EURÓPA LIGA, Női, 3. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2022.12.09. 19:00 óra, Koprivnica, Sport Hall Fran Galovic, 400 néző.

Vezette: ALTMÁR Kristóf, HORVÁTH Márton (Magyarország).

EHF-képviselő: Zorica MASICS (Szerbia).

HC Podravka Vegeta: TUCAKOVICS Antonia (kapus), BESEN Lucija (kapus) - BARISICS Tina 9/2, ZADRAVEC Nikolina 3, SIMARA Andrea 3, KALAUS Larissa 3/1, GUSKICS Ema 3/2, PANDZA Ana 2/1, STELMAKH Iryna 1, KALAUS Dora 1, SENVALD Sara 1/1, TURK Ana, VUKOVICS Katja, POPOVICS Elena, MRDEN Ivona, VULJAK Hannah. Vezetőedző: BABICS Zseljko.

MKS Zaglebie Lubin: WAZ Monika (kapus), ZIMA Barbara (kapus), MALICZKIEWICZ Monika (kapus) - GALINSKA Emilia 5/1, MACHADO MATIELI Patricia 4, DRABIK Joanna 4/1, GÓRNA Adriana 4/4, MICHALAK Daria 3, BUJNOHOVA Karin 2, LABUDA Aneta 2/2, PANKOWSKA Natalia, KOCINSKA Wiktoria, SUSTKOVA Jana, KOCHANIAK Karolina, MILOJEVICS Jovana. Vezetőedző: KARKUT Bozsena.

Hétméteres: 10/7 (BARISICS Tina 4/2, KALAUS Larissa 1/1, GUSKICS Ema 3/2, PANDZA Ana 1/1, SENVALD Sara 1/1), illetve 10/8 (GALINSKA Emilia 1/1, DRABIK Joanna 1/1, GÓRNA Adriana 5/4, LABUDA Aneta 2/2, KOCHANIAK Karolina 1/0).

Sárga lapok: 3 (Vezetőedző: BABICS Zseljko, KALAUS Larissa, BARISICS Tina), illetve 1 (Vezetőedző: KARKUT Bozsena).

Kiállítás: 5 (TURK Ana 2', STELMAKH Iryna 2', KALAUS Larissa 2', SENVALD Sara 2', PANDZA Ana 2'), illetve 3 (LABUDA Aneta 2', MACHADO MATIELI Patricia 2', MILOJEVICS Jovana 2').

Részeredmények: 5. percben 2-2, 10. percben 4-4, 15. percben 5-5, 20. percben 5-6, 25. percben 8-10, 30. percben 8-12, 35. percben 10-14, 40. percben 14-15, 45. percben 16-15, 50. percben 18-18, 55. percben 20-20, 60. percben 22-22, Hétméteres 26-24.

A mérkőzés a rendes játékidőben döntetlenre végződött (22-22). Mivel az első találkozó is pontosztoszkodással végződött, az új kiírás értelmében hétméteresekkel döntötték el
a két pont sorsát, melyet a hazai csapat nyert meg (4-2). Így a HC Podravka Vegeta
csapata egy döntetlennel (24-24), egy győzelemmel (26-24), 50-48-as gólkülönbséggel