Férfi

 

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA

Aktuális tabella

Góllövőlista

 


 

Fordulóról fordulóra

 

  1. FORDULÓ      
2017.09.08. Ceglédi KKSE FTC KN KFT  34-24
2017.09.10. Balatonfüredi KSE CYEB Budakalász  30-26
2017.09.09. Sport36-Komló Dabas KC VSE 25-26
2017.08.30. MOL-Pick Szeged Grundfos Tatabánya KC  28-25
2017.09.09. Telekom Veszprém Csurgói KK  31-15
2017.09.09. Eger SBS Eszterházy Orosházi FKSE-LINAMAR 27-25
2017.09.10. Váci KSE B. Braun Gyöngyös  24-25
         
  2. FORDULÓ      
2017.09.16. B. Braun Gyöngyös Eger SBS Eszterházy  20-23
2017.09.12. Orosházi FKSE-LINAMAR Telekom Veszprém  21-40
2017.09.25. Csurgói KK MOL-Pick Szeged  25-36
2017.09.16. Grundfos Tatabánya KC Sport36-Komló  31-21
2017.09.16. Dabas KC VSE Balatonfüredi KSE  24-30
2017.09.16. CYEB Budakalász Ceglédi KKSE  18-18
2017.09.16. FTC KN KFT Váci KSE  24-23
         
  3. FORDULÓ      
2017.09.22. Ceglédi KKSE Dabas KC VSE  20-21
2017.09.23. Balatonfüredi KSE Grundfos Tatabánya KC  23-19
2017.09.22. Sport36-Komló Csurgói KK  23-22
2017.09.19. MOL-Pick Szeged Orosházi FKSE-LINAMAR  35-21
2017.09.19. Telekom Veszprém B. Braun Gyöngyös  39-19
2017.09.22. Eger SBS Eszterházy Váci KSE  23-21
2017.09.23 FTC KN KFT CYEB Budakalász  23-27
         
  4. FORDULÓ      
2017.09.30. Eger SBS Eszterházy FTC KN KFT  26-21
2017.09.26. Váci KSE Telekom Veszprém  18-36
2017.12.06. B. Braun Gyöngyös MOL-Pick Szeged  2017.12.06.
2017.09.30. Orosházi FKSE-LINAMAR Sport36-Komló  24-25
2017.09.30. Csurgói KK Balatonfüredi KSE  24-34
2017.09.29. Grundfos Tatabánya KC Ceglédi KKSE  28-23
2017.09.30. Dabas KC VSE CYEB Budakalász  34-31
         
  5. FORDULÓ      
2017.10.04. Ceglédi KKSE Csurgói KK  21-27
2017.10.03. Balatonfüredi KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  30-21
2017.10.07. Sport36-Komló B. Braun Gyöngyös  25-21
2017.10.03. MOL-Pick Szeged Váci KSE  35-21
2017.10.04. Telekom Veszprém Eger SBS Eszterházy  31-19
2017.10.04. CYEB Budakalász Grundfos Tatabánya KC  25-29
2017.10.07. FTC KN KFT Dabas KC VSE  22-23
         
  6. FORDULÓ      
2017.10.10. Telekom Veszprém FTC KN KFT  39-20
2017.09.01. MOL-Pick Szeged Eger SBS Eszterházy  32-15
2017.10.14. Váci KSE Sport36-Komló  22-27
2017.10.13. B. Braun Gyöngyös Balatonfüredi KSE  24-31
2017.10.13. Orosházi FKSE-LINAMAR Ceglédi KKSE  22-18
2017.10.18. Csurgói KK CYEB Budakalász  34-32
2017.10.13. Grundfos Tatabánya KC Dabas KC VSE  32-18
         
  7. FORDULÓ      
2017.10.20. Ceglédi KKSE B. Braun Gyöngyös  
2017.10.21. Balatonfüredi KSE Váci KSE  
2017.10.21. Sport36-Komló Eger SBS Eszterházy  
2017.10.21. MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém  
2017.10.21. Dabas KC VSE Csurgói KK  
2017.10.21. CYEB Budakalász Orosházi FKSE-LINAMAR  
2017.10.22. FTC KN KFT Grundfos Tatabánya KC  
         
  8. FORDULÓ      
2017.10.15. MOL-Pick Szeged FTC KN KFT  34-25
2017.10.31. Telekom Veszprém Sport36-Komló  
2017.11.04. Eger SBS Eszterházy Balatonfüredi KSE  
2017.11.05. Váci KSE Ceglédi KKSE  
2017.11.03. B. Braun Gyöngyös CYEB Budakalász  
2017.11.04. Orosházi FKSE-LINAMAR Dabas KC VSE  
2017.11.04. Csurgói KK Grundfos Tatabánya KC  
         
  9. FORDULÓ      
2017.11.09. Ceglédi KKSE Eger SBS Eszterházy  
2017.11.07. Balatonfüredi KSE Telekom Veszprém  
2017.11.07. Sport36-Komló MOL-Pick Szeged  
2017.11.12. Grundfos Tatabánya KC Orosházi FKSE-LINAMAR  
2017.11.12. Dabas KC VSE B. Braun Gyöngyös  
2017.11.11. CYEB Budakalász Váci KSE  
2017.11.12. FTC KN KFT Csurgói KK  
         
  10. FORDULÓ      
2017.11.18. Sport36-Komló FTC KN KFT  
2017.11.14. MOL-Pick Szeged Balatonfüredi KSE  
2017.12.13. Telekom Veszprém Ceglédi KKSE  
2017.11-15. Eger SBS Eszterházy CYEB Budakalász  
2017.11.18. Váci KSE Dabas KC VSE  
2017.11.15. B. Braun Gyöngyös Grundfos Tatabánya KC  
2017.11.15. Orosházi FKSE-LINAMAR Csurgói KK  
         
  11. FORDULÓ      
2017.11.21. Ceglédi KKSE MOL-Pick Szeged  
2017.11.25. Balatonfüredi KSE Sport36-Komló  
2017.11.29. Csurgói KK B. Braun Gyöngyös  
2017.11.29. Grundfos Tatabánya KC Váci KSE  
2017.11.25. Dabas KC VSE Eger SBS Eszterházy  
2017.12.06. CYEB Budakalász Telekom Veszprém  
2017.11.25. FTC KN KFT Orosházi FKSE-LINAMAR  
         
  12. FORDULÓ      
2017.12.02. Balatonfüredi KSE FTC KN KFT  
2017.12.02. Sport36-Komló Ceglédi KKSE  
2017.11.29. MOL-Pick Szeged CYEB Budakalász  
2017.11.21. Dabas KC VSE Telekom Veszprém  
2017.12.03. Eger SBS Eszterházy Grundfos Tatabánya KC  
2017.12.03. Váci KSE Csurgói KK  
2017.12.01. B. Braun Gyöngyös Orosházi FKSE-LINAMAR  
         
  13. FORDULÓ      
2017.12.08. Ceglédi KKSE Balatonfüredi KSE  
2017.12.10. Orosházi FKSE-LINAMAR Váci KSE  
2017.12.09. Csurgói KK Eger SBS Eszterházy  
2017.12.10. Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém  
2017.12.09. MOL-Pick Szeged Dabas KC VSE  
2017.12.09. CYEB Budakalász Sport36-Komló  
2017.12.09. FTC KN KFT B. Braun Gyöngyös  
         
  14. FORDULÓ      
2017. FTC KN KFT Ceglédi KKSE  
2017. CYEB Budakalász Balatonfüredi KSE  
2017. Dabas KC VSE Sport36-Komló  
2017. Grundfos Tatabánya KC MOL-Pick Szeged  
2017. Csurgói KK Telekom Veszprém  
2017. Orosházi FKSE-LINAMAR Eger SBS Eszterházy  
2017. B. Braun Gyöngyös Váci KSE  
         
  15. FORDULÓ      
2017. Eger SBS Eszterházy B. Braun Gyöngyös  
2017. Telekom Veszprém Orosházi FKSE-LINAMAR  
2017. MOL-Pick Szeged Csurgói KK  
2017. Sport36-Komló Grundfos Tatabánya KC  
2017. Balatonfüredi KSE Dabas KC VSE  
2017. Ceglédi KKSE CYEB Budakalász  
2017. Váci KSE FTC KN KFT  
         
  16. FORDULÓ      
2018. Dabas KC VSE Ceglédi KKSE  
2018. Grundfos Tatabánya KC Balatonfüredi KSE  
2018. Csurgói KK Sport36-Komló  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR MOL-Pick Szeged  
2018. B. Braun Gyöngyös Telekom Veszprém  
2018. Váci KSE Eger SBS Eszterházy  
2018. CYEB Budakalász FTC KN KFT  
         
  17. FORDULÓ      
2018. FTC KN KFT Eger SBS Eszterházy  
2018. Telekom Veszprém Váci KSE  
2018. MOL-Pick Szeged B. Braun Gyöngyös  
2018. Sport36-Komló Orosházi FKSE-LINAMAR  
2018. Balatonfüredi KSE Csurgói KK  
2018. Ceglédi KKSE Grundfos Tatabánya KC  
2018. CYEB Budakalász Dabas KC VSE  
         
  18. FORDULÓ      
2018. Csurgói KK Ceglédi KKSE  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR Balatonfüredi KSE  
2018. B. Braun Gyöngyös Sport36-Komló  
2018. Váci KSE MOL-Pick Szeged  
2018. Eger SBS Eszterházy Telekom Veszprém  
2018. Grundfos Tatabánya KC CYEB Budakalász  
2018. Dabas KC VSE FTC KN KFT  
         
  19. FORDULÓ      
2018. FTC KN KFT Telekom Veszprém  
2018. MOL-Pick Szeged Eger SBS Eszterházy  
2018. Sport36-Komló Váci KSE  
2018. Balatonfüredi KSE B. Braun Gyöngyös  
2018. Ceglédi KKSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
2018. CYEB Budakalász Csurgói KK  
2018. Dabas KC VSE Grundfos Tatabánya KC  
         
  20. FORDULÓ      
2018. B. Braun Gyöngyös Ceglédi KKSE  
2018. Váci KSE Balatonfüredi KSE  
2018. Eger SBS Eszterházy Sport36-Komló  
2018. Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged  
2018. Csurgói KK Dabas KC VSE  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR CYEB Budakalász  
2018. Grundfos Tatabánya KC FTC KN KFT  
         
  21. FORDULÓ      
2018. FTC KN KFT MOL-Pick Szeged  
2018. Sport36-Komló Telekom Veszprém  
2018. Balatonfüredi KSE Eger SBS Eszterházy  
2018. Ceglédi KKSE Váci KSE  
2018. CYEB Budakalász B. Braun Gyöngyös  
2018. Dabas KC VSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
2018. Grundfos Tatabánya KC Csurgói KK  
         
  22. FORDULÓ      
2018. Eger SBS Eszterházy Ceglédi KKSE  
2018. Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE  
2018. MOL-Pick Szeged Sport36-Komló  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR Grundfos Tatabánya KC  
2018. B. Braun Gyöngyös Dabas KC VSE  
2018. Váci KSE CYEB Budakalász  
2018. Csurgói KK FTC KN KFT  
         
  23. FORDULÓ      
2018. FTC KN KFT Sport36-Komló  
2018. Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged  
2018. Ceglédi KKSE Telekom Veszprém  
2018. CYEB Budakalász Eger SBS Eszterházy  
2018. Dabas KC VSE Váci KSE  
2018. Grundfos Tatabánya KC B. Braun Gyöngyös  
2018. Csurgói KK Orosházi FKSE-LINAMAR  
         
  24. FORDULÓ      
2018. MOL-Pick Szeged Ceglédi KKSE  34-18
2018. Sport36-Komló Balatonfüredi KSE  
2018. B. Braun Gyöngyös Csurgói KK  
2018. Váci KSE Grundfos Tatabánya KC  
2018. Eger SBS Eszterházy Dabas KC VSE  
2018. Telekom Veszprém CYEB Budakalász  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR FTC KN KFT  
         
  25. FORDULÓ      
2018. FTC KN KFT Balatonfüredi KSE  
2018. Ceglédi KKSE Sport36-Komló  
2018. CYEB Budakalász MOL-Pick Szeged  
2018. Dabas KC VSE Telekom Veszprém  
2018. Grundfos Tatabánya KC Eger SBS Eszterházy  
2018. Csurgói KK Váci KSE  
2018. Orosházi FKSE-LINAMAR B. Braun Gyöngyös  
         
  26. FORDULÓ      
2018. Balatonfüredi KSE Ceglédi KKSE  
2018. Váci KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
2018. Eger SBS Eszterházy Csurgói KK  
2018. Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC  
2018. MOL-Pick Szeged Dabas KC VSE  
2018. Sport36-Komló CYEB Budakalász  
2018. B. Braun Gyöngyös FTC KN KFT  

 

 

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk