Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 11  (22 perc) 7 1,57
2. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 8  (16 perc) 5 1,60
3. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 7  (14 perc) 5 1,40
4. TRANBORG Mette Dánia 6  (12 perc) 5 1,20
5. HUBER Josefine Thüringer HC 6  (12 perc) 5 1,20
6. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 5  (10 perc) 5 1,00
7. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 5  (10 perc) 5 1,00
8. SCHMELZER Meike Thüringer HC 5  (10 perc) 5 1,00
9. BÖLK Emily Thüringer HC 5  (10 perc) 5 1,00
10. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 5  (10 perc) 7 0,71
11. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 5  (10 perc) 7 0,71
12. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
13. PETTERSON Linnea IK Sävehof 4  (8 perc) 5 0,80
14. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 4  (8 perc) 5 0,80
15. EDWIGE Beatrice Metz Handball 4  (8 perc) 5 0,80
16. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 7 0,57
17. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 3  (6 perc) 2 1,50
18. N'GOUAN Astride Metz Handball 3  (6 perc) 4 0,75
19. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 5 0,60
20. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 3  (6 perc) 5 0,60
21. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3  (6 perc) 5 0,60
22. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 5 0,60
23. SZTOILJKOVICS Jovana Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 5 0,60
24. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 5 0,60
25. SZTANKO Tjasa RK Krim Mercator 3  (6 perc) 5 0,60
26. TSAKALOU Lamprini RK Krim Mercator 3  (6 perc) 5 0,60
27. UJKICS Dijana ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 5 0,60
28. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 5 0,60
29. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 5 0,60
30. HEINDAHL Kathrine Dánia 3  (6 perc) 5 0,60
31. AUNE Malin Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 5 0,60
32. YTTERENG Hanna Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 5 0,60
33. REISTAD Henny Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 5 0,60
34. BERGUM Mari Larvik HK 3  (6 perc) 5 0,60
35. NAIDZINIAVICIUS Kim SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 7 0,43
36. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 7 0,43
37. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 7 0,43
38. CAMEJO Yunisleidy Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
39. EZKURDIA Uxue Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
40. MITROVICS Ivana ZORK Jagodina 2  (4 perc) 2 1,00
41. BOGOJEVICS Jovana ZORK Jagodina 2  (4 perc) 2 1,00
42. GEGA Marta MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 2 1,00
43. TÜRKYLMAZ Beyzanur Muratpasa Belediyesi SK 2  (4 perc) 2 1,00
44. KOREN Alja RK Krim Mercator 2  (4 perc) 3 0,67
45. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 2  (4 perc) 4 0,50
46. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 4 0,50
47. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 5 0,40
48. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 5 0,40
49. SCHATZL Nadine FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 5 0,40
50. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 2  (4 perc) 5 0,40
51. KURTOVIC Amanda CSM Bucuresti 2  (4 perc) 5 0,40
52. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 2  (4 perc) 5 0,40
53. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 2  (4 perc) 5 0,40
54. MASZLOVA Calerija HK Rosztov Don 2  (4 perc) 5 0,40
55. ABBINGH Lois HK Rosztov Don 2  (4 perc) 5 0,40
56. LUNDBÄCK Amelia IK Sävehof 2  (4 perc) 5 0,40
57. EKENMAN-FERNIS Emma IK Sävehof 2  (4 perc) 5 0,40
58. MÖRK Thea Köbenhavn Haandbold 2  (4 perc) 5 0,40
59. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 2  (4 perc) 5 0,40
60. LYKKEGAARD Maria Köbenhavn Haandbold 2  (4 perc) 5 0,40
61. GROS Ana Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 5 0,40
62. POP-LAZICS Szladana Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 5 0,40
63. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 5 0,40
64. BARICS Polona RK Krim Mercator 2  (4 perc) 5 0,40
65. BULATOVICS Angyela ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 5 0,40
66. BAKKERUD Ingvild Odense HC 2  (4 perc) 5 0,40
67. KRISTENSEN Kamilla Odense HC 2  (4 perc) 5 0,40
68. HALD Sara Odense HC 2  (4 perc) 5 0,40
69. JENSEN Trine Dánia 2  (4 perc) 5 0,40
70. OFFENDAL Nadia Odense HC 2  (4 perc) 5 0,40
71. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 5 0,40
72. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 2  (4 perc) 5 0,40
73. KANOR Orlane Metz Handball 2  (4 perc) 5 0,40
74. SMITS Xenia Metz Handball 2  (4 perc) 5 0,40
75. ANDENAES June Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
76. RIVAS Mathilde Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
77. LUND Karoline Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
78. WOLFF Martine Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
79. CHRISTENSEN Emilie Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
80. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 7 0,29
81. IHNYEVA Alena HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 7 0,29
82. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
83. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
84. GOJKOVICS Jelena ZORK Jagodina 1  (2 perc) 2 0,50
85. GLISOVICS Marina ZORK Jagodina 1  (2 perc) 2 0,50
86. BURCEA Bogdan SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
87. ZAMFIR Florina SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
88. COLAC Alexandra SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
89. SERICS Andrea SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
90. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
91. IANASI Maria SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
92. LAURETTI Cyrielle Jomi Salerno 1  (2 perc) 2 0,50
93. OLIVERI Laure Jomi Salerno 1  (2 perc) 2 0,50
94. COPPOLA Antonella Jomi Salerno 1  (2 perc) 2 0,50
95. DALLA COSTA Ilaria Jomi Salerno 1  (2 perc) 2 0,50
96. SZARAWAGA Joanna Vistal Gdynia 1  (2 perc) 2 0,50
97. STASIAK Malgorzata MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
98. MATUSZCZYK Sylwia MKS Perla Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
99. BOZDOGAN Döne Muratpasa Belediyesi SK 1  (2 perc) 2 0,50
100. HOSGÖR BINBOGA Digdem Muratpasa Belediyesi SK 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk