BAJNOKOK LIGÁJA, Férfi, C+D nyolcaddöntőbe jutás, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2019.02.28. 20:00 óra, Bukarest, Dinamo Arena, 2538 néző.

Vezette: Vaidas MAZEIKA, Mindaugas GATILES (Litvánia).

EHF-képviselő: Tomo VODOPIVEC (Szlovénia).

CS Dinamo Bucuresti: MISSAOUI Makrem (kapus), GRIGORAS Stefan (kapus), HEIDARIRAD Saeid (kapus) - GAVRILOA Razvan 6, SZÁSZ András 6, ALOUINI Kamel 4, KOMOGOROV Vitalij 3, BANNOUR Amine 2, DESCAT Hugo 2/1, MAUSAVI Seyed 1, KUDUZ Ante 1, NEGRU Andrei 1, ACATRINEI Florin, ZULFICS Muhamed, SANDRU Ciprian, SAVENCO Dan. Vezetőedző: CONSTANTIN Stefan.

Sporting CP: SKOK Matevzs (kapus), CSUDICS Aljosa (kapus), GASPAR Manuel (kapus) - MARZO Frankis 7, RUESGA Carlos 5, ROCHA Tiago 5/1, GHIONEA Valentin 3, ROCHA CHIUFFA Fabio 2, SOLHA Pedro 2, NIKCSEVICS Ivan 1, ARAÚJO Edmilson 1, VEITIA VALDEZ Pedro 1, FRADE Luis, GRACIO Goncalo, CARNEIRO Carlos, BJELANOVIC Bosko. fizioterapeuta: BISCAIA DA SILVA Pedro, Vezetőedző: MONTEIRO CANELA Hugó.

Hétméteres: 2/1 (DESCAT Hugo 1/1, NEGRU Andrei 1/0), illetve 3/1 (RUESGA Carlos 1/0, ROCHA Tiago 1/1, NIKCSEVICS Ivan 1/0).

Sárga lapok: 3 (SAVENCO Dan, GAVRILOA Razvan, KOMOGOROV Vitalij), illetve 3 (fizioterapeuta: BISCAIA DA SILVA Pedro, VEITIA VALDEZ Pedro, BJELANOVIC Bosko).

Kiállítás: 5 (DESCAT Hugo 2', SAVENCO Dan 4', KOMOGOROV Vitalij 2', MAUSAVI Seyed 2'), illetve 5 (BJELANOVIC Bosko 2', RUESGA Carlos 2', GHIONEA Valentin 4', SOLHA Pedro 2').

Részeredmények: 5. percben 1-1, 10. percben 3-4, 15. percben 7-5, 20. percben 9-7, 25. percben 11-10, 30. percben 15-11, 35. percben 16-14, 40. percben 18-17, 45. percben 19-19, 50. percben 23-22, 55. percben 25-25, 60. percben 26-27.

Lövés hatékonyság: 58 % (45 lövés - 26 gól), illetve 63 % (43 lövés - 27 gól).

Kapus teljesítmény: 29 % - 38 lövés - 11 védés, egy hétméteresből (HEIDARIRAD Saeid), illetve 32 % - 37 lövés - 12 védés - 2 üres kapus gól (CSUDICS Aljosa 28 % - 18 lövés - 5 védés - 13 kapott gól; SKOK Matevzs 37 % - 19 lövés - 7 védés - 12 kapott gól).

A Sporting CP csapata kettős győzelemmel (32-31, 27-26), 59-57-es gólkülönbséggel a nyolcaddöntőbe jutott, ahol az A-csoport 2. helyén végzett együttes