Kézilabda kupa

 

NEMZETKÖZI (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SLANINKA Martin Szlovákia 5  (10 perc) 6 0,83
2. BODÓ Richárd Magyarország 4  (8 perc) 4 1,00
3. LIGETVÁRI Patrik Magyarország 4  (8 perc) 6 0,67
4. TOMORI Zsuzsanna Magyarország 3  (6 perc) 3 1,00
5. CSISZÁR-SZEKERES Klára Magyarország 3  (6 perc) 3 1,00
6. CSUPICS Ivan Horvátország 3  (6 perc) 5 0,60
7. URBAN Lukás Szlovákia 3  (6 perc) 6 0,50
8. RECICAR Tomas Szlovákia 3  (6 perc) 6 0,50
9. NACSINOVICS Veron Horvátország 2  (4 perc) 3 0,67
10. HELEMBAI Fanny Magyarország 2  (4 perc) 3 0,67
11. KOVACSICS Anikó Magyarország 2  (4 perc) 3 0,67
12. NYIKITYINA Veronika Oroszország 2  (4 perc) 3 0,67
13. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Oroszország 2  (4 perc) 3 0,67
14. SENY Anna Oroszország 2  (4 perc) 3 0,67
15. CAÑELLAS Joan Spanyolország 2  (4 perc) 4 0,50
16. SEBETICS Luka Horvátország 2  (4 perc) 4 0,50
17. TOPICS Petar Magyarország 2  (4 perc) 4 0,50
18. SIPOS Adrián Magyarország 2  (4 perc) 4 0,50
19. MORROS Viran Spanyolország 2  (4 perc) 5 0,40
20. MACHÁC Simon Szlovákia 2  (4 perc) 6 0,33
21. FERNANDEZ FERNANDEZ Jaime 1  (2 perc) 1 1,00
22. SERRADILLA CUENCA Antoniao 1  (2 perc) 1 1,00
23. STRLEK Manuel Horvátország 1  (2 perc) 1 1,00
24. IVICS Sime Horvátország 1  (2 perc) 1 1,00
25. SZŰCS Bence 1  (2 perc) 2 0,50
26. MARTINOVICS Ivan Horvátország 1  (2 perc) 2 0,50
27. JAGANJICS Halil Horvátország 1  (2 perc) 2 0,50
28. DUVNJAK Domagoj Horvátország 1  (2 perc) 2 0,50
29. MARICS Marino Horvátország 1  (2 perc) 2 0,50
30. DUJSHEBAEV Alex Spanyolország 1  (2 perc) 2 0,50
31. HORNYÁK Péter Magyarország 1  (2 perc) 2 0,50
32. NAGY Bence Magyarország 1  (2 perc) 2 0,50
33. LÉKAI Máté Magyarország 1  (2 perc) 2 0,50
34. GUARDIOLA Gedeón Spanyolország 1  (2 perc) 2 0,50
35. URBAN Tomas Szlovákia 1  (2 perc) 2 0,50
36. BOBROVNYIKOVA Vladlena HK Rosztov-Don 1  (2 perc) 2 0,50
37. VAJDA Huba Veszprémi Kézilabda KFT 1  (2 perc) 3 0,33
38. MANDICS David Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
39. GURBINDO Eduardo Spanyolország 1  (2 perc) 3 0,33
40. RABEK Oliver Szlovákia 1  (2 perc) 3 0,33
41. LUCSIN Tin Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
42. MATANOVICS Vlado Horvátország 1  (2 perc) 3 0,33
43. MIKITA Jakub Szlovákia 1  (2 perc) 3 0,33
44. KALAFUT Dominik Szlovákia 1  (2 perc) 3 0,33
45. PROKOP Jakub Szlovákia 1  (2 perc) 3 0,33
46. SZUCSÁNSZKI Zita Magyarország 1  (2 perc) 3 0,33
47. ABILDA Dana Kazahsztán 1  (2 perc) 3 0,33
48. KOLOTINSZKAJA Viktorija Kazahsztán 1  (2 perc) 3 0,33
49. HARDINA Veronika Kazahsztán 1  (2 perc) 3 0,33
50. SERIKBAEVA Kamila Kazahsztán 1  (2 perc) 3 0,33
51. ILLARIONOVA Anastasija CSZKA 1  (2 perc) 3 0,33
52. MAKEJEVA Kszenyija Oroszország 1  (2 perc) 3 0,33
53. GORSHENYINA Olga Oroszország 1  (2 perc) 3 0,33
54. GORSKOVA Polina Oroszország 1  (2 perc) 3 0,33
55. CVIJICS Dragana Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
56. LISCSEVICS Kristina Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
57. RADOJEVICS Dijana Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
58. POP-LAZICS Sladana Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
59. KOVACSEVICS Jovana Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
60. LAVKO Jelena Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
61. TRIFUNOVICS Jelena Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
62. KRPEZS-SLEZAK Katarina Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
63. STEVIN Dijana Szerbia 1  (2 perc) 3 0,33
64. MAQUEDA Jorge Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 4 0,25
65. ROSTA Miklós MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 4 0,25
66. PAVLOVICS Domagoj Horvátország 1  (2 perc) 4 0,25
67. BRIATKA Martin Szlovákia 1  (2 perc) 5 0,20
68. HANUSZ Egon Magyarország 1  (2 perc) 6 0,17
69. SZITA Zoltán Orlen Wisla Plock 1  (2 perc) 6 0,17
70. MÁTHÉ Domonik Elverum Handball 1  (2 perc) 6 0,17
71. BOGAR Tomas Szlovákia 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk