2. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BECHERU Ion-Mihai CSA Steaua Bucuresti 6  (12 perc) 2 3,00
2. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 5  (10 perc) 2 2,50
3. ABRAO Silva SL Benfica 5  (10 perc) 2 2,50
4. BALÁZS Sándor Sport36-Komló 4  (8 perc) 2 2,00
5. HEER Thomas BSV Bern 4  (8 perc) 2 2,00
6. BENGHAMEN Samir Green Park Handbal Aalsmeer 4  (8 perc) 2 2,00
7. PALSSON Sverrir UMF Selfoss 4  (8 perc) 2 2,00
8. SIDOROWICZ Roman Pfadi Winterthur 4  (8 perc) 2 2,00
9. BAUMGARTNER Tobias BSV Bern 3  (6 perc) 2 1,50
10. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 3  (6 perc) 2 1,50
11. OVCSINA Alen Vojvodina 3  (6 perc) 2 1,50
12. VUJICS Stefan Szerbia 3  (6 perc) 2 1,50
13. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
14. STEINS Ivo OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
15. ADAMS Roel OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
16. STAVAST Ivar OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
17. JANKOWSKI Mateusz KPR Gwardia Opole 3  (6 perc) 2 1,50
18. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 3  (6 perc) 2 1,50
19. TAHIRUKAJ Drenit KH Besa Famgas 3  (6 perc) 2 1,50
20. AMADOR SALINA Daymaro Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 2 1,50
21. KRISTJANSSON Kristjan IBV Vestmannaeyjar 3  (6 perc) 2 1,50
22. DAHLHAUS Tim PAUC Handball 3  (6 perc) 2 1,50
23. SZTOJANOVICS Ivan HCB Karvina 3  (6 perc) 2 1,50
24. SOLAK Dominik HCB Karvina 3  (6 perc) 2 1,50
25. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 2 1,00
26. HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 2 1,00
27. SZIMANSKI Jakub BSV Bern 2  (4 perc) 2 1,00
28. SZEVERIN Roman ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
29. BURZSAK Ivan ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
30. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
31. MEISTER Lucas Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
32. FRIMMEL Sebastian Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
33. MARJANAC Szasa Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
34. BOTTINGA Tim Green Park Handbal Aalsmeer 2  (4 perc) 2 1,00
35. OUDERLAN Quinten Green Park Handbal Aalsmeer 2  (4 perc) 2 1,00
36. GRIMSSON Hergeir UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
37. JONSSON Elvar UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
38. INGOLFSSON Atli UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
39. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
40. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
41. DANGERS Markus Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 2 1,00
42. SVAJLEN Michal Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 2 1,00
43. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
44. IGNAT Sabin HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
45. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 2 1,00
46. JANSSEN Lino OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
47. ZMAVC Nejc Alpla HC Hard 2  (4 perc) 2 1,00
48. SZTOJNICS Darko RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
49. KAVCSICS Miha RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
50. LAMERS Joren Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
51. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
52. COSANTI Tommaso Handball Kaerjeng 2  (4 perc) 2 1,00
53. TRIVICS Milasin Handball Kaerjeng 2  (4 perc) 2 1,00
54. HERNANDEZ BORGES Alexis Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 2 1,00
55. SVEINSSON Sigurbergur IBV Vestmannaeyjar 2  (4 perc) 2 1,00
56. CAMARERO Jordan PAUC Handball 2  (4 perc) 2 1,00
57. BJÖRNSHAUGE Morten PAUC Handball 2  (4 perc) 2 1,00
58. VASZILEVSZKI Alekszandar HC Prolet 62 2  (4 perc) 2 1,00
59. VASZILEVSZKI Filip HC Prolet 62 2  (4 perc) 2 1,00
60. INGVARSSON Johann FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
61. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
62. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
63. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
64. PEREIRA Nuno ABC/Uminho 2  (4 perc) 2 1,00
65. MARTINS Carlos ABC/Uminho 2  (4 perc) 2 1,00
66. KOVACSICS David RD Riko Ribnica 1  (2 perc) 1 1,00
67. MARKOSZKI Velko HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 1 1,00
68. ZIVKOVIC Boris Alpla HC Hard 1  (2 perc) 1 1,00
69. GROBELNIK Tilen RK Gorenje Velenje 1  (2 perc) 1 1,00
70. ISZAKOVICS Marko HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 1 1,00
71. KUKICS Dragan Vojvodina 1  (2 perc) 1 1,00
72. HERMANN Maximilian Alpla HC Hard 1  (2 perc) 1 1,00
73. ZARAVINASZ Georgiasz Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
74. TSZILISZ Angelosz Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
75. LIAPISZ Nikolaosz Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
76. OBRADOVICS Branislav Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
77. GRÜNFELDER Péter Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
78. GEBHARDT Ádám Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
79. SZKOKÁN Szabolcs Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
80. JERKOVICS Srecko Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
81. MARKOVICS Igor Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
82. KATZIRZ Dávid Sport36-Komló 1  (2 perc) 2 0,50
83. SPINOLA Pedro ABC/Uminho 1  (2 perc) 2 0,50
84. CAKARIASZ Jevgenyij HC Szpartak Moszkva 1  (2 perc) 2 0,50
85. SZELICSEV Lev HC Szpartak Moszkva 1  (2 perc) 2 0,50
86. AFLITULIN Inal HC Szpartak Moszkva 1  (2 perc) 2 0,50
87. JEVDOKIMOV Egor HC Szpartak Moszkva 1  (2 perc) 2 0,50
88. KOVALJEV Dmitrij HC Szpartak Moszkva 1  (2 perc) 2 0,50
89. SZTRELNYIKOV Makszim ZTR Zaporozsje 1  (2 perc) 2 0,50
90. KONSZTANTINOV Jevgenyij ZTR Zaporozsje 1  (2 perc) 2 0,50
91. GANCSEV Olekszij ZTR Zaporozsje 1  (2 perc) 2 0,50
92. HAAS Noah Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
93. MAROS Luka Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
94. CELICA Dusko Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
95. POTPARA Milan Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
96. RATKOVICS Nemanja Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
97. TOMICS Branko Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
98. NIKOLICS Jovica Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
99. MILASEVICS Mirko Vojvodina 1  (2 perc) 2 0,50
100. TRAINAVICIUSZ Vaidasz Green Park Handbal Aalsmeer 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk