BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Final Four, Mérkőzések, Elődöntő, 2. mérkőzés.

2021.05.29. 18:00 óra, Budapest, Papp László Aréna, 2300 néző.

Vezette: Vanja ANTICS, Jelena JAKOVLJEVICS (Szerbia).

EHF-képviselő: Arijana VOJICS (Bosznia-Hercegovina).

Vipers Kristiansand: LUNDE Katrine (kapus), AUSTMO PEDERSEN Andrea (kapus) - REISTAD Henny 10, LÖKE Heidi 5, ARNTZEN Emilie 5, MÖRK Nora 5/4, TOMAC Marta 4, KNEDLÍKOVÁ Jana 2, SULLAND Linn 1, JONASSEN Vilde 1, NAES ANDERSEN Amalie, YTTERENG Hanna, DAHL RAGNHILD Valle, ANDENAES June, LARSEN AUNE Malin, REFSNES Tonje. Vezetőedző: GJEKSTAD Ole Gustav.

CSZKA: MASSON DE SOUZA Chana (kapus), SZEDOJKINA Anna (kapus) - VEDEKINA Polina 7, SZKOROBOGATCSENKO Antonia 5, ILINA Jekatyerina 5, MARKOVA Julia 4, DMITRIJEVA Darja 4, RISZTOVSZKA Sara 1, HEINDAHL Kathrine 1, SZUDAKOVA Marina 1, GORSKOVA Polina 1, MIHAJLICSENKO Elena 1/1, ILLARIONOVA Anastasija, ROSENGREN Sabina, CSIGIRINOVA Natalja, GORSHENYINA Olga. másodedző: HAKOBJAN Olga.

Hétméteres: 5/4 (MÖRK Nora 4/4, SULLAND Linn 1/0), illetve 1/1 (MIHAJLICSENKO Elena 1/1).

Sárga lapok: 2 (Vezetőedző: GJEKSTAD Ole Gustav, YTTERENG Hanna), illetve 0.

Kiállítás: 5 (LARSEN AUNE Malin 2', JONASSEN Vilde 2', YTTERENG Hanna 2', KNEDLÍKOVÁ Jana 4'), illetve 6 (GORSHENYINA Olga 2', DMITRIJEVA Darja 2', MARKOVA Julia 2', HEINDAHL Kathrine 2', SZKOROBOGATCSENKO Antonia 2', ILLARIONOVA Anastasija 2').

Részeredmények: 5. percben 3-1, 10. percben 5-4, 15. percben 7-8, 20. percben 11-10, 25. percben 15-11, 30. percben 18-12, 35. percben 22-14, 40. percben 22-17, 45. percben 24-19, 50. percben 26-21, 55. percben 30-25, 60. percben 33-30.

Lövés hatékonyság: 63 % (52 lövés - 33 gól), illetve 58 % (52 lövés - 30 gól).

Kapus teljesítmény: 35 % - 43 lövés - 15 védés (LUNDE Katrine), illetve 22 % - 40 lövés - 9 védés (MASSON DE SOUZA Chana 38 % - 16 lövés - 6 védés, egyet hétméteresből - 10 kapott gól; SZEDOJKINA Anna 12 % - 24 lövés - 3 védés - 21 kapott gól). Az EHF jegyzőkönyve nem pontos, mindkét csapatnál hiányzik két-két kapott gól.

A Vipers Kristiansand csapata győzelmével bejutott a női Bajnokok Ligája döntőjébe.