Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 15  (30 perc) 16 0,94
2. BÖLK Emily Thüringer HC 14  (28 perc) 12 1,17
3. HUBER Josefine Thüringer HC 13  (26 perc) 12 1,08
4. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 13  (26 perc) 14 0,93
5. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 12  (24 perc) 11 1,09
6. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 12  (24 perc) 16 0,75
7. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 11  (22 perc) 8 1,38
8. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 11  (22 perc) 12 0,92
9. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 11  (22 perc) 16 0,69
10. REISTAD Henny Vipers Kristiansand 11  (22 perc) 16 0,69
11. TRANBORG Mette Dánia 10  (20 perc) 10 1,00
12. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 10  (20 perc) 14 0,71
13. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 10  (20 perc) 14 0,71
14. BULATOVICS Angyela ZsRK Buducsnoszt 9  (18 perc) 14 0,64
15. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 9  (18 perc) 14 0,64
16. YTTERENG Hanna Vipers Kristiansand 9  (18 perc) 15 0,60
17. HEINDAHL Kathrine Dánia 8  (16 perc) 14 0,57
18. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 8  (16 perc) 16 0,50
19. SMITS Xenia Metz Handball 8  (16 perc) 16 0,50
20. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 7  (14 perc) 11 0,64
21. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 7  (14 perc) 12 0,58
22. POP-LAZICS Szladana Brest Bretagne Handball 7  (14 perc) 12 0,58
23. KRISTENSEN Mathilde Vipers Kristiansand 7  (14 perc) 13 0,54
24. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducsnoszt 7  (14 perc) 14 0,50
25. ABBINGH Lois HK Rosztov Don 7  (14 perc) 16 0,44
26. WAADE Silje Vipers Kristiansand 7  (14 perc) 16 0,44
27. EDWIGE Beatrice Metz Handball 7  (14 perc) 16 0,44
28. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 6  (12 perc) 8 0,75
29. LARSEN Kamilla Odense HC 6  (12 perc) 8 0,75
30. HORVÁTH Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 8 0,75
31. PINTEA Crina Paris 92 6  (12 perc) 10 0,60
32. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 6  (12 perc) 12 0,50
33. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 6  (12 perc) 12 0,50
34. BARICS Polona RK Krim Mercator 6  (12 perc) 12 0,50
35. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 14 0,43
36. BULATOVICS Katarina ZsRK Buducsnoszt 6  (12 perc) 14 0,43
37. GRIBICS Itana ZsRK Buducsnoszt 6  (12 perc) 14 0,43
38. SENY Anna HK Rosztov Don 6  (12 perc) 16 0,38
39. PETTERSON Linnea IK Sävehof 5  (10 perc) 6 0,83
40. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 5  (10 perc) 6 0,83
41. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 5  (10 perc) 8 0,63
42. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducsnoszt 5  (10 perc) 9 0,56
43. MAVSAR Tamara RK Krim Mercator 5  (10 perc) 11 0,45
44. KRSNIK Dora RK Krim Mercator 5  (10 perc) 12 0,42
45. SZTANKO Tjasa RK Krim Mercator 5  (10 perc) 12 0,42
46. SCHMELZER Meike Thüringer HC 5  (10 perc) 12 0,42
47. KANOR Orlane Metz Handball 5  (10 perc) 16 0,31
48. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 8 0,50
49. BULATOVICS Nina Kastamonu Belediyesi GSK 4  (8 perc) 8 0,50
50. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 4  (8 perc) 10 0,40
51. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 4  (8 perc) 10 0,40
52. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 4  (8 perc) 12 0,33
53. BONT Debbie Köbenhavn Haandbold 4  (8 perc) 12 0,33
54. GROS Ana Brest Bretagne Handball 4  (8 perc) 12 0,33
55. SZTOILJKOVICS Jovana Brest Bretagne Handball 4  (8 perc) 12 0,33
56. LUZUMOVA Iveta Thüringer HC 4  (8 perc) 12 0,33
57. MANEA Oana CSM Bucuresti 4  (8 perc) 14 0,29
58. HALD Sara Odense HC 4  (8 perc) 14 0,29
59. N'GOUAN Astride Metz Handball 4  (8 perc) 15 0,27
60. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 4  (8 perc) 16 0,25
61. NOCANDY Meline Metz Handball 4  (8 perc) 16 0,25
62. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 3  (6 perc) 2 1,50
63. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3  (6 perc) 6 0,50
64. UJKICS Dijana ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 6 0,50
65. KRISTENSEN Kamilla 3  (6 perc) 6 0,50
66. BERGUM Mari Larvik HK 3  (6 perc) 6 0,50
67. ANDENAES June Larvik HK 3  (6 perc) 6 0,50
68. WOLFF Martine Larvik HK 3  (6 perc) 6 0,50
69. BAK Melanie Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 6 0,50
70. NAIDZINIAVICIUS Kim SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 7 0,43
71. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 7 0,43
72. IHNYEVA Alena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 8 0,38
73. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 8 0,38
74. STOLLE Alicia HSG Blomberg-Lippe 3  (6 perc) 8 0,38
75. KLUJBER Katrin Magyarország 3  (6 perc) 8 0,38
76. BOBRONYIKOVA Vladlena HK Rosztov Don 3  (6 perc) 9 0,33
77. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 3  (6 perc) 10 0,30
78. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 3  (6 perc) 10 0,30
79. TISSIER Amandine Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 10 0,30
80. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 12 0,25
81. LYKKEGAARD Maria Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 12 0,25
82. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 12 0,25
83. TSAKALOU Lamprini RK Krim Mercator 3  (6 perc) 12 0,25
84. ZABJEK Nina RK Krim Mercator 3  (6 perc) 12 0,25
85. RISZTOVSZKA Sara ZsRK Vardar 3  (6 perc) 12 0,25
86. MADSEN Susanne Odense HC 3  (6 perc) 13 0,23
87. KLIVINYI Kinga FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 14 0,21
88. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 3  (6 perc) 14 0,21
89. PETROVA Majja HK Rosztov Don 3  (6 perc) 14 0,21
90. BAKKERUD Ingvild Odense HC 3  (6 perc) 14 0,21
91. JENSEN Trine Odense HC 3  (6 perc) 14 0,21
92. OFFENDAL Nadia Odense HC 3  (6 perc) 14 0,21
93. AUNE Malin Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 14 0,21
94. KRISTIANSEN Jeanett Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 16 0,19
95. FLIPPES Laura Metz Handball 3  (6 perc) 16 0,19
96. HRVATIN Ema Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 1 2,00
97. CAMEJO Yunisleidy Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
98. EZKURDIA Uxue Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
99. MITROVICS Ivana ZORK Jagodina 2  (4 perc) 2 1,00
100. BOGOJEVICS Jovana ZORK Jagodina 2  (4 perc) 2 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk