Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. MILOJEVICS Jovana Metraco Zaglebie Lubin 3 3 1,00
2. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 3 4 0,75
3. SZAVCSIN Natalija Galicsanka Lviv 3 4 0,75
4. MARTENS Esmee HV Quintus 3 4 0,75
5. KALLESTAD Anna Byasen Handball Elite 3 4 0,75
6. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 3 4 0,75
7. CRACIUN Ion ASC Corona 2010 Brasov 3 4 0,75
8. VON PEREIRA Aimee Köbenhavn Haandbold 3 4 0,75
9. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 3 4 0,75
10. BERENS Katarina Tertnes Bergen 3 4 0,75
11. JÓHANSSON Águst Valur 2 2 1,00
12. LEITNER Nora Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
13. KIETAIBL Antonia WAT Atzgersdorf 2 2 1,00
14. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 2 2 1,00
15. TRUBITSZINA Polina Azeryol Baku 2 2 1,00
16. AKALIN Cansu Muratpasa Belediyesi SK 2 2 1,00
17. VAKRAT Shira Maccabi Arazim Ramat gan 2 2 1,00
18. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 2 2 1,00
19. RONNING Andrea Fredrikstad Ballklubb 2 2 1,00
20. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
21. OLSSON Ulrika Skuru IK 2 4 0,50
22. MATTHIJS-HOLMBERG Vima Skuru IK 2 4 0,50
23. BAUER Johanna Hypo Niederösterreich 2 4 0,50
24. WESS Caludia Hypo Niederösterreich 2 4 0,50
25. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 2 4 0,50
26. HAVRONYINA Julia SCM Craiova 2 4 0,50
27. GORNA Adriana Metraco Zaglebie Lubin 2 4 0,50
28. BUKLAREWICZ Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 2 4 0,50
29. BARANOVICS Anasztazija Galicsanka Lviv 2 4 0,50
30. MELEKESCEVA Anasztasija Galicsanka Lviv 2 4 0,50
31. SEIDEL Anna TSV Bayer 04 - Werkselfen 2 4 0,50
32. NIKOLICS Marija AC PAOK 2 4 0,50
33. FERFOLJA Teja AC PAOK 2 4 0,50
34. PANAGIOTIDOU Anastasia AC PAOK 2 4 0,50
35. CHATZIPARASIDOU Maria AC PAOK 2 4 0,50
36. SWIERZEWSKA Patrycija Byasen Handball Elite 2 4 0,50
37. JACOBSEN Julie Byasen Handball Elite 2 4 0,50
38. STELMAK Irina HC Gomel 2 4 0,50
39. FRANTISEK Urban DHC Slavia Praha 2 4 0,50
40. FRYCSÁKOVÁ Vendula DHC Slavia Praha 2 4 0,50
41. JACSKOVÁ Eliska DHC Slavia Praha 2 4 0,50
42. TRÚNKOVÁ Nikoleta IUVENTA Michalovce 2 4 0,50
43. LARSEN Kamilla Odense Håndbold 2 4 0,50
44. HEINDAHL Kathrine Odense Håndbold 2 4 0,50
45. SZILÁGYI Zoltán Váci NKSE 2 4 0,50
46. LAKATOS Rita Váci NKSE 2 4 0,50
47. TÓVIZI Petra DVSC SCHAEFFLER 2 4 0,50
48. DESPOTOVICS Jelena DVSC SCHAEFFLER 2 4 0,50
49. FROLOVA Jaroszlava Kubany 2 4 0,50
50. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 2 4 0,50
51. BAZALIU Bianca ASC Corona 2010 Brasov 2 4 0,50
52. BUCUR Daria ASC Corona 2010 Brasov 2 4 0,50
53. FALL Marie OGC Nice Cote d'Azur Handball 2 4 0,50
54. LACHAUD Noemie OGC Nice Cote d'Azur Handball 2 4 0,50
55. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 2 4 0,50
56. PANICI Maria SC Magura Cisnadie 2 4 0,50
57. NÜSSER Larissa Köbenhavn Haandbold 2 4 0,50
58. ASANIN Tanja ZORK Jagodina 2 4 0,50
59. JOVANOVICS Marija ZORK Jagodina 2 4 0,50
60. TATAR Andrijana ZORK Jagodina 2 4 0,50
61. SOLBERG Svele Storhamar Handball Elite 2 4 0,50
62. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 2 4 0,50
63. MURZALIJEVA Albina Zvezda Zvenyigorod 2 4 0,50
64. SCHMELZER Meike Thüringer HC 2 4 0,50
65. PEDERSEN ALLAN Heine Nantes Atlantique Handball 2 4 0,50
66. HILBY Madeleine Tertnes Bergen 2 4 0,50
67. ABDULLA Tina Tertnes Bergen 2 4 0,50
68. DJONOVICS Vlatko HK Asztrahanyocska 2 5 0,40
69. TARASZOVA Kristina HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
70. GAFONOVA Maria HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
71. JEZSIKAVA Karina HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
72. WASIAK Agata Metraco Zaglebie Lubin 1 1 1,00
73. LAJCSÁK Ján IUVENTA Michalovce 1 1 1,00
74. VIDA Gergö DVSC SCHAEFFLER 1 1 1,00
75. SAURINA Guillaume Nantes Atlantique Handball 1 1 1,00
76. MATASARU Ion SC Magura Cisnadie 1 1 1,00
77. MOLDOVAN Radu CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 1 1 1,00
78. HERRERA MARTIN Carlos Rocasa Gran Canaria 1 1 1,00
79. ERLINGSDOTTIR Sandra Valur 1 2 0,50
80. MAGNUSDOTTIR Diana Valur 1 2 0,50
81. THORDARDOTTIR Edda Valur 1 2 0,50
82. SUJER Melanie WAT Atzgersdorf 1 2 0,50
83. FAILMAYER Johanna WAT Atzgersdorf 1 2 0,50
84. PAVICS Martina LC Brühl Handball 1 2 0,50
85. HRUPEC Neven Jomi Salerno 1 2 0,50
86. BASSANESE Alessandra Jomi Salerno 1 2 0,50
87. BOZSINOVSZKA Iva WHC Metalurg 1 2 0,50
88. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 1 2 0,50
89. TEMELKOVSZKA Tamara WHC Metalurg 1 2 0,50
90. SEROSTANOVA Ekatyerina Azeryol Baku 1 2 0,50
91. GASIMOVA Irina Azeryol Baku 1 2 0,50
92. HASANOVA Rana Azeryol Baku 1 2 0,50
93. HOLOPAINEN Ella HIFK 1 2 0,50
94. KAIKKO Anni HIFK 1 2 0,50
95. BARBOSA Filipa Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota 1 2 0,50
96. SOARES Helena Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota 1 2 0,50
97. RODRIQUES Sabino Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota 1 2 0,50
98. ÜNSAL Birol Muratpasa Belediyesi SK 1 2 0,50
99. SARIKAYA kübra Muratpasa Belediyesi SK 1 2 0,50
100. HOSGÖR BINBOGA Digdem Muratpasa Belediyesi SK 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk