Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PANICI Maria SC Magura Cisnadie 6 8 0,75
2. VON PEREIRA Aimee Köbenhavn Haandbold 6 8 0,75
3. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 5 8 0,63
4. LARSEN Kamilla Odense Håndbold 4 8 0,50
5. HEINDAHL Kathrine Odense Håndbold 4 8 0,50
6. TÓVIZI Petra DVSC Schaeffler 4 8 0,50
7. SCHMELZER Meike Thüringer HC 4 8 0,50
8. MILOJEVICS Jovana Metraco Zaglebie Lubin 3 3 1,00
9. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 3 4 0,75
10. SZAVCSIN Natalija Galicsanka Lviv 3 4 0,75
11. MARTENS Esmee HV Quintus 3 4 0,75
12. KALLESTAD Anna Byasen Handball Elite 3 4 0,75
13. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 3 4 0,75
14. CRACIUN Ion ASC Corona 2010 Brasov 3 4 0,75
15. BERENS Katarina Tertnes Bergen 3 4 0,75
16. ARDEAN ELISEI Valentina CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 3 6 0,50
17. KOVACSEVICS Jovana ÉRD HC 3 6 0,50
18. MIHAJLICSENKO Elena Handball Club Lada 3 6 0,50
19. KARNIK Szabina DVSC Schaeffler 3 7 0,43
20. KÖSTNER Vilmos DVSC Schaeffler 3 8 0,38
21. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 3 8 0,38
22. WEBER Alexandru SC Magura Cisnadie 3 8 0,38
23. BLOHM Linn Köbenhavn Haandbold 3 8 0,38
24. JOHANSSON Magnus Storhamar Handball Elite 3 8 0,38
25. BÖLK Emily Thüringer HC 3 8 0,38
26. JÓHANSSON Águst Valur 2 2 1,00
27. LEITNER Nora Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
28. KIETAIBL Antonia WAT Atzgersdorf 2 2 1,00
29. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 2 2 1,00
30. TRUBITSZINA Polina Azeryol Baku 2 2 1,00
31. AKALIN Cansu Muratpasa Belediyesi SK 2 2 1,00
32. VAKRAT Shira Maccabi Arazim Ramat gan 2 2 1,00
33. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 2 2 1,00
34. RONNING Andrea Fredrikstad Ballklubb 2 2 1,00
35. MADSEN Mathias Herning-Ikast Handbold 2 3 0,67
36. OLSSON Ulrika Skuru IK 2 4 0,50
37. MATTHIJS-HOLMBERG Vima Skuru IK 2 4 0,50
38. BAUER Johanna Hypo Niederösterreich 2 4 0,50
39. WESS Caludia Hypo Niederösterreich 2 4 0,50
40. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 2 4 0,50
41. HAVRONYINA Julia SCM Craiova 2 4 0,50
42. GORNA Adriana Metraco Zaglebie Lubin 2 4 0,50
43. BUKLAREWICZ Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 2 4 0,50
44. BARANOVICS Anasztazija Galicsanka Lviv 2 4 0,50
45. MELEKESCEVA Anasztasija Galicsanka Lviv 2 4 0,50
46. SEIDEL Anna TSV Bayer 04 - Werkselfen 2 4 0,50
47. NIKOLICS Marija AC PAOK 2 4 0,50
48. FERFOLJA Teja AC PAOK 2 4 0,50
49. PANAGIOTIDOU Anastasia AC PAOK 2 4 0,50
50. CHATZIPARASIDOU Maria AC PAOK 2 4 0,50
51. SWIERZEWSKA Patrycija Byasen Handball Elite 2 4 0,50
52. JACOBSEN Julie Byasen Handball Elite 2 4 0,50
53. STELMAK Irina HC Gomel 2 4 0,50
54. FRANTISEK Urban DHC Slavia Praha 2 4 0,50
55. FRYCSÁKOVÁ Vendula DHC Slavia Praha 2 4 0,50
56. JACSKOVÁ Eliska DHC Slavia Praha 2 4 0,50
57. TRÚNKOVÁ Nikoleta IUVENTA Michalovce 2 4 0,50
58. SZILÁGYI Zoltán Váci NKSE 2 4 0,50
59. LAKATOS Rita Váci NKSE 2 4 0,50
60. FROLOVA Jaroszlava Kubany 2 4 0,50
61. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 2 4 0,50
62. BAZALIU Bianca ASC Corona 2010 Brasov 2 4 0,50
63. BUCUR Daria ASC Corona 2010 Brasov 2 4 0,50
64. FALL Marie OGC Nice Cote d'Azur Handball 2 4 0,50
65. LACHAUD Noemie OGC Nice Cote d'Azur Handball 2 4 0,50
66. ASANIN Tanja ZORK Jagodina 2 4 0,50
67. JOVANOVICS Marija ZORK Jagodina 2 4 0,50
68. TATAR Andrijana ZORK Jagodina 2 4 0,50
69. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 2 4 0,50
70. MURZALIJEVA Albina Zvezda Zvenyigorod 2 4 0,50
71. PEDERSEN ALLAN Heine Nantes Atlantique Handball 2 4 0,50
72. HILBY Madeleine Tertnes Bergen 2 4 0,50
73. ABDULLA Tina Tertnes Bergen 2 4 0,50
74. PENA Nerea Siófok KC Hungary 2 4 0,50
75. SZARAWAGA Joanna MKS Perla Lublin 2 4 0,50
76. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 2 4 0,50
77. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 2 4 0,50
78. MALESTEIN Antje SG BBM Bietigheim 2 4 0,50
79. DJONOVICS Vlatko HK Asztrahanyocska 2 5 0,40
80. DESPOTOVICS Jelena DVSC Schaeffler 2 5 0,40
81. TARASZOVA Kristina HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
82. GAFONOVA Maria HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
83. JEZSIKAVA Karina HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
84. KORESOVA Iveta Thüringer HC 2 6 0,33
85. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
86. WOLOSZYK Joanna Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
87. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
88. PRISTAVITA Ioana CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 2 6 0,33
89. PASCA Horatiu CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 2 6 0,33
90. JERÁBKOVÁ Markéta ÉRD HC 2 6 0,33
91. TÓTH Gabriella ÉRD HC 2 6 0,33
92. TOMORI Zsuzsanna Siófok KC Hungary 2 6 0,33
93. BLIZNOVA Irina Handball Club Lada 2 6 0,33
94. GROOT Nycke Odense Håndbold 2 8 0,25
95. HØJLUND Mie Odense Håndbold 2 8 0,25
96. NÜSSER Larissa Köbenhavn Haandbold 2 8 0,25
97. FOLKVORD Ellen Storhamar Handball Elite 2 8 0,25
98. ENKERUD Tonje Storhamar Handball Elite 2 8 0,25
99. SOLBERG Svele Storhamar Handball Elite 2 8 0,25
100. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 2 8 0,25

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk