Kézilabda kupa

 

Európa Liga: Nehéz ellenfeleket kaptak a magyar női csapatok

Női Európa Liga, 2. forduló

(22-csapat – 11 mérkőzés)

DHK Banik Most (Csehország) – CS Magura Cisnadie (Románia)
ZsRK Bjelovar (Horvátország) – FunFloor Perla Lublin (Lengyelország)
Yalikavaksports Club (Törökország)MTK Budapest (Magyarország)
Tertnes Bergen Elite (Norvégia) – ZORK Jagodina (Szerbia)
LC Brühl Handball (Svájc) – MKS Zaglebie Lubin (Lengyelország)
Sola HK (Norvégia) – Kubany (Oroszország)
TusSies Metzingen (Németország) – HSG Blomberg-Lippe (Németország)
Thüringer HC (Németország) – Molde HK Elite (Norvégia)
Hypo Niederösterreich (Ausztria) – BM Atletico Guardes (Spanyolország)
Radnicki Kragujevac (Szerbia) – H 65 Höörs HK (Svédország)
Super Amara Bera Bera (Spanyolország) – Paris 92 (Franciaország)

Játéknapok: 2021. október 16-17., 23-24.


Női Európa Liga, 3. forduló

(24-csapat – 12 mérkőzés)

Váci NKSE (Magyarország) – TusSies Metzingen / HSG Blomberg-Lippe
HC Zvezda (Oroszország) – LC Brühl Handball / MKS Zaglebie Lubin
Storhamar Handball Elite (Norvégia – SCM Gloria Buzau (Románia)
Besancon Feminin (Franciaország) – Hypo Niederösterreich / Atletico Guardes
DVSC-Schaeffler (Magyarország) – DHK Banik Most / CS Magura Cisnadie
Les Neptunes de Nantes (Franciaország) – Radnicki Kragujevac / H 65 Höörs HK
RK Lokomotiva Zagreb ((Horvátország) – ZsRK Bjelovar / FunFloor Perla Lublin
Sola HK / Kubany – HK Asztrahanyocska (Oroszország)
Chambray Touraine HB (Franciaország) – Thüringer HC / Molde HK Elite
Yalikavaksports Club / MTK Budapest – Herning-Ikast Handbold (Dánia)
SG BBM Bietigheim (Németország) – Tertnes Bergen Elite / ZORK Jagodina
SCM Ramnicu Valcea (Románia) – Super Amara Bera Bera / Paris 92

Játéknapok: 2021. november 13-14., 20-21.


Férfi Európa Liga, 1. forduló

(32- csapat – 16 mérkőzés)

Bjerringbro-Silkeborg (Dánia) – Ystads IF HF (Svédország)
HC Kriens-Luzern (Svájc) – SL Benfica (Portugália)
RK Celje Pivovarna Lasko (Szlovénia) – GOG Håndbold (Dánia)
Grupa Azoty SPR Tarnow (Lengyelország) – RK Nexe (Horvátország)
RK Vojvodina (Szerbia) – Kadetten Schaffhausen (Svájc)
Csurgói KK (Magyarország) – HC Dobrogea Süd Constanta (Románia)
Gornik Zabrze (Lengyelország) – OIF Arendal Elite (Norvégia)
Aguas Santas Milaneza (Portugália) – BM Logrono La Rioja (Spanyolország)
Balatonfüredi KSE (Magyarország) – HK Malmö (Svédország)
KS Azoty-Pulawy SA  (Lengyelország) – MKR Sesvete (Horvátország)
HC Prolet 92 (Észak-Macedónia) – Fraikin BM Granollers (Spanyolország)
Maccabi Rishon-Le-Zion (Izrael) – CSZKA (Oroszország)
Rhein-Neckar Löwen (Németország) – Sport Toto SK (Törökország)
RK Trimo Trebnje (Szlovénia) – TTH Holstebro (Dánia)
RK Porecs (Horvátország) – Valur Iceland (Izland)
Alpla HC Hard (Ausztria) – Fenix Toulouse Handball (Franciaország)

Játéknapok: 2021. augusztus 28-29., szeptember 4-5.


 

2021-07-20

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk