BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Csoportmérkőzések, A-csoport, 6. forduló.

2022.10.22. 16:00 óra, Chomutov, Rocknet Arena, 680 néző.

Vezette: Javier Alverez MATA, Yon Bustamante LOPEZ (Spanyolország).

EHF-képviselő: Jan RUDINSKY (Szlovákia).

DHK Banik Most: JANSSEN Ellen 1 (kapus)MÜLLNEROVÁ Dominika (kapus) CHOLEVOVA Charlota 7/1MIKULCÍK Lucia 5SPONE Austra 3SOMIONKA Daria 3STRÍŠKOVÁ Adéla 2ANDRYSKOVÁ Veronika 2KOSTELNÁ Katarina 2/1ŠUTRANOVÁ Tatjana 1EKSTEINOVÁ Tereza 1HOLANOVÁ MichaelaPOKORNÁ AdélaKROFTOVÁ BarboraPOLÁKOVÁ MarieMIKULÁŠKOVÁ VeronikaVezetőedző: STRUZIK Adrian FTC-Rail Cargo Hungaria: SASS Kincső (kapus)JANURIK Kinga 1 (kapus) KLUJBER Katrin 11/5KOVÁCS Anett 5KUKELY Anna 5LEKICS Andrea 5BÖLK Emily 4MALESTEIN Antje 4HÁRSFALVI Júlia 3MÁRTON Gréta 3CVIJICS Dragana 3SZUCSÁNSZKI Zita 1KISFALUDY Anett 1EDWIGE BeatriceTOMORI ZsuzsannaVezetőedző: ELEK Gábor
Hétméteres: 2/2 CHOLEVOVA Charlota 1/1KOSTELNÁ Katarina 1/1 Hétméteres: 5/5 KLUJBER Katrin 5/5
Kiállítás: 3 ŠUTRANOVÁ Tatjana 2'POLÁKOVÁ Marie 2'KOSTELNÁ Katarina 2' Kiállítás: 5 EDWIGE Beatrice 2'TOMORI Zsuzsanna 2'MALESTEIN Antje 2'CVIJICS Dragana 2'LEKICS Andrea 2'
Lövés hatékonyság: 51 % (53 lövés - 27 gól) Lövés hatékonyság: 75 % (61 lövés - 46 gól),
Kapus teljesítmény: 16 % - 54 lövés - 9 védés - 1 üres kapus gól (MÜLLNEROVÁ Dominika 15 % - 33 lövés - 5 védés - 28 kapott gól; JANSSEN Ellen 19 % - 21 lövés - 4 védés - 17 kapott gól), Kapus teljesítmény: 35 % - 39 lövés - 14 védés - 2 üres kapus gól (JANURIK Kinga 45 % - 31 lövés - 14 védés - 17 kapott gól; SASS Kincső 0 % - 8 lövés - 0 védés - 8 kapott gól).
Megjegyzés: Az m4 Televízió a szurkolók legnagyobb örömére előszeretettel teszi rá a Bajnokok Ligája mérkőzések időpontjára a magyar bajnokság rangadóinak időpontját. Így történt ezúttal is: az FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzésével egyidőben közvetítette a Telekom Veszprém – Pick Szeged bajnoki rangadót. Mérlegelve a két összecsapás fontosságát, szerkesztőségünk úgy döntött, hogy a Ferencváros mérkőzésének tudósításában csak részeredményeket közöl, s mellőzi az szokásos eredménykövető táblázatot.

Részeredmények: 5. percben 2-6, 10. percben 4-10, 15. percben 7-13, 20. percben 9-19, 25. percben 9-22, 30. percben 11-26, 35. percben 13-30, 40. percben 15-31, 45. percben 16-33, 50. percben 17-37, 55. percben 22-42, 60. percben 27-46

1. SG BBM Bietigheim 5 4 1 0 176-124 52 9
2. CSM Bucuresti 5 4 1 0 162-134 28 9
3. Vipers Kristiansand 5 3 1 1 148-130 18 7
4. FTC-Rail Cargo Hungaria 6 3 1 2 171-167 4 7
5. Odense Håndbold 5 2 0 3 143-135 8 4
6. Brest Bretagne Handball 5 2 0 3 123-135 -12 4
7. Krim Mercator Ljubljana 5 1 0 4 144-148 -4 2
8. DHK Banik Most 6 0 0 6 152-246 -94 0