Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HAGGERTY Tamara TusSies Metzingen 9  (18 perc) 8 1,13
2. OSZIPOVA Nagyezsda Zvezda Zvenyigorod 7  (14 perc) 5 1,40
3. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 7  (14 perc) 6 1,17
4. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 7  (14 perc) 7 1,00
5. GROA Dorthe Fredrikstad Ballklubb 6  (12 perc) 4 1,50
6. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 6  (12 perc) 5 1,20
7. GARJEVA Julia Kubany 6  (12 perc) 7 0,86
8. FROLOVA Jaroszlava Kubany 6  (12 perc) 7 0,86
9. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 6  (12 perc) 9 0,67
10. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 5  (10 perc) 4 1,25
11. CHRISTIANSEN Kjuus Fredrikstad Ballklubb 5  (10 perc) 4 1,25
12. BREISTÖL Kristine Team Esbjerg 5  (10 perc) 5 1,00
13. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 5  (10 perc) 5 1,00
14. SERICS Andrea SCM Craiova 5  (10 perc) 5 1,00
15. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 5  (10 perc) 5 1,00
16. PINTEA Crina Paris 92 5  (10 perc) 6 0,83
17. JUHÁSZ Gabriella Storhamar Handball Elite 5  (10 perc) 6 0,83
18. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 5  (10 perc) 7 0,71
19. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 5  (10 perc) 7 0,71
20. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 5  (10 perc) 7 0,71
21. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 5  (10 perc) 7 0,71
22. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 5  (10 perc) 8 0,63
23. HÖGDAHL Moa Viborg HK 5  (10 perc) 9 0,56
24. DAHL Ida-Marie Viborg HK 5  (10 perc) 9 0,56
25. KASZUMACSICS Lejla HZRK Grude 4  (8 perc) 2 2,00
26. MARIN Andrea Handball Kaerjeng 4  (8 perc) 2 2,00
27. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 3 1,33
28. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 4  (8 perc) 3 1,33
29. DA SOUZA Karoline GVM Europe-Vác 4  (8 perc) 4 1,00
30. KIEFFER Ilona ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 5 0,80
31. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 5 0,80
32. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 5 0,80
33. IANASI Maria SCM Craiova 4  (8 perc) 5 0,80
34. ILLARJONOVA Anasztasija Zvezda Zvenyigorod 4  (8 perc) 6 0,67
35. KLIMANCEVA Victoria Zvezda Zvenyigorod 4  (8 perc) 6 0,67
36. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 4  (8 perc) 6 0,67
37. GOMEZ Carla Mecalia Atletico Guardes 4  (8 perc) 6 0,67
38. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 4  (8 perc) 6 0,67
39. BURLET Lindsay ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 6 0,67
40. AOUSTIN Camille Siófok KC Hungary 4  (8 perc) 7 0,57
41. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 4  (8 perc) 7 0,57
42. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 4  (8 perc) 7 0,57
43. GOLIKOVA Julia Kubany 4  (8 perc) 7 0,57
44. NIELSEN Stine Viborg HK 4  (8 perc) 9 0,44
45. KALAUS Dora HC Lokomotiva Zagreb 3  (6 perc) 2 1,50
46. SEBVALD Sara HC Lokomotiva Zagreb 3  (6 perc) 2 1,50
47. MIKULICS Klara HZRK Grude 3  (6 perc) 2 1,50
48. JANKOVSZKAJA Valentyina HC Azersu 3  (6 perc) 2 1,50
49. BÁRÁNY Krisztina Hypo Niederösterreich 3  (6 perc) 2 1,50
50. KAISER Stefanie Hypo Niederösterreich 3  (6 perc) 2 1,50
51. IRIMIA Raluca HC Zalau 3  (6 perc) 2 1,50
52. EKOH Karichma Nantes Atlantique Handball 3  (6 perc) 2 1,50
53. SZAMOKINA Darja HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 2 1,50
54. GOJKOVICS Jelena ZORK Jagodina 3  (6 perc) 2 1,50
55. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 3 1,00
56. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 3 1,00
57. FILKOVÁ Tatjana IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 4 0,75
58. BAJCIOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 4 0,75
59. BORGES Juliana DHC Slavia Praha 3  (6 perc) 4 0,75
60. KÁLDY Lili GVM Europe-Vác 3  (6 perc) 4 0,75
61. BELMAS Viktoria Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
62. FERREIRA Rafhaela Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
63. SPAAR Nadja SPONO Eagles 3  (6 perc) 4 0,75
64. VALERO Sarah Mecalia Atletico Guardes 3  (6 perc) 4 0,75
65. RONNING Andrea Fredrikstad Ballklubb 3  (6 perc) 4 0,75
66. NICK Viktória Dunaújváros KKA 3  (6 perc) 4 0,75
67. EINARSDOTTIR Hildigunnar Borussia Dortmund 3  (6 perc) 4 0,75
68. WEISHEITEL Saskia Borussia Dortmund 3  (6 perc) 4 0,75
69. VASZILEVSZKAJA Natalia Fehéroroszország 3  (6 perc) 4 0,75
70. KHOUILDI Ines Tunézia 3  (6 perc) 4 0,75
71. BACAOANU Raluca SCM Ramnicu Valcea 3  (6 perc) 4 0,75
72. APETREI Oana-Valentina SC Magura Cisnadie 3  (6 perc) 5 0,60
73. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 3  (6 perc) 5 0,60
74. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 3  (6 perc) 5 0,60
75. JENSEN Anette Team Esbjerg 3  (6 perc) 5 0,60
76. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 3  (6 perc) 6 0,50
77. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 3  (6 perc) 6 0,50
78. PEREZ BUFORN Paulina Mecalia Atletico Guardes 3  (6 perc) 6 0,50
79. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 3  (6 perc) 6 0,50
80. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 3  (6 perc) 6 0,50
81. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC Hungary 3  (6 perc) 7 0,43
82. PEDERSEN Laerke Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 7 0,43
83. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 7 0,43
84. NIELSEN Matilde Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 7 0,43
85. SZAVINOVA Jana Kubany 3  (6 perc) 7 0,43
86. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Kubany 3  (6 perc) 7 0,43
87. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 3  (6 perc) 8 0,38
88. HAUGSTED Line Viborg HK 3  (6 perc) 9 0,33
89. JENSEN Line Viborg HK 3  (6 perc) 9 0,33
90. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 2  (4 perc) 2 1,00
91. GICSEVSZKA Leonida WHC Metalurg 2  (4 perc) 2 1,00
92. WEGMÜLLER Chantal LK Zug Handball 2  (4 perc) 2 1,00
93. SPRENGERS Zoe OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 2  (4 perc) 2 1,00
94. REISS Carmen UHC Müllner Bau Stockerau 2  (4 perc) 2 1,00
95. CSUTURA Nikolina HZRK Grude 2  (4 perc) 2 1,00
96. VAKRAT Shira Maccabi Arazim Ramat gan 2  (4 perc) 2 1,00
97. GROZOVSKY Veronika Maccabi Arazim Ramat gan 2  (4 perc) 2 1,00
98. COHEN Oshri Maccabi Arazim Ramat gan 2  (4 perc) 2 1,00
99. ROGUCKA-WESIERKA Emilia Handball Kaerjeng 2  (4 perc) 2 1,00
100. PAPA Magdalini Youth Union of Athienou 2  (4 perc) 2 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk