Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KUSZAN Tomiszlav CBM Logrono La Rioja 9  (18 perc) 5 1,80
2. SANCHEZ Miguel CBM Logrono La Rioja 6  (12 perc) 5 1,20
3. SRSEN Domagoj Orosházi FKSE-LINAMAR 6  (12 perc) 5 1,20
4. MRDENOVICS Marko RK Nexe 5  (10 perc) 4 1,25
5. DA SILVA FERREIRA Uelington Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 5 1,00
6. ITURRIZA ALVEREZ Victor FC Porto Sofarma 5  (10 perc) 5 1,00
7. ERIKSEN HALD Lars GOG Håndbold 5  (10 perc) 5 1,00
8. CLAUSEN Frederik GOG Håndbold 5  (10 perc) 5 1,00
9. MARSENICS Mihajlo Füchse Berlin 5  (10 perc) 5 1,00
10. LYNGGAARD Alexander Saint-Raphael Var Handball 5  (10 perc) 5 1,00
11. TOTO Jeremy Saint-Raphael Var Handball 5  (10 perc) 5 1,00
12. PRCE Nikola KS Azoty-Pulawy SA 4  (8 perc) 3 1,33
13. SIMAK Frederik Füchse Berlin 4  (8 perc) 3 1,33
14. SCHMIDT Erik Füchse Berlin 4  (8 perc) 4 1,00
15. TOMICS Mario RK Nexe 4  (8 perc) 5 0,80
16. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 5 0,80
17. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 4  (8 perc) 5 0,80
18. PORUP Jonas TTH Holstebro 4  (8 perc) 5 0,80
19. BROZOVICS Ilija TSV Hannover-Burgdorf 4  (8 perc) 5 0,80
20. HERNANDEZ BORGES Alexis FC Porto Sofarma 4  (8 perc) 5 0,80
21. MOSCARIELLO Lucas Liberbank Cuenca 4  (8 perc) 5 0,80
22. GARCÍA DIEGUEZ Marc Fraikin BM Granollers 4  (8 perc) 5 0,80
23. FIRNHABER Sebastian THW Kiel 4  (8 perc) 5 0,80
24. VRANKOVICS Jakov Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 3 1,00
25. SVAVARSSON Vignir TTH Holstebro 3  (6 perc) 4 0,75
26. THIELE Joshua TSV Hannover-Burgdorf 3  (6 perc) 4 0,75
27. GUJON Jakov Füchse Berlin 3  (6 perc) 4 0,75
28. SIPICS Marin RK Nexe 3  (6 perc) 5 0,60
29. LAVRICS Aljaz RK Nexe 3  (6 perc) 5 0,60
30. ROSTA Miklós Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 5 0,60
31. SZÖLLŐSI Balázs Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 5 0,60
32. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 5 0,60
33. LINDHOLT Niels TTH Holstebro 3  (6 perc) 5 0,60
34. KUKOSKI Milorad HC Eurofarm Rabotnik 3  (6 perc) 5 0,60
35. GRADJAN Elmir HC Eurofarm Rabotnik 3  (6 perc) 5 0,60
36. ALVES PONCIANO Thiago Liberbank Cuenca 3  (6 perc) 5 0,60
37. MONTORO CABELLO Angel Liberbank Cuenca 3  (6 perc) 5 0,60
38. GRZELAK Pawel KS Azoty-Pulawy SA 3  (6 perc) 5 0,60
39. MASLOWSKI Piotr KS Azoty-Pulawy SA 3  (6 perc) 5 0,60
40. WIEDE Fabian Füchse Berlin 3  (6 perc) 5 0,60
41. GASSAMA CISSOKHO Mamadou Fraikin BM Granollers 3  (6 perc) 5 0,60
42. MARQUEZ COLOMA Alejandro Fraikin BM Granollers 3  (6 perc) 5 0,60
43. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 2 1,00
44. KANCEL Ottó Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 4 0,50
45. BALLING Christensen TTH Holstebro 2  (4 perc) 4 0,50
46. HERNANDEZ Angel FC Porto Sofarma 2  (4 perc) 4 0,50
47. DAHMKE Rune THW Kiel 2  (4 perc) 4 0,50
48. GADZA Ante RK Nexe 2  (4 perc) 5 0,40
49. NIELSEN Lars TTH Holstebro 2  (4 perc) 5 0,40
50. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 2  (4 perc) 5 0,40
51. KILDELUND Kasper TTH Holstebro 2  (4 perc) 5 0,40
52. MALINOVICS Dejan HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 5 0,40
53. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 5 0,40
54. KEVICS Janko HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 5 0,40
55. VUJOVICS Stevan HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 5 0,40
56. NIKOLICS Zoran HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 5 0,40
57. CEHTE Nejc TSV Hannover-Burgdorf 2  (4 perc) 5 0,40
58. KUZMANOVSZKI Filip HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
59. SOARES MARTINS Miguel FC Porto Sofarma 2  (4 perc) 5 0,40
60. MAGALHÃES Fabio FC Porto Sofarma 2  (4 perc) 5 0,40
61. PANICS Marko KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 5 0,40
62. EREVIK Ole GOG Håndbold 2  (4 perc) 5 0,40
63. LINDENCHRONE Jon GOG Håndbold 2  (4 perc) 5 0,40
64. LAERKE Emil GOG Håndbold 2  (4 perc) 5 0,40
65. JAKOBSEN Emil GOG Håndbold 2  (4 perc) 5 0,40
66. HOLM Jacob Ribe-Esbjerg HH 2  (4 perc) 5 0,40
67. SIMICU Alexandru Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 5 0,40
68. FIGUERAS TREJO Adrian Fraikin BM Granollers 2  (4 perc) 5 0,40
69. DOS SANTOS Oswaldo Fraikin BM Granollers 2  (4 perc) 5 0,40
70. POPOVICS Ivan Fraikin BM Granollers 2  (4 perc) 5 0,40
71. DUVNJAK Domagoj THW Kiel 2  (4 perc) 5 0,40
72. BILYK Nikola THW Kiel 2  (4 perc) 5 0,40
73. GOMES Andre FC Porto Sofarma 1  (2 perc) 2 0,50
74. KOCH Johan Füchse Berlin 1  (2 perc) 2 0,50
75. BARACHET Xavier Saint-Raphael Var Handball 1  (2 perc) 2 0,50
76. DIPANDA Adrien Saint-Raphael Var Handball 1  (2 perc) 2 0,50
77. BERGENDAHL Oscar GOG Håndbold 1  (2 perc) 3 0,33
78. GUMINSKI Wojciech KS Azoty-Pulawy SA 1  (2 perc) 3 0,33
79. MÄVERS Veit TSV Hannover-Burgdorf 1  (2 perc) 4 0,25
80. PETIT Timmy Saint-Raphael Var Handball 1  (2 perc) 4 0,25
81. JELINICS Marin RK Nexe 1  (2 perc) 5 0,20
82. VIDA Ivan RK Nexe 1  (2 perc) 5 0,20
83. DÉNES János Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
84. BORZAS Uros Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 5 0,20
85. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
86. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
87. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
88. ILICS Vanja CBM Logrono La Rioja 1  (2 perc) 5 0,20
89. DEL ARCO PEREZ Juan CBM Logrono La Rioja 1  (2 perc) 5 0,20
90. GARCIANDIA Imanol CBM Logrono La Rioja 1  (2 perc) 5 0,20
91. NÉMETH Balázs Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
92. BRAMMING Magnus TTH Holstebro 1  (2 perc) 5 0,20
93. MORTENSEN Mikkel TTH Holstebro 1  (2 perc) 5 0,20
94. NISTOR IONITA Ionut HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 5 0,20
95. TOMA Laurentiu HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 5 0,20
96. CRNOGLAVACS Nikola HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 5 0,20
97. MLADENOVICS Nemanja HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 5 0,20
98. BURICEA George HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 5 0,20
99. PEVNOV Evgeni TSV Hannover-Burgdorf 1  (2 perc) 5 0,20
100. BÖHM Fabian TSV Hannover-Burgdorf 1  (2 perc) 5 0,20

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk