BAJNOKOK LIGÁJA, Férfi, Final Four, Mérkőzések, 2. elődöntő.

2019.06.01. 18:00 óra, Köln, Lanxess-Arena, 19250 néző.

Vezette: Zigmars SONDORS, Renars LICIS (Lettország).

EHF-képviselő: Robert DUJARDIN (Franciaország).

Barça: PEREZ DE VARGAS Gonzalo (kapus), MÖLLER Kevin (kapus) - GOMEZ ABELLO Aleix 9/2, ARINO Aitor 3, MEM Dika 3, TOMAS Victor 2, ENTRERRIOS Raul 2, GONCALVES Thiagus Petrus 2, BRITO DUARTE Gilberto 2, SYPRZAK Kamil 1, ILICS Nemanja 1, PALMARSSON Aron 1, FABREGAS Ludovic 1, SORHAINDO Cedric, ANDERSSON Lasse, DOLENEC Jure. Vezetőedző: XAVI PASCUAL Fuertes.

HC Vardar 1961: GHEDBANE Kalifa (kapus), MILOSZAVLJEV Dejan (kapus) - KRISZTOPANSZ Dainis 10, KARACSICS Igor 5, MORAES Rogerio 4, CSUPICS Ivan 3/2, DISSINGER Christian 2, GYIBIROV Timur 2, SZTOJLOV Sztojancse 1, SKUBE Stas 1, SISKARJEV Daniel 1, POPOVSZKI Martin, KALARAS Hleb, GORBOK Szergej, VOJVODICS Janja, KISZELJEV Dmitrij. Vezetőedző: PARONDO GARCIA Roberto.

Hétméteres: 3/2 (GOMEZ ABELLO Aleix 3/2), illetve 2/2 (CSUPICS Ivan 2/2).

Sárga lapok: 4 (Vezetőedző: XAVI PASCUAL Fuertes, MEM Dika, GOMEZ ABELLO Aleix, FABREGAS Ludovic), illetve 2 (Vezetőedző: PARONDO GARCIA Roberto, KARACSICS Igor).

Kiállítás: 5 (PALMARSSON Aron 2', BRITO DUARTE Gilberto 2', ENTRERRIOS Raul 2', MEM Dika 4'), illetve 3 (SKUBE Stas 2', KALARAS Hleb 4').

Végleges kiállítás: 1 (GONCALVES Thiagus Petrus), illetve 0.

Részeredmények: 5. percben 3-3, 10. percben 6-4, 15. percben 7-5, 20. percben 11-8, 25. percben 14-8, 30. percben 16-9, 35. percben 18-11, 40. percben 22-15, 45. percben 24-19, 50. percben 26-23, 55. percben 26-25, 60. percben 27-29.

Lövés hatékonyság: 51 % (53 lövés - 27 gól), illetve 64 % (45 lövés - 29 gól).

Kapus teljesítmény: 26 % - 39 lövés - 10 védés (PEREZ DE VARGAS Gonzalo 27 % - 37 lövés - 10 védés - 27 kapott gól; MÖLLER Kevin 0 % - 2 lövés - 0 védés - 2 kapott gól), illetve 38 % - 40 lövés - 15 védés - 2 üres kapus gól (MILOSAVLJEV Dejan). A statisztika nem pontos, mivel a Vardarban GHEDBANE Kalifa is pályára lépett egy hétméteres hárítása végett.

A HC Vardar csapata győzelmével bejutott a Velux Bajnokok Ligája Final Four döntőjébe