MKK (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 8  (16 perc) 5 1,60
2. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 5  (10 perc) 4 1,25
3. MAQUEDA Jorge MOL-Pick Szeged 5  (10 perc) 5 1,00
4. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 4  (8 perc) 4 1,00
5. VRANKOVICS Jakov Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 5 0,80
6. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 4  (8 perc) 6 0,67
7. HENIGMAN Nik MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 3 1,00
8. GABER Matej MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 4 0,75
9. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 4 0,75
10. MATICS Ivan Sport36-Komló 3  (6 perc) 4 0,75
11. BALÁZS Sándor Sport36-Komló 3  (6 perc) 4 0,75
12. MARKOVICS Igor Sport36-Komló 3  (6 perc) 4 0,75
13. DA SILVA FERREIRA Uelington Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 5 0,60
14. JAMALI Iman Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 1 2,00
15. GRIGORAS Demis Cosmin Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 4 0,50
16. NAGY László Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 4 0,50
17. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 5 0,40
18. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
19. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
20. CAÑELLAS Joan MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
21. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 6 0,33
22. ORBÁN Barnabás Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 1 1,00
23. ZDOLIK Bence Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
24. WÉBER Tamás Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
25. KASPAREK Stanislav MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 3 0,33
26. VARGA Márton Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 3 0,33
27. JERKOVICS Srecko Sport36-Komló 1  (2 perc) 3 0,33
28. SZÖLLŐSI Olivér Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 4 0,25
29. KÄLLMAN Jonas MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 4 0,25
30. MACKOVSEK Borut Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 4 0,25
31. MAHÉ Kentin Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 4 0,25
32. STRLEK Manuel Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 4 0,25
33. KOVÁCS Márk Sport36-Komló 1  (2 perc) 4 0,25
34. KANCEL Ottó Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
35. BÓKA Bendegúz Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
36. DÉNES János Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
37. ROSTA Miklós Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
38. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
39. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
40. PÁSZTOR Ákos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
41. BODÓ Richárd MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 5 0,20
42. SZEMENOV Jurij Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 6 0,17
43. HORNYÁK Péter Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 6 0,17
44. NÉMETH Balázs Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk