GVM Europe-Vác: izraeli ellenfél a női EHF-kupában

Női EHF-kupa – 1. forduló
2018. szeptember 8-9, 15-16.

Metraco Zaglebie Lubin (POL) – HC Azersu (AZE)
WHC Metalurg (MKD) – Issy Paris Hand (FRA)
Zvezda Zvenyigorod (RUS) – LK Zug Handball (SUI)
OTTO Workforce/VOC (NED) – Iuventa Michalovce (SVK)
Viborg HK (DEN) – HC Galacsinka Lvov (UKR)
HC BNTU-BelAZ Minszk (BLR) – HB Kaerjeng (LUX)
HZRK Grude (BIH) – TUSSIES Metzingen (GER)
Spono Eagles (SUI) – KH Shqiponja Gjakovё (KOS)
Mecalia Atletico Guardes (ESP) – Youth Union Athienou (CYP)
Morrenhof Jansen Dalfsen (NED) – Fredrikstad Ballklubb (NOR)
Höörs HK H65 (SWE) – RK Lokomotiva Zagreb (CRO)
DHC Slavia Praha (CZE) – UHC Müller Bau Stockerau (AUT)
LC Brühl Handball (SUI) – Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)
GVM Europe-Vác (HUN) – Maccabi Arazim Ramat Gan (ISR)

Női EHF-kupa – 2. forduló

2018. október 13-14, 20-21.

GVM Europe-Vác (HUN) / Maccabi Arazim Ramat Gan (ISR) győztese – Siófok KC (HUN)
OTTO Workforce/VOC (NED) / Iuventa Michalovce (SVK) győztese – Nykobing Falster Handbold (DEN)
DHC Slavia Praha (CZE) / UHC Müller Bau Stockerau (AUT) győztese – CS Magura (ROU)
Kubany (RUS) – HC BNTU-BelAZ Minsk (BLR) vs HB Kaerjeng (LUX) győztese
BL 1. selejtező 4. helyezettje – Zvezda Zvenyigorod (RUS) / LK Zug Handball (SUI) győztese
Höörs HK H65 (SWE) / RK Lokomotiva Zagreb (CRO) – BL 2. selejtező 4. helyezettje
Nantes Atlantique Handball (FRA) – WHC Metalurg (MKD) / Issy Paris Hand (FRA) győztese
Spono Eagles (SUI) / KH Shqiponja Gjakove (KOS) győztese – Dunaújvárosi KKA (HUN)
Asztrahanyocska (RUS) – HZRK Grude (BIH) / TUSSIES Metzingen (GER) győztese
SCM Ramnicu Valcea (ROU) – LC Brühl Handball (SUI) / Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) győztese
Viborg HK (DEN) / HC Galacsinka Lvov (UKR) győztese – Buxtehuder SV (GER)
Herning-Ikast Handbold (DEN) – Metraco Zaglebie Lubin (POL) / HC Azersu (AZE) győztese
ES Besancon Feminin (FRA) – Morrenhof Jansen Dalfsen (NED) / Fredrikstad Ballklubb (NOR) győztese
Hypo Niederösterreich (AUT) – Mecalia Atletico Guardes (ESP) / Youth Union Athienou (CYP) győztese
Storhamar Handball Elite (NOR) – Byasen Handball Elite (NOR)
HC Zalau (ROU) – Borussia Dortmund (GER)

Férfi EHF-kupa – 1. forduló
2018. szeptember 1-2., 8-9.

SG Insignis HB West Wien (AUT) – OCI-Lions (NED)
BSB Batumi (GEO) – KH Besa Famgas (KOS)
Pölva Serviti (EST) – BSV Bern (SUI)
Talent Robstav M.A.T. Plzen (CZE) – Glasgow HC (GBR)
FC Porto (POR) – AHC Potaissa Turda (ROU)
RK Zselezsnyicar 1949 (SRB) – HB Kaerjeng (LUX)
RD Koper (SLO) – Kadetten Schaffhausen (SUI)
Selfoss (ISL) – Dragunas Klaipeda (LTU)
Alingsas HK (SWE) – RK Gorenje Velenje (SLO)
GRK Varazsdin 1930 (CRO) – CSA Steaua Bucuresti (ROU)
RK Dubrava (CRO) – FH Hafnarfjordur (ISL)


Férfi EHF-kupa – 2. forduló
2018. október 13-14., 20-21.

HC Vojvodina (SRB) – Heren Green Park Tigers1 (NED)
RD Riko Ribnica (SLO) – Selfoss (ISL) / Dragunas Klaipeda (LTU) győztese
RK Zselezsnyicar 1949 (SRB) / HB Kaerjeng (LUX) győztese – Achilles Bocholt (BEL)
HCB Karvina (CZE) – HC Prolet 62 (MKD)
Sport36-Komló (HUN) – Olympiakosz S.F.P. (GRE)
Alingsas HK (SWE) / RK Gorenje Velenje (SLO) győztese – KPR Gwardia Opole (POL)
Aalborg Handbold (DEN) – Pfadi Winterthur (SUI)
Dobrogea Sud Constanta (ROU) – Talent Robstav MAT Plzen (CZE) / Glasgow HC (GBR) győztese
Drammen HK (NOR) – BSB Batumi (GEO) / KH Besa Famgas (KOS) győztese
SG Insignis HB West Wien (AUT) / OCI-Lions (NED) győztese – ALPLA HC Hard (AUT)
GRK Varazsdin 1930 (CRO) / CSA Steaua Bucuresti (ROU) győztese – Maccabi SR Lezion (ISR)
HC Szpartak (RUS) – Pölva Serviti (EST) / BSV Bern (SUI) győztese
SL Benfica (POR) – RK Dubrava (CRO) / FH Hafnarfjordur (ISL) győztese
FC Porto (POR) / AHC Potaissa Turda (ROU) győztese – SZKA Minszk (BLR)
HC ZTR Zaporozsje (UKR) – RD Koper (SLO) / Kadetten Schaffhausen (SUI) győztese
IBV Vestmannaeyjar (ISL) – PAUC Handball (FRA)



2018-07-17

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk