Csoportmérkőzések

 Harmadik fordulóból csoportkörbe jutott csapatok (16)
ESP Fraikin BM Granollers (1) GER Füchse Berlin (1)
GER  TSV Hannover-Burgdorf (1) POR FC Porto Sofarma (1)
DEN TTH Holstebro (2) ESP CBM Logrono La Rioja (2)
HUN Grundfos Tatabánya KC (2) POL KS Azoty-Pulawy SA (2)
ESP Liberbank Cuenca (3) FRA Saint-Raphael Var Handball (3)
GER THW Kiel (3) MKD HC Eurofarm Rabotnik (3)
CRO RK Nexe (4) DEN GOG Håndbold (4)
HUN Balatonfüredi KSE (4) ROU HC Dobrogea Süd Constanta (4)
  A csapatok melletti számok a kalap besorolást jelölik.

 

  A-csoport / Group A   B-csoport / Group B
GER Füchse Berlin GER TSV Hannover-Burgdorf
ESP CBM Logrono La Rioja HUN Grundfos Tatabánya KC
FRA Saint-Raphael Var Handball MKD HC Eurofarm Rabotnik
HUN Balatonfüredi KSE CRO RK Nexe
    
  C-csoport / Group C   D-csoport / Group D
POR FC Porto Sofarma
ESP Fraikin BM Granollers
DEN TTH Holstebro POL KS Azoty-Pulawy SA
ESP Liberbank Cuenca GER THW Kiel
ROU HC Dobrogea Süd Constanta DEN GOG Håndbold

 

   A-csoport / Group A 
2019.02.09 21:15 CBM Logrono La Rioja – Balatonfüredi KSE 29-24 (14-9)
2019.02.10 15:00 Füchse Berlin – Saint-Raphael Var 33-29 (17-15)
2019.02.14 18:00 Balatonfüredi KSE – Füchse Berlin 24-29 (14-16)
2019.02.16 20:00 Saint-Raphael Var – CBM Logrono La Rioja 30-26 (14-15)
2019.02.23 15:45 Balatonfüredi KSE – Saint-Raphael Var 27-32 (18-16)
2019.02.23 19:30 CBM Logrono La Rioja – Füchse Berlin 29-34 (16-15)
2019.03.03 19:00 Füchse Berlin – CBM Logrono La Rioja 29-27 (13-14)
2019.03.03 19:00 Saint-Raphael Var – Balatonfüredi KSE 27-23 (13-12)
2019.03.23 20:00 Saint-Raphael Var Handball – Füchse Berlin 34-31 (18-15)
2019.03.24 15:00 Balatonfüredi KSE – CBM Logrono La Rioja  35-34 (15-16)
2019.03.30 19:15 CBM Logrono La Rioja – Saint-Raphael Var 29-28 (15-14)
2019.03.31 16:00 Füchse Berlin – Balatonfüredi KSE 36-23 (16-14)
    
   B-csoport / Group B 
2019.02.08 19:00 Grundfos Tatabánya KC – RK Nexe 27-28 (18-14)
2019.02.09 19:30 Hannover-Burgdorf – Eurofarm Rabotnik 24-21 (16-14)
2019.02.16 19:30 RK Nexe – Hannover-Burgdorf  29-25 (14-9)
2019.02.17 19:00 Eurofarm Rabotnik – Grundfos Tatabánya KC  21-31 (11-14)
2019.02.23 19:30 RK Nexe – Eurofarm Rabotnik 23-18 (10-10)
2019.02.24 13:00 Grundfos Tatabánya KC – Hannover-Burgdorf 28-25 (16-16)
2019.03.03 19:00 Eurofarm Rabotnik – RK Nexe 29-28 (14-12)
2019.03.03 13:00 Hannover-Burgdorf – Grundfos Tatabánya KC 27-27 (14-14)
2019.03.23 19:30 RK Nexe – Grundfos Tatabánya KC 26-29 (9-14)
2019.03.24 19:00 Eurofarm Rabotnik – Hannover-Burgdorf 17-29 (8-15)
2019.03.27 20:30 Hannover-Burgdorf – RK Nexe 32-22 (14-9)
2019.03.31 15:00 Grundfos Tatabánya KC – Eurofarm Rabotnik 30-27 (12-13)
    
   C-csoport / Group C 
2019.02.09 15:00 TTH Holstebro – Dobrogea Süd Constanta 29-25 (14-12)
2019.02.09 18:00 FC Porto – Liberbank Cuenca 37-26 (20-12)
2019.02.16 14:45 Dobrogea Süd Constanta – FC Porto 29-35 (13-18)
2019.02.17 12:00 Liberbank Cuenca – TTH Holstebro 26-24 (12-12)
2019.02.23 18:45 TTH Holstebro – FC Porto 31-33 (15-17)
2019.02.25 19:00 Dobrogea Süd Constanta – Liberbank Cuenca 34-26 (16-10)
2019.03.02 15:00 FC Porto  – TTH Holstebro 32-29 (13-12)
2019.03.03 12:00 Liberbank Cuenca – Dobrogea Süd Constanta 26-28 (13-14)
2019.03.23 18:00 Dobrogea Süd Constanta – TTH Holstebro 22-28 (8-16)
2019.03.24 12:00 Liberbank Cuenca – FC Porto 26-29 (10-16)
2019.03.30 13:00 TTH Holstebro – Liberbank Cuenca  34-22 (19-12)
2019.03.30 18:00 FC Porto – Dobrogea Süd Constanta 30-27 (16-13)
    
   D-csoport / Group D 
2019.02.09 17:00 KS Azoty-Pulawy SA – GOG Håndbold 28-31 (12-13)
2019.02.10 19:30 Fraikin BM Granollers – THW Kiel 22-33 (11-18)
2019.02.13 19:45 THW Kiel – KS Azoty-Pulawy SA 26-23 (11-11)
2019.02.17 15:00 GOG Håndbold – Fraikin BM Granollers 34-26 (17-13)
2019.02.23 15:00 KS Azoty-Pulawy SA – Fraikin BM Granollers 34-34 (16-15)
2019.02.24 15:00 THW Kiel – GOG Håndbold 37-23 (19-10)
2019.03.03 15:00 GOG Håndbold – THW Kiel 22-26 (10-11)
2019.03.03 19:30 Fraikin BM Granollers – KS Azoty-Pulawy SA  30-29 (15-12)
2019.03.23 18:00 THW Kiel – Fraikin BM Granollers  34-28 (20-13)
2019.03.23 18:45 GOG Håndbold – KS Azoty-Pulawy SA  41-29 (21-19)
2019.03.30 15:00 KS Azoty-Pulawy SA – THW Kiel  26-35 (14-15)
2019.03.31 19:00 Fraikin BM Granollers – GOG Håndbold 34-31 (19-15)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk