Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PECINA TOME Inaki PAUC Handball 9  (18 perc) 7 1,29
2. BONNEFOND Baptiste PAUC Handball 8  (16 perc) 4 2,00
3. MOSCARIELLO Lucas Liberbank Cuenca 8  (16 perc) 5 1,60
4. KLIMKOV Jan KPR Gwardia Opole 8  (16 perc) 5 1,60
5. AWAD Kassem HK Malmö 8  (16 perc) 6 1,33
6. COLMAN Quinten Achilles Bocholt 7  (14 perc) 5 1,40
7. CHRAPKOWSKI Piotr SC Magdeburg 6  (12 perc) 5 1,20
8. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 6  (12 perc) 6 1,00
9. SCHWEIGHOFER Lukas Alpla HC Hard 6  (12 perc) 6 1,00
10. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 6  (12 perc) 6 1,00
11. PEREIRA Francisco SL Benfica 6  (12 perc) 7 0,86
12. OKLESZCSEN Grega RK Gorenje Velenje 6  (12 perc) 7 0,86
13. SAKICS Marin RK Porecs 5  (10 perc) 4 1,25
14. KOFMANN Vladislav Maccabi Rishon Lezion 5  (10 perc) 4 1,25
15. SCHRAMM Peter Pfadi Winterthur 5  (10 perc) 4 1,25
16. KOVACSEVICS Antonio Csurgó KK 5  (10 perc) 4 1,25
17. LANGOWSKI Antoni KS Azoty-Pulawy SA 5  (10 perc) 4 1,25
18. BERENTSEN Filip HK Malmö 5  (10 perc) 5 1,00
19. KUSZAN Tomiszlav CBM Logrono La Rioja 5  (10 perc) 5 1,00
20. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 5  (10 perc) 5 1,00
21. ALVES PONCIANO Thiago Liberbank Cuenca 5  (10 perc) 5 1,00
22. SÖRENSEN Sören TTH Holstebro 5  (10 perc) 5 1,00
23. KJELDGAARD Andersen Bjerringbro-Silkeborg 5  (10 perc) 5 1,00
24. TONIAZZO LEMOS Patrick Olympiacos SFP 5  (10 perc) 6 0,83
25. POKLAR Tine Alpla HC Hard 5  (10 perc) 6 0,83
26. LAGERGUIST Otto HK Malmö 5  (10 perc) 6 0,83
27. LUCSIN Tin Abanca Ademar Leon 5  (10 perc) 7 0,71
28. NEEME Indrek Pölva Serviti 4  (8 perc) 2 2,00
29. HERSHKOVITZ Shay Hapoel Ashdod 4  (8 perc) 2 2,00
30. SCHMIDT Erik SC Magdeburg 4  (8 perc) 3 1,33
31. TRKULJA Stefan RK Metaloplastika Sabac 4  (8 perc) 4 1,00
32. PUCNIK Miha Handball Esch 4  (8 perc) 4 1,00
33. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 4  (8 perc) 4 1,00
34. PETROV Mirko RK Porecs 4  (8 perc) 4 1,00
35. FREIDMANN Daniel Maccabi Rishon Lezion 4  (8 perc) 4 1,00
36. NATSIA Snir Maccabi Rishon Lezion 4  (8 perc) 4 1,00
37. VUCSKOVICS Milan Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
38. RATKOVICS Nemanja Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
39. BABICS Ante RK Dubrava 4  (8 perc) 4 1,00
40. SILOVICS Sziarhej SZKA Minszk 4  (8 perc) 4 1,00
41. BIS Bartlomiej NMC Górnik Zabrze 4  (8 perc) 4 1,00
42. LINDSTRÖM Richard OIF Arendal Elite 4  (8 perc) 4 1,00
43. HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz Olympiacos SFP 4  (8 perc) 5 0,80
44. DUPUY Quentin USAM Nimes Gard 4  (8 perc) 5 0,80
45. ACQUEVILLO Jean-Jacques USAM Nimes Gard 4  (8 perc) 5 0,80
46. SIMAK Frederik Füchse Berlin 4  (8 perc) 5 0,80
47. SANCHEZ Miguel CBM Logrono La Rioja 4  (8 perc) 5 0,80
48. KNUDSEN Michael V. Bjerringbro-Silkeborg 4  (8 perc) 5 0,80
49. KONAN Karl PAUC Handball 4  (8 perc) 5 0,80
50. JANKOWSKI Mateusz KPR Gwardia Opole 4  (8 perc) 5 0,80
51. KAWKA Wikto KPR Gwardia Opole 4  (8 perc) 5 0,80
52. LAMERS Joren Achilles Bocholt 4  (8 perc) 6 0,67
53. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 4  (8 perc) 6 0,67
54. MACHÁC Simon Talent Robstav MAT Plzen 4  (8 perc) 6 0,67
55. SZTRELNYIKOV Makszim ZTR Zaporozsje 4  (8 perc) 6 0,67
56. FREIVOGEL Stefan Pfadi Winterthur 4  (8 perc) 6 0,67
57. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 4  (8 perc) 7 0,57
58. VERDINEK Matics RK Gorenje Velenje 4  (8 perc) 7 0,57
59. ARIFOGLU Ömer Besiktas Aygaz 3  (6 perc) 2 1,50
60. STARCEVIC Ratko SSV Bozen Loacker Volksbank 3  (6 perc) 2 1,50
61. ARONSSON Darrai Haukar 3  (6 perc) 2 1,50
62. GÖRGEN Marvin London GD HC 3  (6 perc) 2 1,50
63. FENECH Jeremy Swieqi YOBETIT Phoenix 3  (6 perc) 2 1,50
64. THORISSON Tryggvi UMF Selfoss 3  (6 perc) 2 1,50
65. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 3  (6 perc) 2 1,50
66. DANNER Felix MT Melsungen 3  (6 perc) 2 1,50
67. BARBARSZKASZ Gerdasz Chambery Savoie Mont Blanc HB 3  (6 perc) 2 1,50
68. PISARICS Djordje RK Metaloplastika Sabac 3  (6 perc) 4 0,75
69. PUCELJ Jan RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 4 0,75
70. VUJACSICS Risto RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 4 0,75
71. SIMOVICS Nebojsa HC Dobrogea Süd Constanta 3  (6 perc) 4 0,75
72. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 3  (6 perc) 4 0,75
73. THOSS Tim RK Porecs 3  (6 perc) 4 0,75
74. MELOUL Yizhak Maccabi Rishon Lezion 3  (6 perc) 4 0,75
75. MALBASICS Stjepan RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
76. LEIMETER Csaba Csurgó KK 3  (6 perc) 4 0,75
77. VASICS Marko Csurgó KK 3  (6 perc) 4 0,75
78. USAL Alekszej SZKA Minszk 3  (6 perc) 4 0,75
79. DAWYDZIK Dawid KS Azoty-Pulawy SA 3  (6 perc) 4 0,75
80. SICKO Szymon NMC Górnik Zabrze 3  (6 perc) 4 0,75
81. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 5 0,60
82. SZEVERIN Roman ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 5 0,60
83. PADOLUS Aurelien USAM Nimes Gard 3  (6 perc) 5 0,60
84. TOBIE Luc USAM Nimes Gard 3  (6 perc) 5 0,60
85. PRANDI Elohim USAM Nimes Gard 3  (6 perc) 5 0,60
86. KOCH Johan Füchse Berlin 3  (6 perc) 5 0,60
87. O'SULLIVAN Christian SC Magdeburg 3  (6 perc) 5 0,60
88. KÜHN Julius MT Melsungen 3  (6 perc) 5 0,60
89. SALGER Stefan MT Melsungen 3  (6 perc) 5 0,60
90. BORZAS Uros Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 5 0,60
91. MIKKELSEN Christofer TTH Holstebro 3  (6 perc) 5 0,60
92. LINDHOLT Niels TTH Holstebro 3  (6 perc) 5 0,60
93. MEKLENBORG Johan TTH Holstebro 3  (6 perc) 5 0,60
94. SKUBE Sebastian Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 5 0,60
95. TOURNAT Nicolas HBC Nantes 3  (6 perc) 5 0,60
96. FELIHO Rock HBC Nantes 3  (6 perc) 5 0,60
97. ZARZYCKI Maciej KPR Gwardia Opole 3  (6 perc) 5 0,60
98. KANDILASZ Petrosz Olympiacos SFP 3  (6 perc) 6 0,50
99. SCHMID Manuel Alpla HC Hard 3  (6 perc) 6 0,50
100. WURST Konrad Alpla HC Hard 3  (6 perc) 6 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk