Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 8  (16 perc) 4 2,00
2. BECHERU Ion-Mihai CSA Steaua Bucuresti 8  (16 perc) 4 2,00
3. PALSSON Sverrir UMF Selfoss 6  (12 perc) 4 1,50
4. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 6  (12 perc) 4 1,50
5. ABRAO Silva SL Benfica 5  (10 perc) 2 2,50
6. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 5  (10 perc) 4 1,25
7. JANSSEN Lino OCI-LIONS 5  (10 perc) 4 1,25
8. KAVCSICS Aleksz RK Gorenje Velenje 5  (10 perc) 4 1,25
9. BALÁZS Sándor Sport36-Komló 4  (8 perc) 2 2,00
10. BENGHAMEN Samir Green Park Handbal Aalsmeer 4  (8 perc) 2 2,00
11. SIDOROWICZ Roman Pfadi Winterthur 4  (8 perc) 2 2,00
12. HEER Thomas BSV Bern 4  (8 perc) 3 1,33
13. BAUMGARTNER Tobias BSV Bern 4  (8 perc) 4 1,00
14. TRIVICS Milasin Handball Kaerjeng 4  (8 perc) 4 1,00
15. COSANTI Tommaso Handball Kaerjeng 4  (8 perc) 4 1,00
16. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 4  (8 perc) 4 1,00
17. FRIMMEL Sebastian Kadetten Schaffhausen 4  (8 perc) 4 1,00
18. JONSSON Elvar UMF Selfoss 4  (8 perc) 4 1,00
19. STAVAST Ivar OCI-LIONS 4  (8 perc) 4 1,00
20. STEINS Ivo OCI-LIONS 4  (8 perc) 4 1,00
21. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 4  (8 perc) 4 1,00
22. TELEPNEV Ivan Pölva Serviti 3  (6 perc) 2 1,50
23. SZRETENOVICS Stevan RK Zseleznyicsar 1949 Nis 3  (6 perc) 2 1,50
24. JEVTICS Vladimir RK Zseleznyicsar 1949 Nis 3  (6 perc) 2 1,50
25. GRZENTICS Nino RD Koper 2013 3  (6 perc) 2 1,50
26. BUTKUS Benas Klaipeda Dragunas 3  (6 perc) 2 1,50
27. VRDOLJAK Jakov GRK Varazsdin 1930 3  (6 perc) 2 1,50
28. OVCSINA Alen Vojvodina 3  (6 perc) 2 1,50
29. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
30. JANKOWSKI Mateusz KPR Gwardia Opole 3  (6 perc) 2 1,50
31. KRISTJANSSON Kristjan IBV Vestmannaeyjar 3  (6 perc) 2 1,50
32. DAHLHAUS Tim PAUC Handball 3  (6 perc) 2 1,50
33. SZTOJANOVICS Ivan HCB Karvina 3  (6 perc) 2 1,50
34. SOLAK Dominik HCB Karvina 3  (6 perc) 2 1,50
35. SZIMANSKI Jakub BSV Bern 3  (6 perc) 4 0,75
36. HAAS Noah Kadetten Schaffhausen 3  (6 perc) 4 0,75
37. MEISTER Lucas Kadetten Schaffhausen 3  (6 perc) 4 0,75
38. AMADOR SALINA Daymaro Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 4 0,75
39. SOARES MARTINS Miguel Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 4 0,75
40. ADAMS Roel OCI-LIONS 3  (6 perc) 4 0,75
41. SPELICS Nikola RK Gorenje Velenje 3  (6 perc) 4 0,75
42. VUJICS Stefan Szerbia 3  (6 perc) 4 0,75
43. TAHIRUKAJ Drenit KH Besa Famgas 3  (6 perc) 4 0,75
44. STEF Radu AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 1 2,00
45. NOVAK Dominik GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 1 2,00
46. MILOVANOVICS Nemanja RK Zseleznyicsar 1949 Nis 2  (4 perc) 2 1,00
47. RACSICS Marko RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
48. VLAH Aleksz RD Koper 2013 2  (4 perc) 2 1,00
49. DOLENC Dean RD Koper 2013 2  (4 perc) 2 1,00
50. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
51. VIRBAUSKAS Zanas Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
52. PAVEL Razvan AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 2 1,00
53. TÁLAS Elemér AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 2 1,00
54. GLOAGUEN Yoann Glasgow HC 2  (4 perc) 2 1,00
55. MICHNAK Dominik Glasgow HC 2  (4 perc) 2 1,00
56. NILSSON Johan Alingsas HK 2  (4 perc) 2 1,00
57. KASTELAN Nikola GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
58. VIDACSEK Jurica GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
59. SPRUK Tomislav GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
60. TALAHADZE Akaki BSB Batumi 2  (4 perc) 2 1,00
61. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 2 1,00
62. HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 2 1,00
63. SZEVERIN Roman ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
64. BURZSAK Ivan ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
65. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
66. MARJANAC Szasa Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
67. BOTTINGA Tim Green Park Handbal Aalsmeer 2  (4 perc) 2 1,00
68. OUDERLAN Quinten Green Park Handbal Aalsmeer 2  (4 perc) 2 1,00
69. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
70. DANGERS Markus Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 2 1,00
71. SVAJLEN Michal Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 2 1,00
72. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
73. IGNAT Sabin HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
74. ZMAVC Nejc Alpla HC Hard 2  (4 perc) 2 1,00
75. LAMERS Joren Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
76. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
77. SVEINSSON Sigurbergur IBV Vestmannaeyjar 2  (4 perc) 2 1,00
78. CAMARERO Jordan PAUC Handball 2  (4 perc) 2 1,00
79. BJÖRNSHAUGE Morten PAUC Handball 2  (4 perc) 2 1,00
80. VASZILEVSZKI Alekszandar HC Prolet 62 2  (4 perc) 2 1,00
81. VASZILEVSZKI Filip HC Prolet 62 2  (4 perc) 2 1,00
82. PEREIRA Nuno ABC/Uminho 2  (4 perc) 2 1,00
83. MARTINS Carlos ABC/Uminho 2  (4 perc) 2 1,00
84. SVERRISSON Einar UMF Selfoss 2  (4 perc) 3 0,67
85. BIRGISSON Birgir FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 4 0,50
86. INGVARSSON Johann FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 4 0,50
87. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 4 0,50
88. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 4 0,50
89. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 4 0,50
90. GRIMSSON Hergeir UMF Selfoss 2  (4 perc) 4 0,50
91. INGOLFSSON Atli UMF Selfoss 2  (4 perc) 4 0,50
92. HERNANDEZ BORGES Alexis Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 4 0,50
93. ITURRIZA ALVEREZ Victor Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 4 0,50
94. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 4 0,50
95. STEHLIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 4 0,50
96. SZTOJNICS Darko RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 4 0,50
97. VERDINEK Matics RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 4 0,50
98. KAVCSICS Miha RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 4 0,50
99. MILOSEVICS Krsto CSA Steaua Bucuresti 2  (4 perc) 4 0,50
100. RAPCIUGA Razvan CSA Steaua Bucuresti 2  (4 perc) 4 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk