1. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[CYP] AC Latsia Nicosia Csapat »
[GRE] AC PAOK Csapat »
[AZE] Azeryol Baku Csapat »
[NOR] Byasen Handball Elite Csapat »
[POR] Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota Csapat »
[CZE] DHC Slavia Praha Csapat »
[FRA] ESBF Besancon Csapat »
[UKR] Galicsanka Lviv Csapat »
[SWE] H 65 Höörs HK Csapat »
[LUX] Handball Kaerjeng Csapat »
[BLR] HC Gomel Csapat »
[FIN] HIFK Csapat »
[RUS] HK Asztrahanyocska Csapat »
[NED] HV Quintus Csapat »
[AUT] Hypo Niederösterreich Csapat »
[SVK] IUVENTA Michalovce Csapat »
[ITA] Jomi Salerno Csapat »
[KOS] KFH.Istogu Csapat »
[SUI] LC Brühl Handball Csapat »
[SUI] LK Zug Handball Csapat »
[ISR] Maccabi Arazim Ramat gan Csapat »
[POL] Metraco Zaglebie Lubin Csapat »
[TUR] Muratpasa Belediyesi SK Csapat »
[ROU] SCM Craiova Csapat »
[SWE] Skuru IK Csapat »
[SUI] SPONO Eagles Csapat »
[ESP] Super Amara Bera Bera Csapat »
[GER] TSV Bayer 04 - Werkselfen Csapat »
[ISL] Valur Csapat »
[AUT] WAT Atzgersdorf Csapat »
[MKD] WHC Metalurg Csapat »
[MKD] ZRK Kumanovo Csapat »

2019.09.15. 18:30 - 2. mérkőzés.

DHC Slavia Praha - ZRK Kumanovo
31-24 (14-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.15. 17:30 - 2. mérkőzés.

SPONO Eagles - IUVENTA Michalovce
25-32 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.15. 14:00 - 2. mérkőzés.

Muratpasa Belediyesi SK - AC PAOK
24-24 (11-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.15. 12:00 - 2. mérkőzés.

Maccabi Arazim Ramat gan - HK Asztrahanyocska
16-30 (9-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.15. 12:00 - 2. mérkőzés.

LK Zug Handball - Super Amara Bera Bera
31-45 (11-25)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 20:00 - 2. mérkőzés.

ESBF Besancon - Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota
42-20 (20-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 18:30 - 1. mérkőzés.

ZRK Kumanovo - DHC Slavia Praha
27-23 (15-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 18:00 - 2. mérkőzés.

WAT Atzgersdorf - Hypo Niederösterreich
14-19 (5-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 17:30 - 1. mérkőzés.

IUVENTA Michalovce - SPONO Eagles
31-25 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 17:00 - 2. mérkőzés.

KFH.Istogu - HC Gomel
22-38 (8-22)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 16:30 - 1. mérkőzés.

Super Amara Bera Bera - LK Zug Handball
30-16 (14-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 16:00 - 2. mérkőzés.

Byasen Handball Elite - Handball Kaerjeng
46-12 (22-6)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.14. 14:00 - 1. mérkőzés.

HK Asztrahanyocska - Maccabi Arazim Ramat gan
31-18 (14-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.13. 19:00 - 1. mérkőzés.

HC Gomel - KFH.Istogu
45-13 (22-7)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.13. 18:00 - 1. mérkőzés.

AC PAOK - Muratpasa Belediyesi SK
32-25 (19-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.13. 18:00 - 1. mérkőzés.

Handball Kaerjeng - Byasen Handball Elite
13-40 (6-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 21:30 - 2. mérkőzés.

Valur - Skuru IK
24-31 (11-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 18:00 - 2. mérkőzés.

Jomi Salerno - SCM Craiova
17-29 (9-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 18:00 - 2. mérkőzés.

Azeryol Baku - Galicsanka Lviv
18-23 (10-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 17:00 - 2. mérkőzés.

Metraco Zaglebie Lubin - WHC Metalurg
43-14 (24-6)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 16:00 - 2. mérkőzés.

AC Latsia Nicosia - TSV Bayer 04 - Werkselfen
5-36 (4-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 16:00 - 2. mérkőzés.

HIFK - HV Quintus
19-17 (11-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.08. 14:00 - 2. mérkőzés.

LC Brühl Handball - H 65 Höörs HK
19-43 (13-22)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 1. mérkőzés.

Galicsanka Lviv - Azeryol Baku
26-24 (15-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 1. mérkőzés.

TSV Bayer 04 - Werkselfen - AC Latsia Nicosia
40-5 (20-4)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 19:00 - 1. mérkőzés.

HV Quintus - HIFK
28-19 (15-6)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 18:00 - 1. mérkőzés.

WHC Metalurg - Metraco Zaglebie Lubin
14-44 (8-20)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 18:00 - 1. mérkőzés.

Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota - ESBF Besancon
12-37 (6-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 17:00 - 1. mérkőzés.

SCM Craiova - Jomi Salerno
30-21 (15-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 16:00 - 1. mérkőzés.

H 65 Höörs HK - LC Brühl Handball
32-24 (16-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.07. 15:05 - 1. mérkőzés.

Hypo Niederösterreich - WAT Atzgersdorf
22-17 (10-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.09.06. 21:30 - 1. mérkőzés.

Skuru IK - Valur
22-23 (9-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk