0 - Férfi Bajnokok Ligája D-csoport mérkőzései 2018-2019

  1. forduló / 1st round 
2018.09.12 19:30
Dinamo Bucuresti – Elverum Handball 26-24 (12-11)
2018.09.12 18:15 Riihimäen Cocks – Abanca Ademar Leon 19-19 (13-11)
2018.09.16 19:00 Orlen Wisla Plock – Wacker Thun 34-24 (18-13)
    
  2. forduló / 2nd round 
2018.09.20 20:00 Wacker Thun – Riihimäen Cocks 26-26 (11-15)
2018.09.22 19:30 Abanca Ademar Leon – Dinamo Bucuresti  31-28 (12-14)
2018.09.23 18:10 Elverum Handball – Orlen Wisla Plock  28-30 (15-13)
    
  3. forduló / 3rd round 
2018.09.26 19:00
Orlen Wisla Plock – Riihimäen Cocks 34-18 (16-10)
2018.09.26 19:00
Dinamo Bucuresti – Wacker Thun  35-34 (19-14)
2018.09.30 18:10 Elverum Handball – Abanca Ademar Leon  30-25 (18-13)
    
  4. forduló / 4th round 
2018.10.03 18:15 Riihimäen Cocks – Dinamo Bucuresti 31-32 (17-15)
2018.10.06 17:30 Wacker Thun – Elverum Handball 29-30 (13-16)
2018.10.06 19:30 Abanca Ademar Leon – Orlen Wisla Plock  27-24 (15-9)
    
  5. forduló / 5th round 
2018.10.14 21:00
Dinamo Bucuresti – Orlen Wisla Plock 24-21 (13-10)
2018.10.13 17:30 Wacker Thun – Abanca Ademar Leon 25-26 (12-15)
2018.10.14 18:10 Elverum Handball – Riihimäen Cocks 28-27 (15-14)
    
  6. forduló / 6th round 
2018.11.03 16:00
Riihimäen Cocks – Elverum Handball 25-28 (12-15)
2018.11.03 18:00 Orlen Wisla Plock – Dinamo Bucuresti 29-28 (14-12)
2018.11.03 19:30 Abanca Ademar Leon – Wacker Thun 24-21 (14-12)
    
  7. forduló / 7th round 
2018.11.08 18:00
Dinamo Bucuresti – Abanca Ademar Leon 35-30 (18-15)
2018.11.10 18:00
Orlen Wisla Plock – Elverum Handball 30-28 (17-15)
2018.11.11 15:15
Riihimäen Cocks – Wacker Thun 31-29 (14-18)
    
  8. forduló / 8th round 
2018.11.15 20:00 Wacker Thun – Orlen Wisla Plock 23-25 (13-14)
2018.11.17 19:30 Abanca Ademar Leon – Riihimäen Cocks 23-20 (14-11)
2018.11.18 18:10 Elverum Handball – Dinamo Bucuresti 29-28 (12-15)
    
  9. forduló / 9th round 
2018.11.21 19:30
Dinamo Bucuresti – Riihimäen Cocks 24-22 (13-12)
2018.11.25 18:10 Elverum Handball – Wacker Thun 29-28 (15-16)
2018.11.24 19:00 Orlen Wisla Plock – Abanca Ademar Leon 25-23 (9-10)
    
  10. forduló / 10th round 
2018.11.28 18:15 Riihimäen Cocks – Orlen Wisla Plock 27-26 (10-15)
2018.11.29 20:00 Wacker Thun – Dinamo Bucuresti 29-33 (13-14)
2018.12.01 19:30 Abanca Ademar Leon – Elverum Handball 24-24 (14-13)


A D-csoport végeredménye:

1. CS Dinamo Bucuresti 10 7 0 3 293-280 13 14
2. Orlen Wisla Plock 10 7 0 3 278-250 28 14
3. Elverum Handball 10 6 1 3 278-272 6 13
4. Abanca Ademar Leon 10 5 2 3 252-251 1 12
5. Riihimäen Cocks 10 2 2 6 246-269 -23 6
6. Wacker Thun 10 0 1 9 268-293 -25 1

Az első és második helyen egyenlő pontszám esetén (14) az egymás elleni eredmény döntött,
mely a bukaresti csapatnak kedvezett (egy győzelem, egy vereség, 52-50-es gólkülönbség):
CS Dinamo Bucuresti – Orlen Wisla Plock 24-21
Orlen Wisla Plock – CS Dinamo Bucuresti 29-28

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk