BAJNOKOK LIGÁJA, Férfi, Final Four, Mérkőzések, 3. helyért.

2019.06.02. 15:15 óra, Köln, Lanxess-Arena, 19250 néző.

Vezette: Duarte SANTOS, Ricardo FONSECA (Portugália).

EHF-képviselő: Robert DUJARDIN (Franciaország).

Barça: PEREZ DE VARGAS Gonzalo (kapus), MÖLLER Kevin (kapus) - MEM Dika 8, DOLENEC Jure 7/6, ILICS Nemanja 6, TOMAS Victor 5, FABREGAS Ludovic 3, PALMARSSON Aron 3, ENTRERRIOS Raul 3, GOMEZ ABELLO Aleix 2, ANDERSSON Lasse 2, BRITO DUARTE Gilberto 1, GONCALVES Thiagus Petrus, N'GUESSAN Timothey, ARINO Aitor, SORHAINDO Cedric. Vezetőedző: XAVI PASCUAL Fuertes.

Industria Kielce: IVICS Filip (kapus), WALACH Milos (kapus), CUPARA Vladimir (kapus) - MORYTO Arkadiusz 10/8, KARALEK Artyem 6, DUJSHEBAEV Alex 5/2, JANC Blazs 4, CINDRICS Luka 3, KULES Vladiszlav 3, FERNANDEZ Angel 1, MAMICS Marko 1, LIJEWSKI Krzysztof 1, JACHLEWSKI Mateusz 1, JURKIEWICZ Mariusz, AGUINAGALDE Julen, BIS Bartlomiej. Vezetőedző: DUJSHEBAEV Talant, másodedző: ZORMAN Uros.

Hétméteres: 7/6 (DOLENEC Jure 6/6, ILICS Nemanja 1/0), illetve 13/10 (MORYTO Arkadiusz 9/8, DUJSHEBAEV Alex 4/2).

Sárga lapok: 0, illetve 4 (Vezetőedző: DUJSHEBAEV Talant, JANC Blazs, LIJEWSKI Krzysztof, MAMICS Marko).

Kiállítás: 9 (TOMAS Victor 2', ENTRERRIOS Raul 4', ANDERSSON Lasse 2', GOMEZ ABELLO Aleix 2', GONCALVES Thiagus Petrus 3x2', FABREGAS Ludovic 2'), illetve 8 (másodedző: ZORMAN Uros 2', JURKIEWICZ Mariusz 4', MAMICS Marko 2', CINDRICS Luka 2', FERNANDEZ Angel 4', KARALEK Artyem 2').

Kizárás (3×2’): 1 (GONCALVES Thiagus Petrus), illetve 0.

Részeredmények: 5. percben 4-3, 10. percben 9-5, 15. percben 10-7, 20. percben 14-10, 25. percben 16-13, 30. percben 20-16, 35. percben 24-19, 40. percben 29-23, 45. percben 30-27, 50. percben 33-29, 55. percben 36-32, 60. percben 40-35.

Lövés hatékonyság: 66 % (61 lövés - 40 gól), illetve 58 % (60 lövés - 35 gól).

Kapus teljesítmény: 33 % - 52 lövés - 17 védés (PEREZ DE VARGAS Gonzalo 33 % - 48 lövés - 16 védés, egyet hétméteresből - 32 kapott gól; MÖLLER Kevin 25 % - 4 lövés - 1 védés, hétméteresből -3 kapott gól), illetve 26 % - 53 lövés - 14 védés - 1 üres kapus gól (CSUPARA Vladimir 30 % - 40 lövés - 12 védés, egyet hétméteresből - 28 kapott gól; IVICS Filip 15 % - 13 lövés - 2 védés - 11 kapott gól). A statisztika nem pontos: az utolsó két percben pályára lépett a Kielce harmadik számú kapusa, WALACH Milos; nem volt védett lövése.

A Barça Lassa csapata győzelmével megszerezte a Velux Bajnokok Ligája Final Four harmadik helyét.