Női (JÁTÉKVEZETŐK)

DÁTUM MÉRKŐZÉS EREDMÉNY SL 2' 3×2' VÉGL.
  Litvánia  
  Viktorija KIJAUSKAITE, Austra ZALIENE  
2019.09.07 Kastamonu Belediyesi GSK - ZORK Jagodina 31-15 (15-6) 6 10 0 0
2019.09.08 DHK Banik Most - Kastamonu Belediyesi GSK 35-33 (20-13) 5 13 0 0
2019.11.03 MKS Perla Lublin - CSM Bucuresti 19-28 (10-17) 4 4 0 0
  Összesen: 15 27 0 0
  Macedónia  
  Marije ILIJEVA, Silvana KARBESKA  
2019.09.07 Rocasa Gran Canaria - DHK Banik Most 21-28 (11-11) 6 3 0 0
2019.09.08 Rocasa Gran Canaria - ZORK Jagodina 28-15 (15-8) 5 3 0 0
2019.10.13 HC Podravka Vegeta - Vipers Kristiansand 25-24 (14-12) 6 4 0 0
  Összesen: 17 10 0 0
  Szerbia  
  Vanja ANTICS, Jelena JAKOVLJEVICS  
2019.10.04 SCM Ramnicu Valcea - SG BBM Bietigheim 34-27 (20-18) 3 5 0 0
2019.10.20 Vipers Kristiansand - Metz Handball 38-38 (17-21) 5 5 0 0
  Összesen: 8 10 0 0
  Ciprus  
  Georgios PANAVIDES, Marios ANDREOU  
2019.10.19 SG BBM Bietigheim - Brest Bretagne Handball 32-35 (18-17) 5 3 0 0
2019.11.08 HC Podravka Vegeta - Metz Handball 25-32 (15-15) 6 5 0 0
  Összesen: 11 8 0 0
  Románia  
  Christina NASTASE, Simona Raluca STANCU  
2019.10.06 RK Krim Mercator - DHK Banik Most 29-31 (14-13) 4 8 0 0
2019.11.09 IK Sävehof - Győri Audi ETO KC 27-36 (12-19) 4 4 0 0
  Összesen: 8 12 0 0
  Németország  
  Maike MERZ, Tanja SCHILHA  
2019.10.20 DHK Banik Most - IK Sävehof 25-25 (17-13) 3 7 0 0
2019.11.09 FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand 29-34 (15-19) 4 12 0 0
  Összesen: 7 19 0 0
  Montenegró  
  Jelena MITROVICS, Andjelina KAZANEGRA  
2019.10.05 HK Rosztov Don - MKS Perla Lublin 31-21 (21-11) 1 5 0 0
2019.11.02 HC Podravka Vegeta - FTC-Rail Cargo Hungaria 26-27 (15-14) 4 9 0 0
  Összesen: 5 14 0 0
  Oroszország  
  Viktoria ALPAIDZE, Tatjána BEREZSKINA  
2019.10.12 Brest Bretagne Handball - SCM Ramnicu Valcea 37-24 (22-9) 1 7 0 0
2019.11.03 Metz Handball - Vipers Kristiansand 26-17 (12-10) 3 10 0 0
  Összesen: 4 17 0 0
  Görögország  
  Ioanna CHRISTIDI, Ioanna PAPAMATTHEOU  
2019.10.19 RK Krim Mercator - Győri Audi ETO KC 21-33 (9-13) 7 5 0 0
2019.11.09 MKS Perla Lublin - HK Rosztov Don 20-30 (12-20) 5 6 0 0
  Összesen: 12 11 0 0
  Dánia  
  Karina CHRISTIANSEN, Line HESSELDAL HANSEN  
2019.10.19 ZsRK Buducsnoszt - SCM Ramnicu Valcea 23-19 (13-10) 3 6 0 1
2019.11.10 DHK Banik Most - RK Krim Mercator 26-31 (12-14) 3 9 0 1
  Összesen: 6 15 0 2
  Horvátország  
  Davor LONCAR, Zoran LONCAR  
2019.10.12 MKS Perla Lublin - Team Esbjerg 22-28 (15-12) 3 6 0 0
2019.11.02 IK Sävehof - DHK Banik Most 24-19 (12-8) 4 7 0 0
  Összesen: 7 13 0 0
  Románia  
  Diana-Carmen FLORESCU, Anamaria STOIA  
2019.10.19 FTC-Rail Cargo Hungaria - HC Podravka Vegeta 37-31 (17-17) 5 10 1 0
  Összesen: 5 10 1 0
  Szlovénia  
  Bojan LAH, David SOK  
2019.10.05 ZsRK Buducsnoszt - Brest Bretagne Handball 32-35 (17-16) 3 7 0 0
  Összesen: 3 7 0 0
  Lengyelország  
  Malgorzata LIDACKA, URSZULA LESIAK  
2019.10.13 DHK Banik Most - Győri Audi ETO KC 21-46 (13-23) 2 2 0 0
  Összesen: 2 2 0 0
  Portugália  
  Daniel FREITZAS, Cesar CARVALHO  
2019.10.06 Metz Handball - HC Podravka Vegeta 40-26 (24-13) 5 5 0 0
  Összesen: 5 5 0 0
  Moldova  
  Igor CSOVALCSICS, Alekszej CSOVALCSICS  
2019.11.02 Brest Bretagne Handball - SG BBM Bietigheim 36-30 (18-15) 3 6 0 0
  Összesen: 3 6 0 0
  Csehország  
  Jiri OPAVA, Pavel VALEK  
2019.10.13 FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz Handball 28-34 (16-20) 5 10 1 0
  Összesen: 5 10 1 0
  Magyarország  
  HORVÁTH Péter, MARTON Balázs  
2019.11.02 HK Rosztov Don - Team Esbjerg 34-26 (16-13) 4 10 0 0
  Összesen: 4 10 0 0
  Törörkország  
  Kursad ERDOGAN, Ibrahim ÖZDENIZ  
2019.11.10 Brest Bretagne Handball - ZsRK Buducsnoszt 32-28 (14-15) 4 8 1 0
  Összesen: 4 8 1 0
  Lengyelország  
  Bartosz LESZCZYNSKI, Marcin PIECHOTA  
2019.11.10 SG BBM Bietigheim - SCM Ramnicu Valcea 31-28 (13-14) 4 7 0 0
  Összesen: 4 7 0 0
  Törökország  
  Pinar Ünlü HATIPOGLU, Mehtap SIMSEK  
2019.10.06 Győri Audi ETO KC - IK Sävehof 35-23 (17-11) 4 5 0 0
  Összesen: 4 5 0 0
  Franciaország  
  Charlotte BONAVENTURA, Julie BONAVENTURA  
2019.10.19 Team Esbjerg - HK Rosztov Don 31-26 (16-11) 4 7 0 0
  Összesen: 4 7 0 0
  Oroszország  
  Konstantin ERSZOV, Anton PAVLJUKOV  
2019.11.02 Győri Audi ETO KC - RK Krim Mercator 31-26 (13-13) 2 6 0 0
  Összesen: 2 6 0 0
  Bosznia-Hercegovina  
  Tatjana PRASTALO, Vesna BALVAN  
2019.10.19 CSM Bucuresti - MKS Perla Lublin 35-19 (16-10) 4 2 0 0
  Összesen: 4 2 0 0
  Finnország  
  Jan ERIK LEANDERSSON, Mikael LINDROOS  
2019.10.05 Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria 31-22 (16-11) 4 8 0 0
  Összesen: 4 8 0 0
  Spanyolország  
  Andreu MARIN, Ignacio Garcia SERRADILLA  
2019.10.14 SG BBM Bietigheim - ZsRK Buducsnoszt 23-30 (12-14) 3 7 0 0
  Összesen: 3 7 0 0
  Szlovákia  
  Boris MANDAK, Mario RUDINSKY  
2019.10.06 Team Esbjerg - CSM Bucuresti 22-24 (8-13) 5 9 0 0
  Összesen: 5 9 0 0
  Horvátország  
  Dalibor JURANIVICS, Marko MRVICA  
2019.10.11 CSM Bucuresti - HK Rosztov Don 23-23 (13-14) 5 6 0 0
  Összesen: 5 6 0 0
  Szerbia  
  Alekszander PANDZSICS, Iva MOSORINSZKI  
2019.10.13 IK Sävehof - RK Krim Mercator 21-25 (10-13) 5 7 0 0
  Összesen: 5 7 0 0
  Svédország  
  Maria BENNANI, Safia BENNANI  
2019.11.10 CSM Bucuresti - Team Esbjerg 21-25 (12-13) 5 6 0 0
  Összesen: 5 6 0 0
  Portugália  
  Marta SA, Vania SA  
2019.11.01 SCM Ramnicu Valcea - ZsRK Buducsnoszt 20-21 (10-13) 6 7 0 0
  Összesen: 6 7 0 0

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk