EHF-KUPA, Férfi, 1. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2018.09.03. 14:00 óra, Mestska Sportovni Hala TJ Lokomotiva, 150 néző.

Vezette: Szvetoszlav JOVCSEV, Zvezdelin JONCSEV (Bulgária).

EHF-képviselő: Vaszilij FEGIR (Ukrajna).

Glasgow HC: CAMILLERI Josef (kapus), BOTTOMLEY Hamish (kapus) - GLOAGUEN Yoann 4, SAGIAS Danos 4/1, FERNANDEZ ALONSO Gabriel 2, CUELLAR BERTOS Francesco 1, THOMAS Michael 1, ARRARAS BASTA Inigo, BLASZCZYK Sebastian, MICHNAK Dominik, MOOSE WAN FUNG LEE Andy, PIATEK Jakub, SZULC Krzysztof, VOTE Benjamin, ZARRAGA LOPEZ-QUILES Alvaro. Vezetőedző: PSALIA Ian.

Talent Robstav MAT Plzen: HERAJT Filip (kapus), SMID Karel (kapus) - DOUDA Jakub 7/1, VINKELHOFER Petr 5/1, SAFRANEK Ondrej 5/1, WILDT Eduard 3, NEJDL Tomas 3, SIRA Jakub 2, RIHA Martin 2, SINDELAR Jakub 1, STEHLIK Jan 1, IVANCEV Milan 1, CVIKL Martin, CHMELIK Jan, KACIN Jan, TONAR Michal. Vezetőedző: TONAR Michael.

Hétméteres: 3/1 (SAGIAS Danos 2/1, ARRARAS BASTA Inigo 1/0), illetve 4/3 (DOUDA Jakub 1/1, VINKELHOFER Petr 1/1, SAFRANEK Ondrej 1/1, WILDT Eduard 1/0).

Sárga lapok: 3 (GLOAGUEN Yoann, THOMAS Michael, SAGIAS Danos), illetve 2 (NEJDL Tomas, SINDELAR Jakub).

Kiállítás: 4 (ARRARAS BASTA Inigo 2', MICHNAK Dominik 4', PIATEK Jakub 2'), illetve 2 (RIHA Martin 2', CVIKL Martin 2').

Részeredmények: 5. percben 1-3, 10. percben 2-6, 15. percben 5-8, 20. percben 6-9, 25. percben 8-12, 30. percben 8-16, 35. percben 9-21, 40. percben 9-22, 45. percben 9-25, 50. percben 10-25, 55. percben 12-27, 60. percben 12-30.

Lövés hatékonyság: 33 % (36 lövés - 12 gól), illetve 70 % (43 lövés - 30 gól).

Kapus teljesítmény: 25 % - 40 lövés - 10 védés (CAMILLERI Josef 17 % - 6 lövés - 1 védés; BOTTOMLEY Hamish 26 % - 34 lövés - 9 védés), illetve 50 % - 24 lövés - 12 védés, kettőt hétméteresből (SMID Karel).

A Glasgow HC csapata feladta a pályaválasztói jogát, így a hazai mérkőzését Plzenben játszotta. A Talent Robstav MAT Plzen csapata kettős győzelemmel
(39-12, 30-12), 69-24-es gólkülönbséggel a 2. fordulóba jutott,
ahol a HC Dobrogea Süd Constanta együttese lesz az ellenfele.