Csoportmérkőzések

A-csoport B-csoport C-csoport D-csoport
Franciaország Spanyolország Dánia Svédország
Oroszország Horvátország Norvégia Magyarország
Németország Macedónia Ausztria Katar
Szerbia Izland Tunézia Argentína
Brazília Bahrein Chile Egyiptom
Dél-Korea Japán Szaúd-Arábia Angola

 

  A-csoport (Berlin) 
2019.01.10 18:15 Korea Németország
19-30 (10-17)
2019.01.11 18:00 Szerbia – Oroszország 30-30 (16-16)
2019.01.11 20:30 Brazília – Franciaország 22-24 (13-16)
2019.01.12 15:30 Oroszország – Korea 34-27 (20-13)
2019.01.12 18:15 Németország – Brazília 34-21 (15-8)
2019.01.12 20:30 Franciaország – Szerbia 29-18 (15-12)
2019.01.14 15:30 Szerbia – Brazília 22-24 (11-14)
2019.01.14 18:00 Oroszország – Németország 22-22 (10-12)
2019.01.14 20:30 Franciaország – Korea 34-23 (17-16)
2019.01.15 15:30 Oroszország – Brazília 23-25 (10-15)
2019.01.15 18:00 Korea – Szerbia 29-31 (16-14)
2019.01.15 20:30 Németország – Franciaország 25-25 (12-10)
2019.01.17 15:30 Brazília – Korea 35-26 (18-10)
2019.01.17 18:00 Németország – Szerbia 31-23 (16-12)
2019.01.17 20:30 Franciaország – Oroszország 23-22 (12-12)
    
  B-csoport (München) 
2019.01.11 15:00 Japán – Macedónia 29-38 (13-18)
2019.01.11 18:00 Izland – Horvátország 27-31 (14-16)
2019.01.11 20:30 Bahrein – Spanyolország 23-33 (11-16)
2019.01.13 14:00 Macedónia – Bahrein 26-21 (12-8)
2019.01.13 16:30 Horvátország – Japán 34-27 (18-13)
2019.01.13 19:00 Spanyolország – Izland 32-25 (19-14)
2019.01.14 15:30 Izland – Bahrein 36-18 (16-10)
2019.01.14 18:00 Horvátország – Macedónia 31-22 (16-11)
2019.01.14 20:30 Spanyolország – Japán 25-22 (10-11)
2019.01.16 15:30 Japán – Izland 21-25 (12-13)
2019.01.16 18:00 Horvátország – Bahrein 32-20 (19-9)
2019.01.16 20:30 Macedónia – Spanyolország 21-32 (12-13)
2019.01.17 15:30 Bahrein – Japán 23-22 (10-9)
2019.01.17 18:00 Macedónia – Izland 22-24 (13-11)
2019.01.17 20:30 Spanyolország – Horvátország 19-23 (10-13)
    
  C-csoport (Koppenhága / Herning) 
2019.01.10 20:15 Chile – Dánia 16-39 (4-22)
2019.01.11 18:00 Szaúd-Arábia – Ausztria 22-29 (9-15)
2019.01.11 20:30 Tunézia – Norvégia 24-34 (13-18)
2019.01.12 15:00 Ausztria – Chile 24-32 (15-14)
2019.01.12 17:30 Norvégia – Szaúd-Arábia 40-21 (20-10)
2019.01.12 20:15 Dánia – Tunézia 36-22 (19-10)
2019.01.14 15:00 Tunézia – Chile 36-30 (18-15)
2019.01.14 17:30 Norvégia – Ausztria 34-24 (16-13)
2019.01.14 20:15 Dánia – Szaúd-Arábia 34-22 (17-11)
2019.01.15 16:15 Szaúd-Arábia – Tunézia 20-24 (8-12)
2019.01.15 18:30 Norvégia – Chile 41-20 (21-12)
2019.01.15 20:45 Ausztria – Dánia 17-28 (8-11)
2019.01.17 15:00 Chile – Szaúd-Arábia 32-27 (21-13)
2019.01.17 17:30 Ausztria – Tunézia 27-32 (14-18)
2019.01.17 20:15 Dánia – Norvégia 30-26 (17-14)
    
  D-csoport (Koppenhága) 
2019.01.11 15:30 Angola –Katar 24-23 (12-8)
2019.01.11 18:00 Argentína – Magyarország 25-25 (10-13)
2019.01.11 20:30 Egyiptom – Svédország 24-27 (11-13)
2019.01.13 15:30 Katar – Egyiptom 28-23 (15-12)
2019.01.13 18:00 Magyarország – Angola 34-24 (18-8)
2019.01.13 20:30 Svédország –Argentína 31-16 (15-10)
2019.01.14 15:30 Magyarország – Katar 32-26 (16-11)
2019.01.14 18:00 Argentína – Egyiptom 20-22 (9-8)
2019.01.14 20:30 Svédország – Angola 37-19 (19-14)
2019.01.16 15:30 Angola – Argentína 26-33 (12-17)
2019.01.16 18:00 Magyarország – Egyiptom 30-30 (14-14)
2019.01.16 20:30 Katar – Svédország 22-23 (11-10)
2019.01.17 15:30 Egyiptom – Angola 33-28 (19-12)
2019.01.17 18:00 Katar – Argentína 26-25 (16-13)
2019.01.17 20:30 Svédország – Magyarország 33-30 (16-15)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk