Kézilabda kupa

 

Férfi

 K&H Férfi Kézilabda Liga

TABELLA – GÓLLÖVŐLISTA

 

1. FORDULÓ
2020.09.05 MOL-Pick Szeged Budakalász KZRT 34-22
2020.09.02 Telekom Veszprém Csurgói KK 40-21
2020.09.05 Dabasi KC VSE Veszprémi KKFT 27-29
2020.09.04 FTC KN KFT Ceglédi KKSE 31-19
2020.09.05 Sport36-Komló SBS-Eger 32-27
2020.09.05 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Orosházi FKSE-LINAMAR 28-23
2020.09.05 Balatonfüredi KSE Grundfos Tatabánya KC 27-27
2. FORDULÓ
2020.09.09 Grundfos Tatabánya KC HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25-24
2020.09.09 Orosházi FKSE-LINAMAR Sport36-Komló 24-23
2021.02.05 SBS-Eger FTC KN KFT 28-30
2020.09.09 Ceglédi KKSE Dabasi KC VSE 23-21
2020.09.09 Veszprémi KKFT Telekom Veszprém 21-37
2020.09.09 Csurgói KK MOL-Pick Szeged 28-32
2020.09.09 Budakalász KZRT Balatonfüredi KSE 23-23
3. FORDULÓ
2020.09.11 MOL-Pick Szeged Veszprémi KKFT 28-25
  Telekom Veszprém Ceglédi KKSE 34-19
2021.02.10
Dabasi KC VSE SBS-Eger 21-29
  FTC KN KFT Orosházi FKSE-LINAMAR 36-18
2021.02.05 Sport36-Komló Grundfos Tatabánya KC 23-25
2020.09.13 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Balatonfüredi KSE 28-24
2020.09.13 Budakalász KZRT Csurgói KK 24-22
4. FORDULÓ
2020.09.25 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Budakalász KZRT 34-31
2021.02.10
Balatonfüredi KSE Sport36-Komló 31-26
2020.09.18 Grundfos Tatabánya KC FTC KN KFT 24-27
2021.02.06
Orosházi FKSE-LINAMAR Dabasi KC VSE 19-19
2020.11.13 SBS-Eger Telekom Veszprém 21-40
2021.02.01 MOL-Pick Szeged Ceglédi KKSE  42-21
2021.02.10
Veszprémi KKFT Csurgói KK 27-19
5. FORDULÓ
2020.11.18 MOL-Pick Szeged SBS-Eger 47-27
2020.09.27 Telekom Veszprém Orosházi FKSE-LINAMAR 37-20
2020.09.30 Dabasi KC VSE Grundfos Tatabánya KC 21-27
2021.02.13
FTC KN KFT Balatonfüredi KSE 28-32
2021.02.14
Sport36-Komló HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 29-26
2020.10.16 Csurgói KK Ceglédi KKSE 28-19
2021.02.06
Budakalász KZRT Veszprémi KKFT 36-29
6. FORDULÓ
2020.11.29 Sport36-Komló Budakalász KZRT 28-28
2021.02.17
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös FTC KN KFT 27-31
2021.02.17
Balatonfüredi KSE Dabasi KC VSE 26-24
2021.05.04 Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém 25-40
2020.09.02 Orosházi FKSE-LINAMAR MOL-Pick Szeged 17-31
2021.02.14
SBS-Eger Csurgói KK 27-24
2021.03.17
Ceglédi KKSE Veszprémi KKFT 25-25
7. FORDULÓ
2021.05.19
MOL-Pick Szeged Grundfos Tatabánya KC 37-19
2020.10.10 Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE 38-11
2021.02.21
Dabasi KC VSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 32-26
2021.02.20
FTC KN KFT Sport36-Komló 23-26
2021.02.18 Veszprémi KKFT SBS-Eger 26-27
2020.10.10 Csurgói KK Orosházi FKSE-LINAMAR 29-26
2020.10.10 Budakalász KZRT Ceglédi KKSE 30-25
8. FORDULÓ
2020.10.16 FTC KN KFT Budakalász KZRT 30-27
2021.04.10
Sport36-Komló Dabasi KC VSE 28-19
 2020.10.17 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Telekom Veszprém 25-35
2021.03.07 Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged 26-35
2021.02.27
Grundfos Tatabánya KC Csurgói KK 33-16
2021.02.14 Orosházi FKSE-LINAMAR Veszprémi KKFT 23-31
2021.02.21
SBS-Eger Ceglédi KKSE 30-26
9. FORDULÓ
 2021.05.26 MOL-Pick Szeged HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 35-26
2021.03.06
Telekom Veszprém Sport36-Komló 40-31
2020.12.09 Dabasi KC VSE FTC KN KFT 24-26
 2020.10.24 Ceglédi KKSE Orosházi FKSE-LINAMAR 22-22
2021.05.12
Veszprémi KKFT  Grundfos Tatabánya KC 25-31
2020.10.23 Csurgói KK Balatonfüredi KSE 27-27
2021.03.03
Budakalász KZRT SBS-Eger 36-28
10. FORDULÓ
2021.02.14
Dabasi KC VSE Budakalász KZRT 17-27
2020.11.11
Telekom Veszprém
FTC KN KFT 29-25
2021.03.26
Sport36-Komló MOL-Pick Szeged 29-37
2021.03.05 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Csurgói KK 26-27
2021.02.21
Balatonfüredi KSE Veszprémi KKFT 29-23
2021.04.10
Grundfos Tatabánya KC Ceglédi KKSE 27-22
2021.03.07
Orosházi FKSE-LINAMAR SBS-Eger 21-24
11. FORDULÓ
 2020.05.05 MOL-Pick Szeged FTC KN KFT 31-23
2021.03.17
Telekom Veszprém
Dabasi KC VSE 38-20
2021.03.17
SBS-Eger Grundfos Tatabánya KC 36-33
 2021.02.27 Ceglédi KKSE Balatonfüredi KSE 26-35
2020.11.25
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
Veszprémi KKFT 24-27
 2020.10.28 Csurgói KK Sport36-Komló 29-24
2021.02.27
Budakalász KZRT Orosházi FKSE-LINAMAR 34-25
12. FORDULÓ
 2020.08.28 Telekom Veszprém Budakalász KZRT 35-24
2021.05.12
Dabasi KC VSE MOL-Pick Szeged 26-44
2020.11.18
FTC KN KFT Csurgói KK 28-26
2020.11.15
Sport36-Komló Veszprémi KKFT 30-28
2020.11.18
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Ceglédi KKSE 30-24
2021.03.21
Balatonfüredi KSE SBS-Eger 39-25
2021.03.20
Grundfos Tatabánya KC Orosházi FKSE-LINAMAR 35-21
13. FORDULÓ
 2020.12.17 MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém 24-36
2021.05.12
Orosházi FKSE-LINAMAR Balatonfüredi KSE 22-35
 2020.11.21 SBS-Eger HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25-26
 2020.11.21 Ceglédi KKSE Sport36-Komló 25-27
 2020.11.21 Veszprémi KKFT FTC KN KFT 33-24
2021.03.20
Csurgói KK Dabasi KC VSE 25-25
  Budakalász KZRT Grundfos Tatabánya KC  
14. FORDULÓ
 2020.11.21
Budakalász KZRT MOL-Pick Szeged 24-33
2021.02.07
Csurgói KK Telekom Veszprém 33-33
2021.05.04
Veszprémi KKFT Dabasi KC VSE 25-21
 2020.11.25 Ceglédi KKSE FTC KN KFT 26-24
 2020.11.25 SBS-Eger Sport36-Komló 33-26
 2021.03.17 Orosházi FKSE-LINAMAR HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 24-29
 2021.04.03 Grundfos Tatabánya KC Balatonfüredi KSE 28-24
15. FORDULÓ
2021.04.07
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Grundfos Tatabánya KC 23-29
 2021.03.31 Sport36-Komló Orosházi FKSE-LINAMAR 33-25
 2020.11.28 FTC KN KFT SBS-Eger 33-34
2021.03.07
Dabasi KC VSE Ceglédi KKSE 31-24
 2020.11.27 Telekom Veszprém Veszprémi KKFT 36-20
2020.11.28
MOL-Pick Szeged Csurgói KK 30-33
2021.03.17
Balatonfüredi KSE Budakalász KZRT 28-26
16. FORDULÓ
2020.12.06
Veszprémi KKFT MOL-Pick Szeged 23-25
2020.10.07
Ceglédi KKSE Telekom Veszprém 20-48
2021.03.28
SBS-Eger Dabasi KC VSE 26-26
2021.05.26
Orosházi FKSE-LINAMAR FTC KN KFT 25-33
2020.12.05 Grundfos Tatabánya KC Sport36-Komló 30-24
2021.02.06
Balatonfüredi KSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 27-23
 2020.12.05 Csurgói KK Budakalász KZRT 28-23
17. FORDULÓ
 2021.03.26
Budakalász KZRT HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 24-25
2021.04.07
Sport36-Komló Balatonfüredi KSE 26-30
2021.05.17 FTC KN KFT Grundfos Tatabánya KC 29-24
2021.04.04
Dabasi KC VSE
Orosházi FKSE-LINAMAR 27-22
 2021.02.27 Telekom Veszprém SBS-Eger 44-28
2021.04.03
Ceglédi KKSE
MOL-Pick Szeged 22-38
2021.03.27
Csurgói KK Veszprémi KKFT 39-33
18. FORDULÓ
 2020.12.11 SBS-Eger MOL-Pick Szeged 21-41
2021.02.20
Orosházi FKSE-LINAMAR Telekom Veszprém 23-36
2020.12.13
Grundfos Tatabánya KC Dabasi KC VSE 31-28
 2021.05.19 Balatonfüredi KSE FTC KN KFT 27-25
 2020.12.12 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Sport36-Komló 30-26
 2020.11.14 Ceglédi KKSE Csurgói KK 20-30
2021.03.21
Veszprémi KKFT Budakalász KZRT 26-21
19. FORDULÓ
2021.03.21
Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged 27-23
 2021.03.28
Balatonfüredi KSE Orosházi FKSE-LINAMAR 42-20
 2020.12.16 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös SBS-Eger 30-30
 2021.04.28 Sport36-Komló Ceglédi KKSE 27-25
 2020.12.16 FTC KN KFT Veszprémi KKFT 29-28
 2021.03.31
Dabasi KC VSE Csurgói KK 26-30
2021.04.14
Grundfos Tatabánya KC Budakalász KZRT 31-25
20. FORDULÓ
2021.04.17 Grundfos Tatabánya KC MOL-Pick Szeged 24-31
2021.04.17 Balatonfüredi KSE Telekom Veszprém 26-31
2021.04.17 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Dabasi KC VSE 28-22
2021.04.17 Sport36-Komló FTC KN KFT 27-29
2021.04.16 SBS-Eger Veszprémi KKFT 23-25
2021.04.17 Orosházi FKSE-LINAMAR Csurgói KK 27-29
2021.04.17 Ceglédi KKSE Budakalász KZRT 22-27
21. FORDULÓ
2021.04.21 Budakalász KZRT FTC KN KFT 21-33
2021.04.21 Dabasi KC VSE Sport36-Komló 24-26
2020.12.05 Telekom Veszprém HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26-25
2021.04.21 MOL-Pick Szeged Balatonfüredi KSE 29-19
2021.04.21 Csurgói KK Grundfos Tatabánya KC 28-28
2021.04.21 Veszprémi KKFT Orosházi FKSE-LINAMAR 28-22
2021.04.21 Ceglédi KKSE SBS-Eger 27-20
22. FORDULÓ
2021.04.25 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös MOL-Pick Szeged 27-31
2021.04.23 Telekom Veszprém Sport36-Komló 22-30
2021.04.24 FTC KN KFT Dabasi KC VSE 26-26
2021.04.25 Orosházi FKSE-LINAMAR Ceglédi KKSE 25-23
2021.04.25 Grundfos Tatabánya KC
Veszprémi KKFT 27-19
2021.04.25 Balatonfüredi KSE Csurgói KK 26-26
2021.04.25 SBS-Eger Budakalász KZRT 25-25
23. FORDULÓ
2021.05.08 Budakalász KZRT Dabasi KC VSE 36-27
2021.04.14 FTC KN KFT Telekom Veszprém
28-39
2021.05.07 MOL-Pick Szeged Sport36-Komló 32-25
2021.05.08 Csurgói KK HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25-24
2021.05.09 Veszprémi KKFT Balatonfüredi KSE 31-38
2021.05.08 Ceglédi KKSE Grundfos Tatabánya KC 23-24
2021.05.08 SBS-Eger Orosházi FKSE-LINAMAR 31-25
24. FORDULÓ
2021.05.15 FTC KN KFT MOL-Pick Szeged 28-36
2021.05.15 Dabasi KC VSE Telekom Veszprém 29-39
2021.05.15 Grundfos Tatabánya KC  SBS-Eger 31-27
2021.05.15 Balatonfüredi KSE Ceglédi KKSE 35-24
2021.05.17 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Veszprémi KKFT 29-28
2021.05.15 Sport36-Komló Csurgói KK 21-21
2021.05.16 Orosházi FKSE-LINAMAR Budakalász KZRT 25-31
25. FORDULÓ
2021.05.22 Budakalász KZRT Telekom Veszprém 27-38
2021.05.22 MOL-Pick Szeged Dabasi KC VSE 42-27
2021.05.22 Csurgói KK FTC KN KFT 33-29
2021.05.23 Veszprémi KKFT Sport36-Komló 32-28
2021.05.21 Ceglédi KKSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 30-25
2021.05.23 SBS-Eger Balatonfüredi KSE 25-24
2021.05.22 Orosházi FKSE-LINAMAR Grundfos Tatabánya KC 18-36
26. FORDULÓ
2021.05.29 Budakalász KZRT Sport36-Komló 30-34
2021.05.29 FTC KN KFT HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 28-24
2021.05.30 Dabasi KC VSE Balatonfüredi KSE 23-28
2021.05.26 Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC 34-25
2021.03.04 MOL-Pick Szeged Orosházi FKSE-LINAMAR 37-21
2021.05.29 Csurgói KK SBS-Eger 32-25
2021.05.30 Veszprémi KKFT Ceglédi KKSE 31-30
RÁJÁTSZÁS
2021.06.02  MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém  31-28
2021.06.05  Telekom Veszprém  MOL-Pick Szeged  36-37


A MOL-Pick Szeged csapata kettős győzelemmel (31-28, 37-36), 68-64-es gólkülönbséggel megnyerte a 2020-2021. évi K&H Férfi Kézilabda Liga bajnokságot.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk