3. forduló

2. fordulóból továbbjutott csapatok (6)
ROU HC Dunarea Braila FRA Paris 92
GER Thüringer HC NOR Molde HK Elite
HUN Alba Fehérvár KC RUS Kubany
3. fordulóba sorolt csapatok (18)
NOR Storhamar Håndball Elite NOR Byåsen Håndball Elite
SWE H 65 Höörs HK POL MKS Perla Lublin
ESP Super Amara Bera Bera CZE DHK Banik Most
HUN Váci NKSE ROU SCM Gloria Buzau
RUS Asztrahanyocska TUR Kastamonu Belediyesi  GSK
GER TusSies Metzingen FRA Fleury Loiret Handball
HUN DVSC SCHAEFFLER DEN Nykøbing Falster HB
RUS HC Zvezda GER HSG Blomberg-Lippe
DEN Viborg HK FRA Nantes Atlantique HB

 

3. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 1 
2020.11.15 12:10 Super Amara Bera Bera – HC Zvezda 27-27 (16-15)
2020.11.14 00:00
Kastamonu Belediyesi  GSK – DVSC SCHAEFFLER Elmaradt
2020.10.29 00.00
Byåsen Håndball Elite – MKS Perla Lublin 0-10 (0-0)
2020.11.21 12:00
HC Dunarea Braila – Viborg HK 26-24 (13-12)
2020.11.15 16:00
Paris 92 – Nykøbing Falster HB 28-16 (14-7)
2020.11.14 18:00
Thüringer HC – HSG Blomberg-Lippe 27-31 (14-17)
2020.10.29 00:00
Asztrahanyocska – Molde HK Elite 10-0 (0-0)
2020.11.15 17:00
Fleury Loiret Handball – H 65 Höörs HK 29-26 (18-14)
2020.11.15 16:00 Nantes Atlantique HB – SCM Gloria Buzau 23-16 (11-9)
2020.11.21 16:00
Alba Fehérvár KC – Storhamar Håndball Elite 0-10 (0-0) 
2020.11.14 00:00
DHK Banik Most – Váci NKSE Elmaradt
2020.11.04 00:00
Kubany – TusSies Metzingen  10-0 (0-0) 
3. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 2 
2020.11.22 10:00 HC Zvezda – Super Amara Bera Bera 29-24 (15-11)
2020.11.21 14:00
DVSC SCHAEFFLER – Kastamonu Belediyesi  GSK 31-30 (15-14)
2020.10.29 00.00
MKS Perla Lublin – Byåsen Håndball Elite 10-0 (0-0)
2020.11.22 12:15
Viborg HK – HC Dunarea Braila 28-32 (14-17)
2020.11.22 20:00
Nykøbing Falster HB – Paris 92 26-28 (13-18)
2020.11.21 16:30
HSG Blomberg-Lippe – Thüringer HC 20-30 (12-15)
2020.10.29 00:00
Molde HK Elite – Asztrahanyocska 0-10 (0-0)
2020.11.22 16:00
H 65 Höörs HK – Fleury Loiret Handball 24-28 (11-12)
2020.11.22 10:30
SCM Gloria Buzau – Nantes Atlantique HB 27-21 (10-7)
2020.11.22 16:00
Storhamar Håndball Elite – Alba Fehérvár KC 10-0 (0-0) 
2020.11.21 20:00
Váci NKSE – DHK Banik Most 41-42 (21-25)
2020.11.04 00:00
TusSies Metzingen – Kubany  0-10 (0-0)

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk