1. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[BEL] Achilles Bocholt Csapat »
[AUT] Alpla HC Hard Csapat »
[TUR] Besiktas Aygaz Csapat »
[GEO] BSB Batumi Csapat »
[TUR] CIP Travel Antalyaspor AS Csapat »
[ISL] FH Hafnarfjordur Csapat »
[LUX] Handball Esch Csapat »
[ISL] Haukar Csapat »
[ROU] HC Dobrogea Süd Constanta Csapat »
[MNE] HC Lovcen Csapat »
[RUS] HC Szpartak Moszkva Csapat »
[BEL] HC Vise BM Csapat »
[SWE] HK Malmö Csapat »
[KOS] KH Besa Famgas Csapat »
[LTU] Klaipedos Dragunas Csapat »
[NED] KRAS/Volendam Csapat »
[GBR] London GD HC Csapat »
[ISR] Maccabi Rishon Lezion Csapat »
[GRE] Olympiacos SFP Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[EST] Pölva Serviti Csapat »
[SLO] RD Riko Ribnica Csapat »
[BIH] RK Borac m:tel Csapat »
[CRO] RK Dubrava Csapat »
[SRB] RK Metaloplastika Sabac Csapat »
[CRO] RK Porecs Csapat »
[AUT] SG INSIGNIS Handball Westwien Csapat »
[ITA] SSV Bozen Loacker Volksbank Csapat »
[MLT] Swieqi YOBETIT Phoenix Csapat »
[CZE] Talent Robstav MAT Plzen Csapat »
[SRB] Vojvodina Csapat »
[UKR] ZTR Zaporozsje Csapat »

2019.09.08. 20:00 - 2. mérkőzés.

Klaipedos Dragunas - Maccabi Rishon Lezion
20-23 (13-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 19:00 - 2. mérkőzés.

Swieqi YOBETIT Phoenix - RK Dubrava
21-36 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 19:00 - 2. mérkőzés.

FH Hafnarfjordur - HC Vise BM
29-21 (14-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 19:00 - 2. mérkőzés.

Pfadi Winterthur - KH Besa Famgas
34-30 (17-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 18:00 - 2. mérkőzés.

HC Dobrogea Süd Constanta - CIP Travel Antalyaspor AS
29-16 (16-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 17:00 - 2. mérkőzés.

HC Szpartak Moszkva - HK Malmö
29-30 (15-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 15:30 - 2. mérkőzés.

HC Lovcen - Vojvodina
29-41 (14-20)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 11:00 - 2. mérkőzés.

London GD HC - ZTR Zaporozsje
14-39 (8-21)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 20:00 - 2. mérkőzés.

RK Borac m:tel - Olympiacos SFP
25-30 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 1. mérkőzés.

KH Besa Famgas - Pfadi Winterthur
24-33 (12-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 1. mérkőzés.

RK Dubrava - Swieqi YOBETIT Phoenix
45-22 (23-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 2. mérkőzés.

Alpla HC Hard - SSV Bozen Loacker Volksbank
28-26 (14-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 18:00 - 2. mérkőzés.

Pölva Serviti - RD Riko Ribnica
26-27 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 18:00 - 1. mérkőzés.

Vojvodina - HC Lovcen
38-23 (18-7)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 18:00 - 2. mérkőzés.

Talent Robstav MAT Plzen - Haukar
26-25 (14-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 17:20 - 2. mérkőzés.

SG INSIGNIS Handball Westwien - Achilles Bocholt
25-22 (12-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 17:00 - 1. mérkőzés.

ZTR Zaporozsje - London GD HC
39-20 (21-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 17:00 - 1. mérkőzés.

Maccabi Rishon Lezion - Klaipedos Dragunas
34-28 (19-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 15:30 - 2. mérkőzés.

KRAS/Volendam - RK Porecs
28-31 (14-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 20:00 - 1. mérkőzés.

Haukar - Talent Robstav MAT Plzen
20-25 (7-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 20:00 - 1. mérkőzés.

RK Porecs - KRAS/Volendam
29-23 (15-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 18:00 - 2. mérkőzés.

BSB Batumi - Handball Esch
22-42 (9-20)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 17:00 - 1. mérkőzés.

CIP Travel Antalyaspor AS - HC Dobrogea Süd Constanta
24-24 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 16:30 - 1. mérkőzés.

HK Malmö - HC Szpartak Moszkva
31-23 (16-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.01. 16:00 - 1. mérkőzés.

HC Vise BM - FH Hafnarfjordur
27-27 (15-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 20:15 - 1. mérkőzés.

Achilles Bocholt - SG INSIGNIS Handball Westwien
26-22 (12-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 20:00 - 1. mérkőzés.

RD Riko Ribnica - Pölva Serviti
32-22 (15-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 19:00 - 1. mérkőzés.

Olympiacos SFP - RK Borac m:tel
30-21 (12-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 19:00 - 1. mérkőzés.

Handball Esch - BSB Batumi
38-16 (17-5)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 19:00 - 1. mérkőzés.

SSV Bozen Loacker Volksbank - Alpla HC Hard
24-23 (10-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.31. 17:00 - 2. mérkőzés.

RK Metaloplastika Sabac - Besiktas Aygaz
24-24 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.08.30. 19:00 - 1. mérkőzés.

Besiktas Aygaz - RK Metaloplastika Sabac
25-25 (11-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk