Férfi

 K&H Férfi Kézilabda Liga

TABELLA – GÓLLÖVŐLISTA

 

 1. FORDULÓ   
2019.08.31 MOL-Pick Szeged Csurgói KK 29-21
2019.08.31 FTC-HungaroControl Sport36-Komló 26-25
2019.08.31 Telekom Veszprém Váci KSE 40-26
2019.08.31 Eger Eszterházy SZSE Grundfos Tatabánya KC 28-30
2019.08.31 Dabasi KC VSE Mezőkövesdi KC  32-22
2019.08.31 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Orosházi FKSE-LINAMAR 32-24
2019.08.31 Budakalász Kézilabda ZRT Balatonfüredi KSE 23-25
     
 2. FORDULÓ   
2019.09.07 Balatonfüredi KSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26-24
2019.09.07 Orosházi FKSE-LINAMAR Dabasi KC VSE 24-27
2019.09.07 Mezőkövesdi KC Eger Eszterházy SZSE 27-27
2019.09.10 Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC 33-22
2019.09.06 Váci KSE FTC-HungaroControl 21-24
2019.09.06 MOL-Pick Szeged Sport36-Komló  37-21
2019.09.07 Csurgói KK Budakalász Kézilabda ZRT  25-21
     
 3. FORDULÓ   
2019.09.10 MOL-Pick Szeged Váci KSE 39-23
2019.09.14 FTC-HungaroControl Grundfos Tatabánya KC 32-31
2019.12.09 Telekom Veszprém Mezőkövesdi KC 37-26
2019.09.13 Eger Eszterházy SZSE Orosházi FKSE-LINAMAR 27-24
2019.09.14 Dabasi KC VSE Balatonfüredi KSE 27-27
2019.09.14 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Budakalász Kézilabda ZRT 35-29
2019.09.13 Csurgói KK Sport36-Komló  19-19 
     
 4. FORDULÓ   
2019.09.28 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Csurgói KK 30-24
2019.09.28 Budakalász Kézilabda ZRT Dabasi KC VSE 20-23
2019.09.28 Balatonfüredi KSE Eger Eszterházy SZSE 32-25
2019.09.17 Orosházi FKSE-LINAMAR Telekom Veszprém 25-31
2019.09.28 Mezőkövesdi KC FTC-HungaroControl 21-27
2019.09.25 Grundfos Tatabánya KC MOL-Pick Szeged 28-34
2019.09.27 Váci KSE Sport36-Komló 22-28
     
 5. FORDULÓ   
2019.10.05 MOL-Pick Szeged Mezőkövesdi KC 40-19
2019.10.05 FTC-HungaroControl Orosházi FKSE-LINAMAR 39-27
2019.08.25 Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE 40-28
2019.10.05 Eger Eszterházy SZSE Budakalász Kézilabda ZRT 22-21
2019.10.05 Dabasi KC VSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  24-31 
2019.10.05 Sport36-Komló Grundfos Tatabánya KC 20-24
2019.10.02 Csurgói KK Váci KSE 29-23
     
 6. FORDULÓ   
2019.10.09 Dabasi KC VSE Csurgói KK 25-32
2019.10.12 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Eger Eszterházy SZSE 32-24
2019.10.08 Budakalász Kézilabda ZRT Telekom Veszprém 24-41
2019.10.11 Balatonfüredi KSE FTC-HungaroControl 29-25
2019.10.08 Orosházi FKSE-LINAMAR MOL-Pick Szeged 30-42
2019.10.12 Mezőkövesdi KC Sport36-Komló 31-27
2019.10.10 Grundfos Tatabánya KC Váci KSE  37-18
     
 7. FORDULÓ   
2019.10.16 MOL-Pick Szeged Balatonfüredi KSE 41-22
2019.10.19 FTC-HungaroControl Budakalász Kézilabda ZRT 26-27
2019.10.15 Telekom Veszprém HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 34-27
2019.10.19 Dabasi KC VSE Eger Eszterházy SZSE 28-29
2019.10.19 Váci KSE Mezőkövesdi KC 22-22
2019.10.18 Sport36-Komló Orosházi FKSE-LINAMAR 28-23
2019.10.19 Csurgói KK Grundfos Tatabánya KC 28-23
     
 8. FORDULÓ   
2019.11.02 Eger Eszterházy SZSE Csurgói KK 30-29
2019.08.23. Telekom Veszprém Dabasi KC VSE 36-17
2019.11.02 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös FTC-HungaroControl 29-26
2019.09.17 Budakalász Kézilabda ZRT MOL-Pick Szeged  27-33
2019.11.02 Balatonfüredi KSE Sport36-Komló  25-30
2019.11.02 Orosházi FKSE-LINAMAR Váci KSE 29-25
2019.11.02 Mezőkövesdi KC Grundfos Tatabánya KC 26-34
     
 9. FORDULÓ   
2019.11.05 MOL-Pick Szeged HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 31-28
2019.11.09 FTC-HungaroControl Dabasi KC VSE 30-29
2019.08.27 Telekom Veszprém Eger Eszterházy SZSE 51-30
2019.11.10 Grundfos Tatabánya KC Orosházi FKSE-LINAMAR 23-17
2019.11.08 Váci KSE Balatonfüredi KSE 21-36
2019.11.09 Sport36-Komló Budakalász Kézilabda ZRT 34-33
2019.11.09 Csurgói KK Mezőkövesdi KC 25-23
     
 10. FORDULÓ   
2019.11.05 Telekom Veszprém Csurgói KK 36-20
2019.11.22 Eger Eszterházy SZSE FTC-HungaroControl 27-30
2019.11.19 Dabasi KC VSE MOL-Pick Szeged 22-40
2019.11.23 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Sport36-Komló 32-32
2019.11.23 Budakalász Kézilabda ZRT Váci KSE  32-22
2019.11.13 Balatonfüredi KSE Grundfos Tatabánya KC 24-26
2019.11.22 Orosházi FKSE-LINAMAR Mezőkövesdi KC  24-24
     
 11. FORDULÓ   
2019.11.26 MOL-Pick Szeged Eger Eszterházy SZSE 45-32
2019.11.26 FTC-HungaroControl Telekom Veszprém 30-35
2019.11.30 Mezőkövesdi KC Balatonfüredi KSE 22-31
2019.11.30 Grundfos Tatabánya KC Budakalász Kézilabda ZRT 34-23
2019.11.29 Váci KSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 32-35
2019.11.30 Sport36-Komló Dabasi KC VSE 34-27
2019.11.30 Csurgói KK Orosházi FKSE-LINAMAR 22-20
     
 12. FORDULÓ   
2019.12.07 FTC-HungaroControl Csurgói KK 24-22
2019.12.07 Telekom Veszprém MOL-Pick Szeged 29-28
2019.12.07 Eger Eszterházy SZSE Sport36-Komló 22-24
2019.12.07 Dabasi KC VSE Váci KSE 34-21
2019.12.07 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Grundfos Tatabánya KC 29-31
2019.12.06 Budakalász Kézilabda ZRT Mezőkövesdi KC 25-25
2019.12.06 Balatonfüredi KSE Orosházi FKSE-LINAMAR 37-29
     
 13. FORDULÓ   
2019.12.13 MOL-Pick Szeged FTC-HungaroControl 38-25
2019.12.15 Orosházi FKSE-LINAMAR Budakalász Kézilabda ZRT 28-24
2019.12.14 Mezőkövesdi KC HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26-24
2019.12.15 Grundfos Tatabánya KC Dabasi KC VSE 28-19
2019.12.14 Váci KSE Eger Eszterházy SZSE 23-29
2019.11.11 Sport36-Komló Telekom Veszprém 21-24
2019.12.14 Csurgói KK Balatonfüredi KSE 26-25
     
 14. FORDULÓ   
2020.02.02 Csurgói KK MOL-Pick Szeged 23-26
2020.02.01 Sport36-Komló FTC-HungaroControl 23-22
2020.01.31 Váci KSE Telekom Veszprém 26-39
2020.01.30 Grundfos Tatabánya KC Eger Eszterházy SZSE 36-29
2020.02.01 Mezőkövesdi KC Dabasi KC VSE 30-32
2020.02.01 Orosházi FKSE-LINAMAR HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 19-29
2020.02.01 Balatonfüredi KSE Budakalász Kézilabda ZRT 29-22
     
 15. FORDULÓ   
2020.02.08 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Balatonfüredi KSE 31-28
2020.02.08 Dabasi KC VSE Orosházi FKSE-LINAMAR 27-30
2020.02.08 Eger Eszterházy SZSE Mezőkövesdi KC 27-27
2020.03.10 Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém 26-33
2020.02.08 FTC-HungaroControl Váci KSE 41-18
2020.02.04 Sport36-Komló MOL-Pick Szeged 23-33 
2020.02.08 Budakalász Kézilabda ZRT Csurgói KK 23-28 
     
 16. FORDULÓ   
2020.02.22 Váci KSE MOL-Pick Szeged 28-46
2020.02.18 Grundfos Tatabánya KC FTC-HungaroControl 24-28
2020.02.18 Mezőkövesdi KC Telekom Veszprém 26-46
2020.02.22 Orosházi FKSE-LINAMAR Eger Eszterházy SZSE  26-20
2020.02.22 Balatonfüredi KSE Dabasi KC VSE  34-22
2020.02.22 Budakalász Kézilabda ZRT HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  30-31
2020.02.22 Sport36-Komló Csurgói KK  23-27
     
 17. FORDULÓ   
2020.02.29 Csurgói KK HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 28-33
2020.02.29 Dabasi KC VSE Budakalász Kézilabda ZRT 28-24
2020.02.29 Eger Eszterházy SZSE Balatonfüredi KSE 29-37
2020.02.15 Telekom Veszprém Orosházi FKSE-LINAMAR 33-22
2020.02.29 FTC-HungaroControl Mezőkövesdi KC 33-28
2020.02.25 MOL-Pick Szeged Grundfos Tatabánya KC  36-25
2020.02.29 Sport36-Komló Váci KSE  36-22
     
 18. FORDULÓ   
2020.03.06 Mezőkövesdi KC MOL-Pick Szeged 26-39
2020.03.06 Orosházi FKSE-LINAMAR FTC-HungaroControl 30-30
2020.03.04 Balatonfüredi KSE Telekom Veszprém 30-33
2020.03.07 Budakalász Kézilabda ZRT Eger Eszterházy SZSE 24-25
2020.03.07 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Dabasi KC VSE  29-28
2020.03.06 Grundfos Tatabánya KC Sport36-Komló  29-22
2020.03.06 Váci KSE Csurgói KK  24-22
     
 19. FORDULÓ   
  Csurgói KK Dabasi KC VSE  
2020.03.14 Eger Eszterházy SZSE HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  29-41
2020.02.25 Telekom Veszprém Budakalász Kézilabda ZRT  35-23
  FTC-HungaroControl Balatonfüredi KSE  
  MOL-Pick Szeged Orosházi FKSE-LINAMAR  
  Sport36-Komló Mezőkövesdi KC  
2020.03.13 Váci KSE Grundfos Tatabánya KC  24-34
     
 20. FORDULÓ   
  Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged  
  Budakalász Kézilabda ZRT FTC-HungaroControl  
  HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Telekom Veszprém  
  Eger Eszterházy SZSE Dabasi KC VSE  
  Mezőkövesdi KC Váci KSE  
  Orosházi FKSE-LINAMAR Sport36-Komló  
  Grundfos Tatabánya KC Csurgói KK  
     
 21. FORDULÓ   
  Csurgói KK Eger Eszterházy SZSE  
  Dabasi KC VSE Telekom Veszprém  
  FTC-HungaroControl HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
2020.02.11 MOL-Pick Szeged Budakalász Kézilabda ZRT 41-17
  Sport36-Komló Balatonfüredi KSE  
  Váci KSE Orosházi FKSE-LINAMAR  
  Grundfos Tatabánya KC Mezőkövesdi KC  
     
 22. FORDULÓ   
  HE-DO B.BRAUN Gyöngyös MOL-Pick Szeged  
  Dabasi KC VSE FTC-HungaroControl  
  Eger Eszterházy SZSE Telekom Veszprém  
  Orosházi FKSE-LINAMAR Grundfos Tatabánya KC  
  Balatonfüredi KSE Váci KSE  
  Budakalász Kézilabda ZRT Sport36-Komló  
  Mezőkövesdi KC Csurgói KK  
     
 23. FORDULÓ   
  Csurgói KK FTC-HungaroControl  
  MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém  
  Sport36-Komló Eger Eszterházy SZSE  
  Váci KSE Dabasi KC VSE  
  Grundfos Tatabánya KC HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
  Mezőkövesdi KC Budakalász Kézilabda ZRT  
  Orosházi FKSE-LINAMAR Balatonfüredi KSE  
     
 24. FORDULÓ   
  Eger Eszterházy SZSE MOL-Pick Szeged  
  Telekom Veszprém FTC-HungaroControl  
  Balatonfüredi KSE Mezőkövesdi KC  
  Budakalász Kézilabda ZRT Grundfos Tatabánya KC  
  HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Váci KSE  
  Dabasi KC VSE Sport36-Komló  
  Orosházi FKSE-LINAMAR Csurgói KK  
     
 25. FORDULÓ   
  Csurgói KK Telekom Veszprém  
  FTC-HungaroControl Eger Eszterházy SZSE  
2019.11.12 MOL-Pick Szeged Dabasi KC VSE 35-16
  Sport36-Komló HE-DO B.BRAUN Gyöngyös  
  Váci KSE Budakalász Kézilabda ZRT  
  Grundfos Tatabánya KC Balatonfüredi KSE  
  Mezőkövesdi KC Orosházi FKSE-LINAMAR  
     
 26. FORDULÓ   
  FTC-HungaroControl MOL-Pick Szeged  
  Budakalász Kézilabda ZRT Orosházi FKSE-LINAMAR  
  HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Mezőkövesdi KC  
  Dabasi KC VSE Grundfos Tatabánya KC  
  Eger Eszterházy SZSE Váci KSE  
  Telekom Veszprém Sport36-Komló  
  Balatonfüredi KSE Csurgói KK  
     
 DÖNTŐ  
      00-00
       


A Magyar Kézilabda Szövetség elnöksége a koronavírus-járvány miatt
2020. április 9-én döntött a 2019-2020. évi szezonra kiírt női és férfi
K&H Kézilabda Liga további mérkőzéseinek sorsáról. A döntés értelmében
a korábban felfüggesztett idényt nem folytatják a bajnokságnak nincsenek győztesei és helyezettjei, így nincsenek kieső és feljutó csapatok sem.
Az európai kupaindulásra pedig azok a klubok jogosultak,
amelyek azt a 2018-19. évi bajnoki helyezéseikkel kivívták.
A befejezésről szóló elnökségi határozat itt olvasható.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk