Női (Góllövőlista)

# NÉV KLUB GÓL MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. POKORNÁ Tereza DHC Slavia Praha 31 4 7,75
2. CHATZIPARASIDOU Maria AC PAOK 30 3 10,00
3. DUPUIS Marine ESBF Besancon 27 3 9,00
4. MURATOVICS Esma KFH.Istogu 20 2 10,00
5. EINARSDOTTIR Hildigunnur TSV Bayer 04 - Werkselfen 19 3 6,33
6. JACOBSEN Julie Byasen Handball Elite 19 3 6,33
7. ALSTAD Ida Byasen Handball Elite 19 3 6,33
8. KOCSINA Natalja HC Gomel 17 2 8,50
9. JANKULEVSZKA Angela ZRK Kumanovo 17 2 8,50
10. GKATZIOU Vasiliki AC PAOK 17 3 5,67
11. CARDOSO DE CASTRO Adriana Super Amara Bera Bera 17 3 5,67
12. WOLLINGEROVÁ Patricia IUVENTA Michalovce 17 3 5,67
13. OLSSON Ulrika Skuru IK 16 3 5,33
14. MATTHIJS-HOLMBERG Vima Skuru IK 16 3 5,33
15. ÉLŐ Beatrix Hypo Niederösterreich 16 3 5,33
16. GULBERG Ida H 65 Höörs HK 16 3 5,33
17. RASK Emma H 65 Höörs HK 16 3 5,33
18. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 15 3 5,00
19. KJÄLLHAGE Evelina H 65 Höörs HK 15 3 5,00
20. BAJCIOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 15 3 5,00
21. KÜNDIG Kerstin LC Brühl Handball 14 2 7,00
22. KILIC Eda Nur Muratpasa Belediyesi SK 14 2 7,00
23. VAKRAT Shira Maccabi Arazim Ramat gan 14 2 7,00
24. WESS Caludia Hypo Niederösterreich 14 3 4,67
25. BELMAS Viktoria Metraco Zaglebie Lubin 14 3 4,67
26. ZAWISTOWSKA Daria Metraco Zaglebie Lubin 14 3 4,67
27. POLJAK Tatjána Galicsanka Lviv 14 3 4,67
28. MALASENKO Jelizaveta HK Asztrahanyocska 14 3 4,67
29. GIL DE LA VEGA Sara Super Amara Bera Bera 14 3 4,67
30. JACSKOVÁ Eliska DHC Slavia Praha 14 4 3,50
31. CSOKHELI Medea ZRK Kumanovo 13 2 6,50
32. HUBER Svenja TSV Bayer 04 - Werkselfen 13 3 4,33
33. ZYGOURA Agni AC PAOK 13 3 4,33
34. BOADA Emma Super Amara Bera Bera 13 3 4,33
35. VIZITIU Patricia SCM Craiova 12 2 6,00
36. LEVSA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 12 2 6,00
37. NEINHART Nina Hypo Niederösterreich 12 3 4,00
38. GORNA Adriana Metraco Zaglebie Lubin 12 3 4,00
39. GRZYB Kinga Metraco Zaglebie Lubin 12 3 4,00
40. FURMANEC Oleksandra Galicsanka Lviv 12 3 4,00
41. SZAVCSIN Natalija Galicsanka Lviv 12 3 4,00
42. FAURE Juliette ESBF Besancon 12 3 4,00
43. KOCSETOVA Anna HK Asztrahanyocska 12 3 4,00
44. HOLEJOVÁ Adriana IUVENTA Michalovce 12 3 4,00
45. MAGNUSDOTTIR Diana Valur 11 2 5,50
46. TICU Ana SCM Craiova 11 2 5,50
47. SARIKAYA kübra Muratpasa Belediyesi SK 11 2 5,50
48. WYDER Pascale SPONO Eagles 11 2 5,50
49. HEINDAHL Kathrine Odense Håndbold 11 2 5,50
50. ANDERSSON Isabelle H 65 Höörs HK 11 3 3,67
51. RODE Joanna TSV Bayer 04 - Werkselfen 11 3 3,67
52. KOLCZYNSKI Amanda ESBF Besancon 11 3 3,67
53. KOMPANIETS Irina IUVENTA Michalovce 11 3 3,67
54. TIRCA Sorina ASC Corona 2010 Brasov 10 1 10,00
55. DEILA Thale Fredrikstad Ballklubb 10 1 10,00
56. GESTSDOTTIR Audur Valur 10 2 5,00
57. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 10 2 5,00
58. HARTMAN Malwina Metraco Zaglebie Lubin 10 2 5,00
59. CESAREO ROMERO Elisabet Super Amara Bera Bera 10 2 5,00
60. GICSEVSZKA Leonida WHC Metalurg 10 2 5,00
61. LUNDSTRÖM Mathilda Skuru IK 10 3 3,33
62. MARKEVICS Mariana Galicsanka Lviv 10 3 3,33
63. THOMAIER Mareike TSV Bayer 04 - Werkselfen 10 3 3,33
64. FERFOLJA Teja AC PAOK 10 3 3,33
65. KALLESTAD Anna Byasen Handball Elite 10 3 3,33
66. TARASZOVA Kristina HK Asztrahanyocska 10 3 3,33
67. JEZSIKAVA Karina HK Asztrahanyocska 10 3 3,33
68. ENKERUD Tonje Storhamar Handball Elite 9 1 9,00
69. FAILMAYER Johanna WAT Atzgersdorf 9 2 4,50
70. FUDGE Kathryn LC Brühl Handball 9 2 4,50
71. MANOJLOVIC Ramona Jomi Salerno 9 2 4,50
72. SEROSTANOVA Ekatyerina Azeryol Baku 9 2 4,50
73. MAGNUSSEN Maja Byasen Handball Elite 9 2 4,50
74. MARIN Andrea Handball Kaerjeng 9 2 4,50
75. REDKA Anna HC Gomel 9 2 4,50
76. DIVAK Viktorija HC Gomel 9 2 4,50
77. SCHERER Sibylle LK Zug Handball 9 2 4,50
78. HASLER-PETRIG Jacqueline LK Zug Handball 9 2 4,50
79. MISOVÁ Adriana DHC Slavia Praha 9 2 4,50
80. KYNDBOEL Freja Odense Håndbold 9 2 4,50
81. BAKKERUD Ingvild Odense Håndbold 9 2 4,50
82. OFFENDAL Nadia Odense Håndbold 9 2 4,50
83. BJÄRRENHOLT Alexandra Skuru IK 9 3 3,00
84. KIEFFER Ilona ESBF Besancon 9 3 3,00
85. HOLSTAD Astrid Byasen Handball Elite 9 3 3,00
86. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 9 3 3,00
87. FRANKOVÁ Julie DHC Slavia Praha 9 4 2,25
88. FROLOVA Jaroszlava Kubany 8 1 8,00
89. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 8 1 8,00
90. NISAVICS Andjela ZORK Jagodina 8 1 8,00
91. KLIMANCEVA Victoria Zvezda Zvenyigorod 8 1 8,00
92. AGUSTSDOTTIR Asdis Valur 8 2 4,00
93. NIKOLICS Zeljka SCM Craiova 8 2 4,00
94. GASIMOVA Irina Azeryol Baku 8 2 4,00
95. VÄYRYNEN Ida HIFK 8 2 4,00
96. AHRAMENKA Krisztszina HC Gomel 8 2 4,00
97. VELICSKOVICS Jovana Maccabi Arazim Ramat gan 8 2 4,00
98. BAUMANN Laura LK Zug Handball 8 2 4,00
99. CALCHINI Gianna SPONO Eagles 8 2 4,00
100. JENSEN Trine Odense Håndbold 8 2 4,00

A góllövőlistán nem szereplő játékosok góljainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk