Férfi

 K&H Férfi Kézilabda Liga

TABELLA – GÓLLÖVŐLISTA

 

 1. FORDULÓ   
2019.08.31 MOL-Pick Szeged Csurgói KK 29-21
2019.08.31 FTC-HungaroControl Sport36-Komló 26-25
2019.08.31 Telekom Veszprém Váci KSE 40-26
2019.08.31 Eger Eszterházy SZSE Grundfos Tatabánya KC 28-30
2019.08.31 Dabasi KC VSE Mezőkövesdi KC  32-22
2019.08.31 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Orosházi FKSE-LINAMAR 32-24
2019.08.31 Budakalász Kézilabda ZRT Balatonfüredi KSE 23-25
     
 2. FORDULÓ   
2019.09.07 Balatonfüredi KSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26-24
2019.09.07 Orosházi FKSE-LINAMAR Dabasi KC VSE 24-27
2019.09.07 Mezőkövesdi KC Eger Eszterházy SZSE 27-27
2019.09.10 Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC 33-22
2019.09.06 Váci KSE FTC-HungaroControl 21-24
2019.09.06 MOL-Pick Szeged Sport36-Komló  37-21
2019.09.07 Csurgói KK Budakalász Kézilabda ZRT  25-21
     
 3. FORDULÓ   
2019.09.10 MOL-Pick Szeged Váci KSE 39-23
2019.09.14 FTC-HungaroControl Grundfos Tatabánya KC 32-31
2019.12.09 Telekom Veszprém Mezőkövesdi KC  
2019.09.13 Eger Eszterházy SZSE Orosházi FKSE-LINAMAR 27-24
2019.09.14 Dabasi KC VSE Balatonfüredi KSE 27-27
2019.09.14 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Budakalász Kézilabda ZRT 35-29
2019.09.13 Csurgói KK Sport36-Komló  19-19 
     
 4. FORDULÓ   
2019.09.28 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Csurgói KK 30-24
2019.09.28 Budakalász Kézilabda ZRT Dabasi KC VSE 20-23
2019.09.28 Balatonfüredi KSE Eger Eszterházy SZSE 32-25
2019.09.17 Orosházi FKSE-LINAMAR Telekom Veszprém 25-31
2019.09.28 Mezőkövesdi KC FTC-HungaroControl 21-27
2019.09.25 Grundfos Tatabánya KC MOL-Pick Szeged 28-34
2019.09.27 Váci KSE Sport36-Komló 22-28
     
 5. FORDULÓ   
2019.10.05 MOL-Pick Szeged Mezőkövesdi KC 40-19
2019.10.05 FTC-HungaroControl Orosházi FKSE-LINAMAR 39-27
2019.08.25 Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE 40-28
2019.10.05 Eger Eszterházy SZSE Budakalász Kézilabda ZRT 22-21
2019.10.05 Dabasi KC VSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  24-31 
2019.10.05 Sport36-Komló Grundfos Tatabánya KC 20-24
2019.10.02 Csurgói KK Váci KSE 29-23
     
 6. FORDULÓ   
2019.10.09 Dabasi KC VSE Csurgói KK 25-32
2019.10.12 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Eger Eszterházy SZSE 32-24
2019.10.08 Budakalász Kézilabda ZRT Telekom Veszprém 24-41
2019.10.11 Balatonfüredi KSE FTC-HungaroControl 29-25
2019.10.08 Orosházi FKSE-LINAMAR MOL-Pick Szeged 30-42
2019.10.12 Mezőkövesdi KC Sport36-Komló 31-27
2019.10.10 Grundfos Tatabánya KC Váci KSE  37-18
     
 7. FORDULÓ   
2019.10.16 MOL-Pick Szeged Balatonfüredi KSE 41-22
2019.10.19 FTC-HungaroControl Budakalász Kézilabda ZRT 26-27
2019.10.15 Telekom Veszprém HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 34-27
2019.10.19 Dabasi KC VSE Eger Eszterházy SZSE 28-29
2019.10.19 Váci KSE Mezőkövesdi KC 22-22
2019.10.18 Sport36-Komló Orosházi FKSE-LINAMAR 28-23
2019.10.19 Csurgói KK Grundfos Tatabánya KC 28-23
     
 8. FORDULÓ   
2019.11.02 Eger Eszterházy SZSE Csurgói KK 30-29
2019.08.23. Telekom Veszprém Dabasi KC VSE 36-17
2019.11.02 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös FTC-HungaroControl 29-26
2019.09.17 Budakalász Kézilabda ZRT MOL-Pick Szeged  27-33
2019.11.02 Balatonfüredi KSE Sport36-Komló  25-30
2019.11.02 Orosházi FKSE-LINAMAR Váci KSE 29-25
2019.11.02 Mezőkövesdi KC Grundfos Tatabánya KC 26-34
     
 9. FORDULÓ   
2019.11.05 MOL-Pick Szeged HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 31-28
2019.11.09 FTC-HungaroControl Dabasi KC VSE 30-29
2019.08.27 Telekom Veszprém Eger Eszterházy SZSE 51-30
2019.11.10 Grundfos Tatabánya KC Orosházi FKSE-LINAMAR 23-17
2019.11.08 Váci KSE Balatonfüredi KSE 21-36
2019.11.09 Sport36-Komló Budakalász Kézilabda ZRT 34-33
2019.11.09 Csurgói KK Mezőkövesdi KC 25-23
     
 10. FORDULÓ   
2019.11.05 Telekom Veszprém Csurgói KK 36-20
2019.11.22 Eger Eszterházy SZSE FTC-HungaroControl  
2019.11.19 Dabasi KC VSE MOL-Pick Szeged  
2019.11.23 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Sport36-Komló  
2019.11.23 Budakalász Kézilabda ZRT Váci KSE  
2019.11.13 Balatonfüredi KSE Grundfos Tatabánya KC 24-26
2019.11.22 Orosházi FKSE-LINAMAR Mezőkövesdi KC  
     
 11. FORDULÓ   
2019.11.26 MOL-Pick Szeged Eger Eszterházy SZSE  
2019.11.26 FTC-HungaroControl Telekom Veszprém  
2019.11.30 Mezőkövesdi KC Balatonfüredi KSE  
2019.11.30 Grundfos Tatabánya KC Budakalász Kézilabda ZRT  
2019.11.29 Váci KSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2019.11.30 Sport36-Komló Dabasi KC VSE  
2019.11.30 Csurgói KK Orosházi FKSE-LINAMAR  
     
 12. FORDULÓ   
2019.12.07 FTC-HungaroControl Csurgói KK  
2019.12.07 Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged  
2019.12.07 Eger Eszterházy SZSE Sport36-Komló  
2019.12.07 Dabasi KC VSE Váci KSE  
2019.12.07 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Grundfos Tatabánya KC  
2019.12.07 Budakalász Kézilabda ZRT Mezőkövesdi KC  
2019.12.06 Balatonfüredi KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
     
 13. FORDULÓ   
2019.12.13 MOL-Pick Szeged FTC-HungaroControl  
2019.12.15 Orosházi FKSE-LINAMAR Budakalász Kézilabda ZRT  
2019.12.14 Mezőkövesdi KC HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2019.12.15 Grundfos Tatabánya KC Dabasi KC VSE  
2019.12.14 Váci KSE Eger Eszterházy SZSE  
2019.11.11 Sport36-Komló Telekom Veszprém 21-24
2019.12.14 Csurgói KK Balatonfüredi KSE  
     
 14. FORDULÓ   
2020.02.02 Csurgói KK MOL-Pick Szeged  
2020.02.01 Sport36-Komló FTC-HungaroControl  
2020.01.31 Váci KSE Telekom Veszprém  
2020.02.01 Grundfos Tatabánya KC Eger Eszterházy SZSE  
2020.02.01 Mezőkövesdi KC Dabasi KC VSE  
2020.02.01 Orosházi FKSE-LINAMAR HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.01 Balatonfüredi KSE Budakalász Kézilabda ZRT  
     
 15. FORDULÓ   
2020.02.08 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Balatonfüredi KSE  
2020.02.08 Dabasi KC VSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
2020.02.08 Eger Eszterházy SZSE Mezőkövesdi KC  
2020.03.10 Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém  
2020.02.08 FTC-HungaroControl Váci KSE  
2020.02.04 Sport36-Komló MOL-Pick Szeged  
2020.02.08 Budakalász Kézilabda ZRT Csurgói KK  
     
 16. FORDULÓ   
2020.02.18 Váci KSE MOL-Pick Szeged  
2020.02.21 Grundfos Tatabánya KC FTC-HungaroControl  
2020.02.22 Mezőkövesdi KC Telekom Veszprém  
2020.02.22 Orosházi FKSE-LINAMAR Eger Eszterházy SZSE  
2020.02.22 Balatonfüredi KSE Dabasi KC VSE  
2020.02.22 Budakalász Kézilabda ZRT HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.22 Sport36-Komló Csurgói KK  
     
 17. FORDULÓ   
2020.02.29 Csurgói KK HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.29 Dabasi KC VSE Budakalász Kézilabda ZRT  
2020.02.29 Eger Eszterházy SZSE Balatonfüredi KSE  
2020.02.11 Telekom Veszprém Orosházi FKSE-LINAMAR  
2020.02.29 FTC-HungaroControl Mezőkövesdi KC  
2020.02.25 MOL-Pick Szeged Grundfos Tatabánya KC  
2020.02.29 Sport36-Komló Váci KSE  
     
 18. FORDULÓ   
2020.03.06 Mezőkövesdi KC MOL-Pick Szeged  
2020.03.06 Orosházi FKSE-LINAMAR FTC-HungaroControl  
2020.03.03 Balatonfüredi KSE Telekom Veszprém  
2020.03.07 Budakalász Kézilabda ZRT Eger Eszterházy SZSE  
2020.03.07 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Dabasi KC VSE  
2020.03.07 Grundfos Tatabánya KC Sport36-Komló  
2020.03.06 Váci KSE Csurgói KK  
     
 19. FORDULÓ   
2020.03.14 Csurgói KK Dabasi KC VSE  
2020.03.14 Eger Eszterházy SZSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.24 Telekom Veszprém Budakalász Kézilabda ZRT  
2020.03.14 FTC-HungaroControl Balatonfüredi KSE  
2020.03.14 MOL-Pick Szeged Orosházi FKSE-LINAMAR  
2020.03.14 Sport36-Komló Mezőkövesdi KC  
2020.03.13 Váci KSE Grundfos Tatabánya KC  
     
 20. FORDULÓ   
2020.03.17 Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged  
2020.03.21 Budakalász Kézilabda ZRT FTC-HungaroControl  
2020.03.17 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Telekom Veszprém  
2020.03.21 Eger Eszterházy SZSE Dabasi KC VSE  
2020.03.21 Mezőkövesdi KC Váci KSE  
2020.03.21 Orosházi FKSE-LINAMAR Sport36-Komló  
2020.03.21 Grundfos Tatabánya KC Csurgói KK  
     
 21. FORDULÓ   
2020.03.28 Csurgói KK Eger Eszterházy SZSE  
2020.03.24 Dabasi KC VSE Telekom Veszprém  
2020.03.28 FTC-HungaroControl HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.11 MOL-Pick Szeged Budakalász Kézilabda ZRT  
2020.03.28 Sport36-Komló Balatonfüredi KSE  
2020.04.27 Váci KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
2020.03.28 Grundfos Tatabánya KC Mezőkövesdi KC  
     
 22. FORDULÓ   
2020.04.04 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös MOL-Pick Szeged  
2020.04.04 Dabasi KC VSE FTC-HungaroControl  
2020.03.31 Eger Eszterházy SZSE Telekom Veszprém  
2020.04.04 Orosházi FKSE-LINAMAR Grundfos Tatabánya KC  
2020.04.04 Balatonfüredi KSE Váci KSE  
2020.04.04 Budakalász Kézilabda ZRT Sport36-Komló  
2020.04.04 Mezőkövesdi KC Csurgói KK  
     
 23. FORDULÓ   
2020.04.11 Csurgói KK FTC-HungaroControl  
2020.04.11 MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém  
2020.04.10 Sport36-Komló Eger Eszterházy SZSE  
2020.04.10 Váci KSE Dabasi KC VSE  
2020.04.10 Grundfos Tatabánya KC HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.04.11 Mezőkövesdi KC Budakalász Kézilabda ZRT  
2020.04.11 Orosházi FKSE-LINAMAR Balatonfüredi KSE  
     
 24. FORDULÓ   
2020.04.03 Eger Eszterházy SZSE MOL-Pick Szeged  
2020.04.25 Telekom Veszprém FTC-HungaroControl  
2020.04.25 Balatonfüredi KSE Mezőkövesdi KC  
2020.04.25 Budakalász Kézilabda ZRT Grundfos Tatabánya KC  
2020.04.25 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Váci KSE  
2020.04.25 Dabasi KC VSE Sport36-Komló  
2020.04.25 Orosházi FKSE-LINAMAR Csurgói KK  
     
 25. FORDULÓ   
2020.05.03 Csurgói KK Telekom Veszprém  
2020.05.02 FTC-HungaroControl Eger Eszterházy SZSE  
2019.11.12 MOL-Pick Szeged Dabasi KC VSE 35-16
2020.05.02 Sport36-Komló HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.05.01 Váci KSE Budakalász Kézilabda ZRT  
2020.05.02 Grundfos Tatabánya KC Balatonfüredi KSE  
2020.05.02 Mezőkövesdi KC Orosházi FKSE-LINAMAR  
     
 26. FORDULÓ   
2020.05.09 FTC-HungaroControl MOL-Pick Szeged  
2020.05.09 Budakalász Kézilabda ZRT Orosházi FKSE-LINAMAR  
2020.05.09 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Mezőkövesdi KC  
2020.05.09 Dabasi KC VSE Grundfos Tatabánya KC  
2020.05.10 Eger Eszterházy SZSE Váci KSE  
2020.05.09 Telekom Veszprém Sport36-Komló  
2020.05.09 Balatonfüredi KSE Csurgói KK  
     
 DÖNTŐ  
2020.     00-00
2020.      

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk