Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. COLMAN Quinten Achilles Bocholt 7  (14 perc) 4 1,75
2. SCHWEIGHOFER Lukas Alpla HC Hard 6  (12 perc) 4 1,50
3. KOVACSEVICS Antonio Csurgó KK 5  (10 perc) 2 2,50
4. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 5  (10 perc) 4 1,25
5. SAKICS Marin RK Porecs 5  (10 perc) 4 1,25
6. KOFMANN Vladislav Maccabi Rishon Lezion 5  (10 perc) 4 1,25
7. NEEME Indrek Pölva Serviti 4  (8 perc) 2 2,00
8. HERSHKOVITZ Shay Hapoel Ashdod 4  (8 perc) 2 2,00
9. PECINA TOME Inaki PAUC Handball 4  (8 perc) 2 2,00
10. BERENTSEN Filip HK Malmö 4  (8 perc) 3 1,33
11. TRKULJA Stefan RK Metaloplastika Sabac 4  (8 perc) 4 1,00
12. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 4  (8 perc) 4 1,00
13. TONIAZZO LEMOS Patrick Olympiacos SFP 4  (8 perc) 4 1,00
14. PUCNIK Miha Handball Esch 4  (8 perc) 4 1,00
15. POKLAR Tine Alpla HC Hard 4  (8 perc) 4 1,00
16. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 4  (8 perc) 4 1,00
17. AWAD Kassem HK Malmö 4  (8 perc) 4 1,00
18. LAGERGUIST Otto HK Malmö 4  (8 perc) 4 1,00
19. PETROV Mirko RK Porecs 4  (8 perc) 4 1,00
20. FREIDMANN Daniel Maccabi Rishon Lezion 4  (8 perc) 4 1,00
21. NATSIA Snir Maccabi Rishon Lezion 4  (8 perc) 4 1,00
22. VUCSKOVICS Milan Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
23. RATKOVICS Nemanja Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
24. BABICS Ante RK Dubrava 4  (8 perc) 4 1,00
25. ARIFOGLU Ömer Besiktas Aygaz 3  (6 perc) 2 1,50
26. STARCEVIC Ratko SSV Bozen Loacker Volksbank 3  (6 perc) 2 1,50
27. ARONSSON Darrai Haukar 3  (6 perc) 2 1,50
28. GÖRGEN Marvin London GD HC 3  (6 perc) 2 1,50
29. FENECH Jeremy Swieqi YOBETIT Phoenix 3  (6 perc) 2 1,50
30. THORISSON Tryggvi UMF Selfoss 3  (6 perc) 2 1,50
31. BONNEFOND Baptiste PAUC Handball 3  (6 perc) 2 1,50
32. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 3  (6 perc) 2 1,50
33. PISARICS Djordje RK Metaloplastika Sabac 3  (6 perc) 4 0,75
34. KANDILASZ Petrosz Olympiacos SFP 3  (6 perc) 4 0,75
35. PUCELJ Jan RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 4 0,75
36. VUJACSICS Risto RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 4 0,75
37. SIMOVICS Nebojsa HC Dobrogea Süd Constanta 3  (6 perc) 4 0,75
38. PERSSON Magnus HK Malmö 3  (6 perc) 4 0,75
39. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 3  (6 perc) 4 0,75
40. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 3  (6 perc) 4 0,75
41. THOSS Tim RK Porecs 3  (6 perc) 4 0,75
42. SZEVERIN Roman ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 4 0,75
43. MELOUL Yizhak Maccabi Rishon Lezion 3  (6 perc) 4 0,75
44. MALBASICS Stjepan RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
45. TRAJKOVSZKI Igor HC Pelister 2  (4 perc) 1 2,00
46. CSELICS Djordje RK Borac m:tel 2  (4 perc) 2 1,00
47. KNEZEVICS Luka RK Borac m:tel 2  (4 perc) 2 1,00
48. DANICSICS Goran RK Borac m:tel 2  (4 perc) 2 1,00
49. SIMONIA Zuriko BSB Batumi 2  (4 perc) 2 1,00
50. SONNERER Martin SSV Bozen Loacker Volksbank 2  (4 perc) 2 1,00
51. TIMMO Alfred Pölva Serviti 2  (4 perc) 2 1,00
52. KOFLER Elias SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
53. HELGASSON Gudmundur SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
54. AYDIN Alper CIP Travel Antalyaspor AS 2  (4 perc) 2 1,00
55. GRAB Marijo CIP Travel Antalyaspor AS 2  (4 perc) 2 1,00
56. SZUKICS Dalibor CIP Travel Antalyaspor AS 2  (4 perc) 2 1,00
57. FOKIN Alekszej HC Szpartak Moszkva 2  (4 perc) 2 1,00
58. VANCOSEN Yves HC Vise BM 2  (4 perc) 2 1,00
59. NEUTEBOOM Jort KRAS/Volendam 2  (4 perc) 2 1,00
60. ROEFS Jeroen KRAS/Volendam 2  (4 perc) 2 1,00
61. CLAESSENS Tim KRAS/Volendam 2  (4 perc) 2 1,00
62. VIRBAUSKAS Zanas Klaipedos Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
63. DAMJANOVICS Mirko HC Lovcen 2  (4 perc) 2 1,00
64. SCHRAMM Peter Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 2 1,00
65. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 2  (4 perc) 2 1,00
66. TAHIRUKAJ Drilon KH Besa Famgas 2  (4 perc) 2 1,00
67. CHRISTIANSEN Henrik Swieqi YOBETIT Phoenix 2  (4 perc) 2 1,00
68. SPILER David Hapoel Ashdod 2  (4 perc) 2 1,00
69. LEIMETER Csaba Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
70. GRIMSSON Hergeir UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
71. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
72. FERNANDEZ Sanchez Abanca Ademar Leon 2  (4 perc) 2 1,00
73. NYOKAS Alix SL Benfica 2  (4 perc) 2 1,00
74. SZPASZOVSZKI Bojan HC Butel Skopje 2  (4 perc) 2 1,00
75. TIDEMAND Jonas Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
76. JONSSON Elvar Skjern Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
77. SETNIKAR Rok RD Riko Ribnica 2  (4 perc) 2 1,00
78. LUKIN Hleb SZKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
79. KAMISIK Dmitrij SZKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
80. SILOVICS Sziarhej SZKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
81. LANGOWSKI Antoni KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
82. SUTER Nicolas Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
83. HUWYLER Simon Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
84. MILOSEVICS Vuk SCM Politechnica Timisoara 2  (4 perc) 2 1,00
85. SOMLEA Ramon SCM Politechnica Timisoara 2  (4 perc) 2 1,00
86. SOL Zan RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
87. OKLESZCSEN Grega RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
88. BOJANICS Vladimir RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
89. RANISAVLJEVICS Stefan RD Riko Ribnica 2  (4 perc) 3 0,67
90. ZAGAR Zan RD Riko Ribnica 2  (4 perc) 3 0,67
91. ROELANTS Ruben Achilles Bocholt 2  (4 perc) 3 0,67
92. NISTOR IONITA Ionut HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 3 0,67
93. SRETENOVICS Stevan Vojvodina 2  (4 perc) 3 0,67
94. TODOROVICS Uros RK Metaloplastika Sabac 2  (4 perc) 4 0,50
95. CAGALJ Igor RK Metaloplastika Sabac 2  (4 perc) 4 0,50
96. KARVATSZKI Artur Olympiacos SFP 2  (4 perc) 4 0,50
97. TSZILISZ Angelosz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 4 0,50
98. TINKIR DURMUS Ali Olympiacos SFP 2  (4 perc) 4 0,50
99. SANIKISZ Grogoriosz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 4 0,50
100. BARKOW Moritz Handball Esch 2  (4 perc) 4 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk