Helyosztók - Döntő - Mérkőzések

2019.01.27. 19:14KOMMENTEK >>

Németország - Franciaország

25-26 (13-9)

NEMZETKÖZI, 26. Férfi Világbajnokság 2019, Helyosztók - Döntő, Mérkőzések, 3. helyért.

2019.01.27. 14:30 óra, Jyske Bank Boxen, 14121 néző.

Vezette: Duarte SANTOS, Ricardo FONSECA (Portugália).

Németország: HEINEVETTER Silvio (kapus), WOLFF Andreas (kapus) - GENSHEIMER Uwe 7/1, DRUX Paul 4, KOHLBACKER Jannik 3, FÄTH Steffen 2, WIEDE Fabian 2, WIENCEK Patrick 2, BÖHM Fabian 1, GROETZKI Patrick 1, WEINHOLD Steffen 1, PEKELER Hendrik 1, MUSCHE Matthias 1/1, HÄFNER Kai, SUTON Tim, LEMKE Finn. Szövetségi kapitány: PROKOP Christian.

Franciaország: DUMOULIN Cyril (kapus), GERARD Vincent (kapus) - MAHE Kentin 7, FABREGAS Ludovic 3, ABALO Luc 3, N’GUESSAN Timothey 3, KARABATIC Nikola 2, MEM Dika 2, RICHARDSON Melvyn 2, REMILI Nedim 2, PORTE Valentin 1, GUIGOU Michael 1, DIPANDA Adrien, KARABATIC Luka, GREBILLE Mathieu, LAGARDE Romain. Szövetségi kapitány: DINART Didier.

Hétméteres: 3/2 (GENSHEIMER Uwe 2/1, MUSCHE Matthias 1/1), illetve 0/0 ( - ).

Sárga lapok: 2 (Szövetségi kapitány: PROKOP Christian, PEKELER Hendrik), illetve 3 (Szövetségi kapitány: DINART Didier, REMILI Nedim, KARABATIC Luka).

Kiállítás: 6 (GENSHEIMER Uwe 4', WIENCEK Patrick 3x2', DRUX Paul 2'), illetve 4 (REMILI Nedim 4', KARABATIC Luka 2', PORTE Valentin 2').

Kizárás (3×2’): 1 (WIENCEK Patrick), illetve 0.

Részeredmények: 5. percben 3-2, 10. percben 6-5, 15. percben 7-6, 20. percben 9-8, 25. percben 9-9, 30. percben 13-9, 35. percben 13-12, 40. percben 15-16, 45. percben 17-18, 50. percben 19-20, 55. percben 22-23, 60. percben 25-26.

Lövés hatékonyság: 61 % (41 lövés - 25 gól), illetve54 % (48 lövés - 26 gól).

Kapus teljesítmény: 33 % - 39 lövés - 13 védés - 5 üres kapus gól (WOLFF Andreas 39 % - 31 lövés - 12 védés, egyet hétméteresből; HEINEVETTER Silvio 33 % - 3 lövés - 1 védés), illetve 29 % - 35 lövés - 10 védés - 1 üres kapus gól (DUMOULIN Cyril 22 % - 9 lövés - 2 védés; GERARD Vincent 32 % - 25 lövés - 8 védés, egyet hétméteresből).