidi Norvégia 2  (4 perc) 7 0,29
68. KRISTIANSEN Veronica Norvégia 2  (4 perc) 7 0,29
69. SZNOPOVA Irina HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 8 0,25
70. MALASENKO Elizaveta Oroszország 2  (4 perc) 8 0,25
71. SZUDAKOVA Marina HK Rosztov Don 2  (4 perc) 8 0,25
72. KANOR Orlane Franciaország 2  (4 perc) 8 0,25
73. N'GOUAN Adjoba Franciaország 2  (4 perc) 8 0,25
74. DULFER Kelly Hollandia 2  (4 perc) 8 0,25
75. ABBINGH Lois Hollandia 2  (4 perc) 8 0,25
76. GEIGER Melinda Románia 2  (4 perc) 8 0,25
77. ARDEAN ELISEI Valentina Románia 2  (4 perc) 8 0,25
78. PINTEA Crina Románia 2  (4 perc) 8 0,25
79. MIKULASKOVA Veronika DHK Banik Most 1  (2 perc) 1 1,00
80. URTNOWSKA Ewa MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 1 1,00
81. ZYCH Aleksandra Lengyelország 1  (2 perc) 3 0,33
82. MATUSZCZYK Sylwia MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 3 0,33
83. KOBYLINSKA Monika Lengyelország 1  (2 perc) 3 0,33
84. AMON Ines Szlovénia 1  (2 perc) 3 0,33
85. BEGANOVICS Aneja Szlovénia 1  (2 perc) 3 0,33
86. KRHLIKAR Lina Szlovénia 1  (2 perc) 3 0,33
87. MAVSAR Tamara RK Krim Mercator 1  (2 perc) 3 0,33
88. SZTANKO Tjasa Szlovénia 1  (2 perc) 3 0,33
89. GROS Ana Szlovénia 1  (2 perc) 3 0,33
90. BLAZSEVICS Valentina Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
91. GLAVAN Marina Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
92. TURK Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 3 0,33
93. MILOSAVLJEVICS Dejana Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
94. KOVAROVA Sara DHK Banik Most 1  (2 perc) 3 0,33
95. RYSÁNKOVÁ Helena Csehország 1  (2 perc) 3 0,33
96. MIKA Kristyna Csehország 1  (2 perc) 3 0,33
97. ADÁMKOVÁ Petra Csehország 1  (2 perc) 3 0,33
98. JERÁBKOVÁ Markéta Csehország 1  (2 perc) 3 0,33
99. GUSTIN Daniela Svédország 1  (2 perc) 4 0,25
100. HAUGSTED Line Viborg HK 1  (2 perc) 4 0,25

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk