Férfi (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PUCNIK Miha Handball Esch 3 4 0,75
2. BOCK Christian Handball Esch 3 4 0,75
3. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 3 4 0,75
4. SAKICS Marin RK Porecs 3 4 0,75
5. SZTRELNYIKOV Makszim ZTR Zaporozsje 3 4 0,75
6. QUNI Luigi Pfadi Winterthur 3 4 0,75
7. BERDZENISVILI Levan BSB Batumi 2 2 1,00
8. ZMAVC Nejc Alpla HC Hard 2 2 1,00
9. SZKOPINCEV Oleg HC Szpartak Moszkva 2 2 1,00
10. MAGNUSSEN Gunnar Haukar 2 2 1,00
11. NEUTEBOOM Jort KRAS/Volendam 2 2 1,00
12. GÜNTHER Patrick London GD HC 2 2 1,00
13. SIMENAS Lukas Klaipedos Dragunas 2 2 1,00
14. SCHRAMM Peter Pfadi Winterthur 2 2 1,00
15. LEIMETER Csaba Csurgó KK 2 2 1,00
16. CAROU MARCEL Gonzalo Abanca Ademar Leon 2 2 1,00
17. SZPASZOVSZKI Bojan HC Butel Skopje 2 2 1,00
18. MILOSEVICS Vuk SCM Politechnica Timisoara 2 2 1,00
19. MILOSEVICS Pero SCM Politechnica Timisoara 2 2 1,00
20. MANDICS Andrija HC Pelister 2 2 1,00
21. RAJOVICS Borisz Vojvodina 2 3 0,67
22. SRETENOVICS Stevan Vojvodina 2 3 0,67
23. BABICS Dejan RK Metaloplastika Sabac 2 4 0,50
24. TRKULJA Stefan RK Metaloplastika Sabac 2 4 0,50
25. PISARICS Djordje RK Metaloplastika Sabac 2 4 0,50
26. ZARAVINASZ Georgiasz Olympiacos SFP 2 4 0,50
27. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 2 4 0,50
28. BARKOW Moritz Handball Esch 2 4 0,50
29. POKLAR Tine Alpla HC Hard 2 4 0,50
30. SKAPER Damjan RD Riko Ribnica 2 4 0,50
31. VUJACSICS Risto RD Riko Ribnica 2 4 0,50
32. LENDERS Bart Achilles Bocholt 2 4 0,50
33. COLMAN Quinten Achilles Bocholt 2 4 0,50
34. WINTERS Wout Achilles Bocholt 2 4 0,50
35. SIMOVICS Nebojsa HC Dobrogea Süd Constanta 2 4 0,50
36. MALINOVICS Dejan HC Dobrogea Süd Constanta 2 4 0,50
37. OLSSON Hampus HK Malmö 2 4 0,50
38. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 2 4 0,50
39. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 2 4 0,50
40. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 2 4 0,50
41. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 2 4 0,50
42. PETROV Mirko RK Porecs 2 4 0,50
43. THOSS Tim RK Porecs 2 4 0,50
44. SZEVERIN Roman ZTR Zaporozsje 2 4 0,50
45. KOFMANN Vladislav Maccabi Rishon Lezion 2 4 0,50
46. PERES SHALEM Sharon Maccabi Rishon Lezion 2 4 0,50
47. NATSIA Snir Maccabi Rishon Lezion 2 4 0,50
48. SVAJLEN Michal Pfadi Winterthur 2 4 0,50
49. KASTELAN Nikola RK Dubrava 2 4 0,50
50. MALBASICS Stjepan RK Dubrava 2 4 0,50
51. ROMAN Nicu HC Dobrogea Süd Constanta 1 1 1,00
52. MATAIJA Miroszlav RK Porecs 1 1 1,00
53. JUSKÉNAS Arturas Klaipedos Dragunas 1 1 1,00
54. BURICEA George HC Dobrogea Süd Constanta 1 1 1,00
55. JANEV Darko HC Butel Skopje 1 1 1,00
56. BABICS Alekszandar RK Metaloplastika Sabac 1 2 0,50
57. DÖNE Ramazan Besiktas Aygaz 1 2 0,50
58. ERSIN Onur Besiktas Aygaz 1 2 0,50
59. ÖZBAHAR Tolga Besiktas Aygaz 1 2 0,50
60. ARIFOGLU Ömer Besiktas Aygaz 1 2 0,50
61. RADJENOVICS Bojan RK Borac m:tel 1 2 0,50
62. KNEZEVICS Luka RK Borac m:tel 1 2 0,50
63. LUKICS Marko RK Borac m:tel 1 2 0,50
64. TIELIDZE Giorgi BSB Batumi 1 2 0,50
65. ABRAMISVILI Zurab BSB Batumi 1 2 0,50
66. TURKOVIC Dean SSV Bozen Loacker Volksbank 1 2 0,50
67. GAETA Felipe SSV Bozen Loacker Volksbank 1 2 0,50
68. ARCIERI Stefano SSV Bozen Loacker Volksbank 1 2 0,50
69. SPORCIC Mario SSV Bozen Loacker Volksbank 1 2 0,50
70. HOLODJUK Sztaniszlav Pölva Serviti 1 2 0,50
71. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 1 2 0,50
72. MAROUSCHEK Roland SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
73. KOFLER Samuel SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
74. MITTENDORFER Moritz SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
75. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
76. TYUKIN Alekszandr CIP Travel Antalyaspor AS 1 2 0,50
77. BIRCAN Ibrahim CIP Travel Antalyaspor AS 1 2 0,50
78. GRAB Marijo CIP Travel Antalyaspor AS 1 2 0,50
79. TOSUN Emre CIP Travel Antalyaspor AS 1 2 0,50
80. SZUKICS Dalibor CIP Travel Antalyaspor AS 1 2 0,50
81. CAKARIASZ Jevgenyij HC Szpartak Moszkva 1 2 0,50
82. RADOJEVICS Igor HC Szpartak Moszkva 1 2 0,50
83. MARCHAL Louis HC Vise BM 1 2 0,50
84. VANCOSEN Yves HC Vise BM 1 2 0,50
85. GAVA Sebastien HC Vise BM 1 2 0,50
86. CARVALHAIS Nuno HC Vise BM 1 2 0,50
87. SVAVARSSON Vignir Haukar 1 2 0,50
88. HALLGRIMSSON Asgeir Örn Haukar 1 2 0,50
89. ARONSSON Darrai Haukar 1 2 0,50
90. JANSEN Robin KRAS/Volendam 1 2 0,50
91. BOURGET Florent KRAS/Volendam 1 2 0,50
92. ROEFS Jeroen KRAS/Volendam 1 2 0,50
93. CLAESSENS Tim KRAS/Volendam 1 2 0,50
94. LLORENTE Diego London GD HC 1 2 0,50
95. GÖRGEN Marvin London GD HC 1 2 0,50
96. VIRBAUSKAS Deividas Klaipedos Dragunas 1 2 0,50
97. MRVALJEVICS Aleksandar HC Lovcen 1 2 0,50
98. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 1 2 0,50
99. MUQOLLI Yll KH Besa Famgas 1 2 0,50
100. JUPA Kastriot KH Besa Famgas 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk