Csoportmérkőzések

A-csoport B-csoport
MKD HC Vardar 1961  ESP Barça
FRA Paris Saint-Germain HB HUN Telekom Veszprém HC
POL Lomza VIVE Kielce  GER THW Kiel
POR FC Porto Sofarma  DEN Aalborg Handbold 
HUN MOL-Pick Szeged  FRA HBC Nantes 
BLR HC Meskov Breszt  UKR HC Motor Zaporozsje 
NOR Elverum Handball  SLO RK Celje Pivovarna Lasko 
GER SG Flensburg-Handewitt  CRO HC PPD Zagreb 

 

  A-csoport / Group A 
  1. forduló / 1st round 
2020.09   MOL-Pick Szeged – Paris Saint-Germain HB Elhalasztva
2020.09.16 18:45 HC Meskov Breszt – HC Vardar 1961 24-22 (12-10)
2020.09.17 20:45  FC Porto Sofarma – Elverum Handball
28-30 (16-12)
2020.09.16 20:45 SG Flensburg-Handewitt – Lomza VIVE Kielce 31-30 (14-14)
  2. forduló / 1nd round 
2020.09.24 20:45 HC Vardar 1961 – Elverum Handball Elhalasztva
2020.09.23 20:45 Paris Saint-Germain – SG Flensburg-Handewitt 28-29 (18-14)
2020.09.23 18:45 Lomza VIVE Kielce – MOL-Pick Szeged 26-23 (12-7)
2020.09.23 20:45 FC Porto Sofarma – HC Meskov Breszt 27-25 (12-9)
  3. forduló / 3rd roumd 
2020.10.01 18:45 MOL-Pick Szeged – HC Vardar 1961 Elhalasztva
2020.09.30 18:45 HC Meskov Breszt – Paris Saint-Germain HB 32-31 (19-14)
2020.10.01 20:45 Elverum Handball – Lomza VIVE Kielce 22-31 (11-18)
2020.09.30 20:45 SG Flensburg-Handewitt – FC Porto Sofarma  36-29 (15-15)
  4. forduló / 4th round 
2020.10.15 20:45 HC Vardar 1961 – SG Flensburg-Handewitt 31-26 (17-15)
2020.10.15 20:45 Paris Saint-Germain HB – Elverum Handball 35-29 (17-13)
2020.10.14 18:45
Lomza VIVE Kielce – HC Meskov Breszt 34-27 (18-11)
2020.10.15 20:45 FC Porto Sofarma – MOL-Pick Szeged 25-19 (15-10)
  5. forduló / 5th round 
2020.10.22 20:45 HC Vardar 196 – FC Porto Sofarma 25-25 (13-12)
2020.10.22 20:45
Lomza VIVE Kielce – Paris Saint-Germain HB 35-33 (18-18)
2020.10.22 18:45 HC Meskov Breszt – MOL-Pick Szeged 26-24 (11-12)
2020.10.22 20:45 SG Flensburg-Handewitt – Elverum Handball 37-35 (18-14)
  6. forduló / 6th round 
2020.10.29 20:45 Paris Saint-Germain HB – HC Vardar 1961 Elhalasztva
2020.10.29 20:45 FC Porto Sofarma – Lomza VIVE Kielce 32-32 (19-17)
2020.10.29 18:45 MOL-Pick Szeged – SG Flensburg-Handewitt Elhalasztva
2020.10.28 18:45 Elverum Handball – HC Meskov Breszt Elhalasztva
  7. forduló / 7th round 
2020.11.19 18:45 HC Vardar 1961 – Lomza VIVE Kielce 00-00 (00-00)
2020.11.19 20:45 FC Porto Sofarma – Paris Saint-Germain HB  
2020.11.19 20:45 Elverum Handball – MOL-Pick Szeged  
2020.11.18 18:45 SG Flensburg-Handewitt – HC Meskov Breszt  
  8. forduló / 8th round 
2020.11.25 20:45
Lomza VIVE Kielce – HC Vardar 1961 00-00 (00-00)
2020.11.26 20:45 Paris Saint-Germain HB – FC Porto Sofarma  
2020.11.26 18:45 MOL-Pick Szeged – Elverum Handball  
2020.11.25 20:45 HC Meskov Breszt – SG Flensburg-Handewitt  
  9. forduló / 9th round 
2020.12.03 20:45 FC Porto Sofarma – HC Vardar 1961 00-00 (00-00)
2020.12.03 20:45 Paris Saint-Germain HB – Lomza VIVE Kielce  
2020.12.03 18:45 SG Flensburg-Handewitt – MOL-Pick Szeged  
2020.12.03 20:45 HC Meskov Breszt – Elverum Handball  
  10. forduló / 10th round 
2020.12.10 20:45 HC Vardar 1961 – Paris Saint-Germain HB 00-00 (00-00)
2020.12.09 20:45 Lomza VIVE Kielce – FC Porto Sofarma  
2020.12.09 18:45 MOL-Pick Szeged – HC Meskov Breszt  
2020.12.10 20:45 Elverum Handball – SG Flensburg-Handewitt  
  11. forduló / 11th round 
2021.02.10   SG Flensburg-Handewitt – HC Vardar 1961 00-00 (00-00)
2021.02.10   Elverum Handball  – Paris Saint-Germain HB  
2021.02.10   HC Meskov Breszt – Lomza VIVE Kielce  
2021.02.10   MOL-Pick Szeged  – FC Porto Sofarma  
  12. forduló / 12th round
2021.02.17   HC Vardar 1961 – MOL-Pick Szeged 00-00 (00-00 
2021.02.17   Paris Saint-Germain HB – HC Meskov Breszt  
2021.02.17   Lomza VIVE Kielce – Elverum Handball  
2021.02.17   FC Porto Sofarma – SG Flensburg-Handewitt  
  13. forduló / 13th round 
2021.02.24   Elverum Handball – HC Vardar 1961 00-00 (00-00)
2021.02.24   SG Flensburg-Handewitt – Paris Saint-Germain
 
2021.02.24   MOL-Pick Szeged – Lomza VIVE Kielce  
2021.02.24   HC Meskov Breszt – FC Porto Sofarma  
  14. forduló / 14th round 
2021.03.03   Paris Saint-Germain HB – MOL-Pick Szeged 00-00 (00-00)
2021.03.03   HC Vardar 1961 – HC Meskov Breszt  
2021.03.03   Elverum Handball – FC Porto Sofarma
 
2021.03.03   Lomza VIVE Kielce – SG Flensburg-Handewitt  

 

  B-csoport / Group B 
  1. forduló / 1st round 
2020.09.16 20:45 HBC Nantes – Telekom Veszprém 24-28 (10-11)
2020.09.17 18:45 HC Motor Zaporozsje – Barça 25-30 (11-13)
2020.09.16 18:45 RK Celje Pivovarna Lasko – Aalborg Handbold 29-31 (16-15)
2020.09.17 18:45 HC PPD Zagreb – THW Kiel 21-31 (6-14)
  2. forduló / 1nd round 
2020.09.24 20:45 Barça – RK Celje Pivovarna Lasko 42-28 (21-14)
2020.09.24 18:45 Telekom Veszprém – HC PPD Zagreb 37-25 (18-12)
2020.09.24 18:45 THW Kiel – HBC Nantes 27-35 (12-15)
2020.09.23 18:45 Aalborg Handbold – HC Motor Zaporozsje 38-29 (17-13)
  3. forduló / 3rd roumd 
2020.10.01 20:45 HBC Nantes – Barça 27-35 (15-18)
2020.09.30 18:45 HC Motor Zaporozsje – Telekom Veszprém 34-37 (18-17)
2020.10.01 20:45 RK Celje Pivovarna Lasko – THW Kiel 24-35 (13-16)
2020.09.30 20:45 HC PPD Zagreb – Aalborg Handbold 26-27 (15-12)
  4. forduló / 4th round 
2020.10.14 20:45 Barça – HC PPD Zagreb 45-27 (24-13)
2020.10.14 18:45 Telekom Veszprém – RK Celje Pivovarna Lasko 39-24 (18-11)
2020.10.14 18:45 THW Kiel – HC Motor Zaporozsje Elhalasztva
2020.10.14 18:45 Aalborg Handbold – HBC Nantes 32-24 (16-9)
  5. forduló / 5th round 
2020.   Telekom Veszprém – Barça Elhalasztva
2020.10.21 18:45 Aalborg Handbold – THW Kiel 23-31 (9-17)
2020.   HC Motor Zaporozsje – HBC Nantes   Elhalasztva 
2020.10.21 20:45 HC PPD Zagreb – RK Celje Pivovarna Lasko 22-30 (14-16)
  6. forduló / 6th round 
2020.10.29 18:45 Barça – Aalborg Handbold 42-33 (20-18)
2020.10.28 18:45 THW Kiel – Telekom Veszprém 31-31 (18-20)
2020.10.28 20:45 HBC Nantes – HC PPD Zagreb  Elhalasztva 
2020.10.28 18:45 Celje Pivovarna Lasko – HC Motor Zaporozsje 31-32 (14-17)
  7. forduló / 7th round 
2020.11.19 18:45 THW Kiel – Barça 00-00 (00-00)
2020.11.18 18:45 Aalborg Handbold – Telekom Veszprém  
2020.11.18 20:45 HBC Nantes – RK Celje Pivovarna Lasko  
2020.11.18 20:45 HC PPD Zagreb – HC Motor Zaporozsje  
  8. forduló / 8th round 
2020.11.26 20:45 Barça – THW Kiel 00-00 (00-00)
2020.11.25 18:45 Telekom Veszprém – Aalborg Handbold  
2020.11.25 20:45 RK Celje Pivovarna Lasko – HBC Nantes  
2020.11.26 18:45 HC Motor Zaporozsje – HC PPD Zagreb  
  9. forduló / 9th round 
2020.12.02 18:45 Aalborg Handbold – Barça 00-00 (00-00)
2020.12.02 18:45 Telekom Veszprém – THW Kiel  
2020.12.02 20:45 HC PPD Zagreb – HBC Nantes  
2020.12.03 18:45 HC Motor Zaporozsje – Celje Pivovarna Lasko  
  10. forduló / 10th round 
2020.12.10 20:45 Barça – Telekom Veszprém 00-00 (00-00)
2020.12.09 18:45 THW Kiel – Aalborg Handbold  
2020.12.09 20:45 HBC Nantes – HC Motor Zaporozsje  
2020.12.10 18:45 RK Celje Pivovarna Lasko – HC PPD Zagreb  
  11. forduló / 11th round 
2021.02.10   HC PPD Zagreb – Barça 00-00 (00-00)
2021.02.10   RK Celje Pivovarna Lasko – Telekom Veszprém  
2021.02.10   HC Motor Zaporozsje – THW Kiel  
2021.02.10   HBC Nantes – Aalborg Handbold  
  12. forduló / 12th round00-00 (00-00)
2021.02.17   Barça – HBC Nantes  
2021.02.17   Telekom Veszprém – HC Motor Zaporozsje  
2021.02.17   THW Kiel – RK Celje Pivovarna Lasko  
2021.02.17   Aalborg Handbold – HC PPD Zagreb  
  13. forduló / 13th round 
2021.02.24   RK Celje Pivovarna Lasko – Barça 00-00 (00-00)
2021.02.24   HC PPD Zagreb – Telekom Veszprém  
2021.02.24   HBC Nantes – THW Kiel  
2021.02.24   HC Motor Zaporozsje  – Aalborg Handbold   
  14. forduló / 14th round 
2021.03.03   Telekom Veszprém – HBC Nantes 00-00 (00-00)
2021.03.03   Barça – HC Motor Zaporozsje  
2021.03.03   Aalborg Handbold – RK Celje Pivovarna Lasko  
2021.03.03   THW Kiel – HC PPD Zagreb  

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk