Bajnokok Ligája: a Ferencváros és a Szeged szabadkártyát kapott

Női Bajnokok Ligája, 2019–2020

Csoportkörbe kerültek:
RK Podravka Vegeta (Horvátország), Team Esbjerg (Dánia), Metz Handball (Franciaország),
SG BBM Bietigheim (Németország), Győri Audi ETO KC (Magyarország),
ZsRK Buducsnoszt (Montenegró), Vipers Kristiansand (Norvégia), MKS Lublin (Lengyelország), SCM Ramnicu Valcea (Románia), Rosztov-Don (Oroszország),
Krim Ljubljana (Szlovénia), IK Sävehof (Svédország),
FTC-Rail Cargo Hungaria (Magyarország szabad kártya),
Brest Bretagne (Franciaország – szabad kártya),
CSM Bucuresti (Románia – szabad kártya)


Selejtező csoport egy főtáblás helyért:
Rocasa Gran Canaria (Spanyolország), ZSORK Jagodina (Szerbia),
DHK Baník Most (Csehország), Kastamonu GSK (Törökország)

A selejtező időpontja: szeptember 6-8.
Az elődöntőben:
DHK Baník Most – Rocasa Gran Canaria, ZSORK Jagodina – Kastamonu GSK.

(A torna rendezési jogáról június 26-án sorsolással döntenek.)



Férfi Bajnokok Ligája, 2019–2020


A- és B-csoport:

HC Meskov Breszt (Fehéroroszország), HC PPD Zagreb (Horvátország),
Aalborg Handbold (Dánia), Barca Lassa (Spanyolország),
Paris Saint-Germain Handball (Franciaország), Flensburg-Handewitt (Németország),
Telekom Veszprém (Magyarország), HC Vardar Szkopje (Észak-Macedónia),
Elverum Handball (Norvégia), PGE Vive Kielce (Lengyelország), FC Porto Sofarma (Portugália), RK Celje Pivovarna Lasko (Szlovénia), HC Motor Zaporozsjja (Ukrajna),
THW Kiel (Németország – szabad kártya),
Montpellier HB (Franciaország – szabad kártya ),
Mol-Pick Szeged (Magyarország – szabad kártya)

C- és D-csoport:
Cocks (Finnország), CS Dinamo Bucuresti (Románia), Csehovszki Medvegyi (Oroszország), Kadetten Schaffhausen (Svájc), Tatran Presov (Szlovákia), IK Sävehof (Svédország),
GOG (Dánia – szabad kártya), Bidasoa Irun (Spanyolország – szabad kártya),
HC Eurofarm Rabotnik (Észak-Macedónia – szabad kártya),
Orlen Wisla Plock (Lengyelország – szabad kártya),
Sporting (Portugália – szabad kártya),
IFK Kristianstad (Svédország – szabad kártya)


A női és férfi főtábla sorsolását június 27-én 18 órától tartják Bécsben.

2019-06-21

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk