Férfi

 

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA

Aktuális tabella

Góllövőlista

 


 

Fordulóról fordulóra

 

  1. FORDULÓ      
2017.09.08. Ceglédi KKSE FTC KN KFT  34-24
2017.09.10. Balatonfüredi KSE CYEB Budakalász  30-26
2017.09.09. Sport36-Komló Dabas KC VSE 25-26
2017.08.30. MOL-Pick Szeged Grundfos Tatabánya KC  28-25
2017.09.09. Telekom Veszprém Csurgói KK  31-15
2017.09.09. Eger SBS Eszterházy Orosházi FKSE-LINAMAR 27-25
2017.09.10. Váci KSE B. Braun Gyöngyös  24-25
         
  2. FORDULÓ      
2017.09.16. B. Braun Gyöngyös Eger SBS Eszterházy  20-23
2017.09.12. Orosházi FKSE-LINAMAR Telekom Veszprém  21-40
2017.09.25. Csurgói KK MOL-Pick Szeged  25-36
2017.09.16. Grundfos Tatabánya KC Sport36-Komló  31-21
2017.09.16. Dabas KC VSE Balatonfüredi KSE  24-30
2017.09.16. CYEB Budakalász Ceglédi KKSE  18-18
2017.09.16. FTC KN KFT Váci KSE  24-23
         
  3. FORDULÓ      
2017.09.22. Ceglédi KKSE Dabas KC VSE  20-21
2017.09.23. Balatonfüredi KSE Grundfos Tatabánya KC  23-19
2017.09.22. Sport36-Komló Csurgói KK  23-22
2017.09.19. MOL-Pick Szeged Orosházi FKSE-LINAMAR  35-21
2017.09.19. Telekom Veszprém B. Braun Gyöngyös  39-19
2017.09.22. Eger SBS Eszterházy Váci KSE  23-21
2017.09.23 FTC KN KFT CYEB Budakalász  23-27
         
  4. FORDULÓ      
2017.09.30. Eger SBS Eszterházy FTC KN KFT  26-21
2017.09.26. Váci KSE Telekom Veszprém  18-36
2017.12.06. B. Braun Gyöngyös MOL-Pick Szeged  33-33
2017.09.30. Orosházi FKSE-LINAMAR Sport36-Komló  24-25
2017.09.30. Csurgói KK Balatonfüredi KSE  24-34
2017.09.29. Grundfos Tatabánya KC Ceglédi KKSE  28-23
2017.09.30. Dabas KC VSE CYEB Budakalász  34-31
         
  5. FORDULÓ      
2017.10.04. Ceglédi KKSE Csurgói KK  21-27
2017.10.03. Balatonfüredi KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  30-21
2017.10.07. Sport36-Komló B. Braun Gyöngyös  25-21
2017.10.03. MOL-Pick Szeged Váci KSE  35-21
2017.10.04. Telekom Veszprém Eger SBS Eszterházy  31-19
2017.10.04. CYEB Budakalász Grundfos Tatabánya KC  25-29
2017.10.07. FTC KN KFT Dabas KC VSE  22-23
         
  6. FORDULÓ      
2017.10.10. Telekom Veszprém FTC KN KFT  39-20
2017.09.01. MOL-Pick Szeged Eger SBS Eszterházy  32-15
2017.10.14. Váci KSE Sport36-Komló  22-27
2017.10.13. B. Braun Gyöngyös Balatonfüredi KSE  24-31
2017.10.13. Orosházi FKSE-LINAMAR Ceglédi KKSE  22-18
2017.10.18. Csurgói KK CYEB Budakalász  34-32
2017.10.13. Grundfos Tatabánya KC Dabas KC VSE  32-18
         
  7. FORDULÓ      
2017.10.20. Ceglédi KKSE B. Braun Gyöngyös  24-22
2017.10.21. Balatonfüredi KSE Váci KSE  26-24
2017.10.21. Sport36-Komló Eger SBS Eszterházy  24-18
2017.10.21. MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém  21-30
2017.10.21. Dabas KC VSE Csurgói KK  32-30
2017.10.21. CYEB Budakalász Orosházi FKSE-LINAMAR  30-29
2017.10.22. FTC KN KFT Grundfos Tatabánya KC  19-28
         
  8. FORDULÓ      
2017.10.15. MOL-Pick Szeged FTC KN KFT  34-25
2017.10.31. Telekom Veszprém Sport36-Komló  32-17
2017.11.04. Eger SBS Eszterházy Balatonfüredi KSE  17-24
2017.11.05. Váci KSE Ceglédi KKSE  28-28
2017.11.03. B. Braun Gyöngyös CYEB Budakalász  30-30
2017.11.04. Orosházi FKSE-LINAMAR Dabas KC VSE  23-26
2017.11.04. Csurgói KK Grundfos Tatabánya KC  23-26
         
  9. FORDULÓ      
2017.11.09. Ceglédi KKSE Eger SBS Eszterházy  17-17
2017.11.07. Balatonfüredi KSE Telekom Veszprém  25-39
2017.11.07. Sport36-Komló MOL-Pick Szeged  27-37
2017.11.12. Grundfos Tatabánya KC Orosházi FKSE-LINAMAR  20-18
2017.11.12. Dabas KC VSE B. Braun Gyöngyös  23-22
2017.11.11. CYEB Budakalász Váci KSE  29-24
2017.11.12. FTC KN KFT Csurgói KK  27-29
         
  10. FORDULÓ      
2017.11.18. Sport36-Komló FTC KN KFT  28-22
2017.11.14. MOL-Pick Szeged Balatonfüredi KSE  31-21
2017.12.13. Telekom Veszprém Ceglédi KKSE  41-15
2017.12.13. Eger SBS Eszterházy CYEB Budakalász  29-26
2017.11.18. Váci KSE Dabas KC VSE  24-20
2017.11.15. Grundfos Tatabánya KC B. Braun Gyöngyös  23-20
2017.11.15. Orosházi FKSE-LINAMAR Csurgói KK  32-27
         
  11. FORDULÓ      
2017.11.21. Ceglédi KKSE MOL-Pick Szeged  26-30
2017.11.25. Balatonfüredi KSE Sport36-Komló  25-23
2017.11.29. Csurgói KK B. Braun Gyöngyös  34-27
2017.11.29. Grundfos Tatabánya KC Váci KSE  33-25
2017.11.25. Dabas KC VSE Eger SBS Eszterházy  20-23
2017.12.06. CYEB Budakalász Telekom Veszprém  25-44
2017.11.25. FTC KN KFT Orosházi FKSE-LINAMAR  18:18
         
  12. FORDULÓ      
2017.12.02. Balatonfüredi KSE FTC KN KFT  30-21
2017.12.02. Sport36-Komló Ceglédi KKSE  15-23
2017.11.29. MOL-Pick Szeged CYEB Budakalász  35-35
2017.11.21. Dabas KC VSE Telekom Veszprém  21-39
2017.12.03. Eger SBS Eszterházy Grundfos Tatabánya KC  24-28
2017.12.03. Váci KSE Csurgói KK  26-31
2017.12.01. B. Braun Gyöngyös Orosházi FKSE-LINAMAR  26-25
         
  13. FORDULÓ      
2017.12.08. Ceglédi KKSE Balatonfüredi KSE  15-21
2017.12.10. Orosházi FKSE-LINAMAR Váci KSE  29-29
2017.12.09. Csurgói KK Eger SBS Eszterházy  22-20
2017.12.10. Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém  28-31
2017.12.09. MOL-Pick Szeged Dabas KC VSE  39-21
2017.12.09. CYEB Budakalász Sport36-Komló  30-28
2017.12.09. FTC KN KFT B. Braun Gyöngyös  22-27
         
  14. FORDULÓ      
2017.12.16. FTC KN KFT Ceglédi KKSE  23-21
2017.12.16. CYEB Budakalász Balatonfüredi KSE  29-25
2017.12.15. Dabas KC VSE Sport36-Komló  19-23
2017.12.17 Grundfos Tatabánya KC MOL-Pick Szeged  24-22
2017.12.17. Csurgói KK Telekom Veszprém  19-33
2017.12.17. Orosházi FKSE-LINAMAR Eger SBS Eszterházy  25-28
2017.12.16. B. Braun Gyöngyös Váci KSE  27-33
         
  15. FORDULÓ      
2017.12.20. Eger SBS Eszterházy B. Braun Gyöngyös  25-21
2017.12.20. Telekom Veszprém Orosházi FKSE-LINAMAR  37-20
2017.12.20. MOL-Pick Szeged Csurgói KK  32-24
2017.12.20. Sport36-Komló Grundfos Tatabánya KC  25-28
2017.12.20. Balatonfüredi KSE Dabas KC VSE  33-23
2017.12.22. Ceglédi KKSE CYEB Budakalász  26-30
2017.12.20. Váci KSE FTC KN KFT  26-28
         
  16. FORDULÓ      
2018.02.04. Dabas KC VSE Ceglédi KKSE  24-24
2018.02.03. Grundfos Tatabánya KC Balatonfüredi KSE  27-18
2018.02.03. Csurgói KK Sport36-Komló  22-22
2018.02.03. Orosházi FKSE-LINAMAR MOL-Pick Szeged  20-36
2018.02.03. B. Braun Gyöngyös Telekom Veszprém  18-31
2018.02.03. Váci KSE Eger SBS Eszterházy  27-26
2018.02.03. CYEB Budakalász FTC KN KFT  39-33
         
  17. FORDULÓ      
2018.02.10. FTC KN KFT Eger SBS Eszterházy  30-25
2018.02.10. Telekom Veszprém Váci KSE  42-21
2018.02.06. MOL-Pick Szeged B. Braun Gyöngyös  36-18
2018.02.10. Sport36-Komló Orosházi FKSE-LINAMAR  26-20
2018.02.10. Balatonfüredi KSE Csurgói KK  23-21
2018.02.09. Ceglédi KKSE Grundfos Tatabánya KC  22-26
2018.02.10. CYEB Budakalász Dabas KC VSE  27-29
         
  18. FORDULÓ      
2018.02.17. Csurgói KK Ceglédi KKSE  36-27
2018.02.17 Orosházi FKSE-LINAMAR Balatonfüredi KSE  22-27
2018.02-17. B. Braun Gyöngyös Sport36-Komló  26-26
2018.02.13. Váci KSE MOL-Pick Szeged  26-35
2018.02.27. Eger SBS Eszterházy Telekom Veszprém  26-31
2018.02.17. Grundfos Tatabánya KC CYEB Budakalász  32-30
2018.02.17. Dabas KC VSE FTC KN KFT  27-28
         
  19. FORDULÓ      
2018.02.20. FTC KN KFT Telekom Veszprém  26-31
2018.02.20. Eger SBS Eszterházy MOL-Pick Szeged  24-33
2018.02.24. Sport36-Komló Váci KSE  29-24
2018.02.24. Balatonfüredi KSE B. Braun Gyöngyös  34-26
2018.02.23. Ceglédi KKSE Orosházi FKSE-LINAMAR  25-19
2018.02.24. CYEB Budakalász Csurgói KK  25-25
2018.02.24. Dabas KC VSE Grundfos Tatabánya KC  26-26
         
  20. FORDULÓ      
2018.03.10. B. Braun Gyöngyös Ceglédi KKSE  24-27
2018.03.09.. Váci KSE Balatonfüredi KSE  25-26
2018.03.10. Eger SBS Eszterházy Sport36-Komló  25-26
2018.03.10. Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged  31-32
2018.03.10. Csurgói KK Dabas KC VSE  34-24
2018.03.10. Orosházi FKSE-LINAMAR CYEB Budakalász  26-29
2018.03.10. Grundfos Tatabánya KC FTC KN KFT  37-29
         
  21. FORDULÓ      
2018.03.14. FTC KN KFT MOL-Pick Szeged  22-36
2018.03.18. Sport36-Komló Telekom Veszprém  24-32
2018.03.18. Balatonfüredi KSE Eger SBS Eszterházy  32-21
2018.03.16. Ceglédi KKSE Váci KSE  25-25
2018.03.17. CYEB Budakalász B. Braun Gyöngyös  25-26 
2018.03.17. Dabas KC VSE Orosházi FKSE-LINAMAR  33-21
2018.03.17. Grundfos Tatabánya KC Csurgói KK  27-20
         
  22. FORDULÓ      
2018.03.24. Eger SBS Eszterházy Ceglédi KKSE  20-21
2018.03.14. Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE  40-26
2018.02.27. MOL-Pick Szeged Sport36-Komló  38-24
2018.03.24. Orosházi FKSE-LINAMAR Grundfos Tatabánya KC  27-33
2018.03.24. B. Braun Gyöngyös Dabas KC VSE  30-24
2018.03.24. Váci KSE CYEB Budakalász  24-25
2018.03.24. Csurgói KK FTC KN KFT  33-31
         
  23. FORDULÓ      
2018.03.28. FTC KN KFT Sport36-Komló  22-29
2018.05.02. Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged  26-27
2018.03.06. Ceglédi KKSE Telekom Veszprém  23-29
2018.03.28. CYEB Budakalász Eger SBS Eszterházy  30-28
2018.03.28. Dabas KC VSE Váci KSE  24-25
2018.03.28. B. Braun Gyöngyös  Grundfos Tatabánya KC  20-23
2018.03.28. Csurgói KK Orosházi FKSE-LINAMAR  29-28
         
  24. FORDULÓ      
2017.08.30. MOL-Pick Szeged Ceglédi KKSE  34-18
2018.04.21. Sport36-Komló Balatonfüredi KSE  23-25
2018.04.21. B. Braun Gyöngyös Csurgói KK  27-27
2018.04.22. Váci KSE Grundfos Tatabánya KC  29-29
2018.04.21. Eger SBS Eszterházy Dabas KC VSE  31-25
2018.04.10. Telekom Veszprém CYEB Budakalász  35-25
2018.04.21. Orosházi FKSE-LINAMAR FTC KN KFT  22-25
         
  25. FORDULÓ      
2018.04.28. FTC KN KFT Balatonfüredi KSE  36-39
2018.04.27. Ceglédi KKSE Sport36-Komló  25-30
2018.03.14. CYEB Budakalász MOL-Pick Szeged  27-33
2018.05.02. Telekom Veszprém Dabas KC VSE  34-17
2018.04.28. Grundfos Tatabánya KC Eger SBS Eszterházy  35-28
2018.04.28. Csurgói KK Váci KSE  25-26
2018.04.28. Orosházi FKSE-LINAMAR B. Braun Gyöngyös  23-33
         
  26. FORDULÓ      
2018.05.05. Balatonfüredi KSE Ceglédi KKSE  34-23
2018.05.05. Váci KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  26-19
2018.05.06. Eger SBS Eszterházy Csurgói KK  25-26
2018.05.06. Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC  28-25
2018.04.28. Dabas KC VSE MOL-Pick Szeged  24-34
2018.05.05. Sport36-Komló CYEB Budakalász  27-26
2018.05.05. B. Braun Gyöngyös

FTC KN KFT

 26-26
         
  DÖNTŐ      
2018.05.12. MOL-Pick Szeged

Telekom Veszprém

 32-28
2018.05.20. Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged  29-26

 

 A MOL-Pick Szeged egy győzelemmel (32-28), egy vereséggel (26-29),
58-57-es gólkülönbséggel a K&H Férfi Kézilabda Liga győztese lett.


 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk