Csoportmérkőzések - D-csoport

Csapatok
[ESP] Abanca Ademar Leon Csapat »
[POL] Orlen Wisla Plock Csapat »
[ROU] CS Dinamo Bucuresti Csapat »
[NOR] Elverum Handball Csapat »
[SUI] Wacker Thun Csapat »
[FIN] Riihimäen Cocks Csapat »

2018.11.11. 15:15 - 7. forduló.

Riihimäen Cocks - Wacker Thun
31-29 (14-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.11.10. 18:00 - 7. forduló.

Orlen Wisla Plock - Elverum Handball
30-28 (17-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.11.08. 18:00 - 7. forduló.

CS Dinamo Bucuresti - Abanca Ademar Leon
35-30 (18-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.11.03. 20:00 - 6. forduló.

Abanca Ademar Leon - Wacker Thun
24-21 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.11.03. 18:00 - 6. forduló.

Orlen Wisla Plock - CS Dinamo Bucuresti
29-28 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.11.03. 16:00 - 6. forduló.

Riihimäen Cocks - Elverum Handball
25-28 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 21:00 - 5. forduló.

CS Dinamo Bucuresti - Orlen Wisla Plock
24-21 (13-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 18:10 - 5. forduló.

Elverum Handball - Riihimäen Cocks
28-27 (15-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 17:30 - 5. forduló.

Wacker Thun - Abanca Ademar Leon
25-26 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 19:30 - 4. forduló.

Abanca Ademar Leon - Orlen Wisla Plock
27-24 (15-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 17:30 - 4. forduló.

Wacker Thun - Elverum Handball
29-30 (13-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.03. 18:15 - 4. forduló.

Riihimäen Cocks - CS Dinamo Bucuresti
31-32 (17-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.30. 18:10 - 3. forduló.

Elverum Handball - Abanca Ademar Leon
30-25 (18-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.26. 19:00 - 3. forduló.

Orlen Wisla Plock - Riihimäen Cocks
34-18 (16-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.26. 19:00 - 3. forduló.

CS Dinamo Bucuresti - Wacker Thun
35-34 (19-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.23. 18:10 - 2. forduló.

Elverum Handball - Orlen Wisla Plock
28-30 (15-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.22. 19:30 - 2. forduló.

Abanca Ademar Leon - CS Dinamo Bucuresti
31-28 (12-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.20. 20:00 - 2. forduló.

Wacker Thun - Riihimäen Cocks
26-26 (11-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.16. 19:00 - 1. forduló.

Orlen Wisla Plock - Wacker Thun
34-24 (18-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.12. 19:30 - 1. forduló.

CS Dinamo Bucuresti - Elverum Handball
26-24 (12-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.09.12. 17:00 - 1. forduló.

Riihimäen Cocks - Abanca Ademar Leon
19-19 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk