2023.02.19. 18:00 óra, Debrecen, Hódos Imre Rendezvénycsarnok, 1800 néző.

Vezette: Viktorija KIJAUSKAITE, Austra ZALIENE (Litvánia).

EHF-képviselő: Vaszilij FEGIR (Ukrajna).

DVSC SCHAEFFLER:
TORDA Vanessa (kapus)GIEGERICH Ann-Cathrin (kapus)GABRIEL Catherine (kapus)KÁCSOR Gréta 9PLANÉTA Szimonetta 5COSTA Mariana 5TÖPFNER Alexandra 4/4HÁMORI Konszuéla 3VÁMOS Petra 2FÜZI-TÓVIZI Petra 1BORDÁS Réka 1CSERNYÁNSZKI Liliána 1PETRUS Mirtill 1VÁMOS MíraPANYI KrisztinaSZABÓ NinaVezetőedző: SZILÁGYI Zoltán
Hétméteres: 4/4 (TÖPFNER Alexandra 4/4)
Sárga lapok: 1 (FÜZI-TÓVIZI Petra)
Kiállítás: 5 (HÁMORI Konszuéla 2'BORDÁS Réka 2'PETRUS Mirtill 2'SZABÓ Nina 4')
Lövés hatékonyság: 84 % (38 lövés - 32 gól)
Kapus teljesítmény: 13 % - 36 lövés - 5 védés - 1 üres kapus gól (GABRIEL Catherine 14 % - 34 lövés - 5 védés - 29 kapott gól; GIEGERICH Ann-Cathrin 0 % - 1 lövés - 0 védés - 1 kapott gól - az adatsor pontatlan, mivel a német kapus a második félidő közepén állt be, s volt védett lövése),
HC Podravka Vegeta:
TUCAKOVICS Antonia (kapus)BESEN Lucija (kapus)KALAUS Dora 5SIMARA Andrea 5PANDZA Ana 5BARISICS Tina 5/5STELMAKH Iryna 2FRANUSICS Lea 2KALAUS Larissa 2ZADRAVEC Nikolina 1TURK Ana 1POPOVICS Elena 1GUSKICS Ema 1SENVALD Sara 1MRDEN IvonaVULJAK Hannahmásodedző: PRANJICS Antonio
Hétméteres: 5/5 (BARISICS Tina 5/5)
Kiállítás: 6 (STELMAKH Iryna 4'POPOVICS Elena 2'FRANUSICS Lea 2'BARISICS Tina 2'BESEN Lucija 2')
Lövés hatékonyság: 82 % (38 lövés - 31 gól)
Kapus teljesítmény: 11 % - 36 lövés - 4 védés (BESEN Lucija 14 % - 28 lövés - 4 védés - 24 kapott gól; TUCAKOVICS Antonia 0 % - 8 lövés - 0 védés - 8 kapott gól)

Részeredmények: 5. percben 3-0, 10. percben 6-2, 15. percben 9-5, 20. percben 12-10, 25. percben 15-12, 30. percben 19-15, 35. percben 20-18, 40. percben 23-21, 45. percben 25-21, 50. percben 27-24, 55. percben 30-27, 60. percben 32-31

1. Nykøbing Falster Håndbold 6 4 0 2 172-151 21 8
2. Sola HK 6 4 0 2 171-156 15 8
3. DVSC SCHAEFFLER 6 4 0 2 158-163 -5 8
4. HC Podravka Vegeta 6 0 0 6 150-181 -31 0
REAKCIÓK
DVSC SCHAEFFLER

A DVSC SCHAEFFLER csapata az utolsó másodpercben lött góllal győzelmet aratott, így összességében a megszerzett nyolc pontjával beérte a szintén nyolc pontos Nykøbing Falster Håndbold és a Sola HK csapatát. A három csapat közül az egymás elleni eredmény döntött, mely a minitabellán a harmadik helyet eredményezte a debreceni gárdának, így a Loki kiesett a további küzdelmekből.

1. Nykøbing Falster Håndbold 4 2 0 2 115-104 11 4
2. Sola HK 4 2 0 2 105-104 1 4
3. DVSC SCHAEFFLER 4 2 0 2 100-112 -12 4