Csoportmérkőzések

A-csoport (Graz – Fehéroroszország, Szerbia, Horvátország, Montenegró)
2020.01.09 18:15 Fehéroroszország – Szerbia 35-30 (16-15)
2020.01.09 20:30 Horvátország – Montenegró 27-21 (12-13)
2020.01.11 16:00 Horvátország – Fehéroroszország  31-23 (15-10)
2020.01.11 18:15  Montenegró – Szerbia 22-21 (11-10)
2020.01.13 18:15 Montenegró – Fehéroroszország 27-36 (11-17)
2020.01.13 20:30  Szerbia – Horvátország 21-24 (10-8)
    
B-csoport (Bécs – Csehország, Ausztria, Észak-Macedónia, Ukrajna) 
2020.01.10 18:15 Csehország – Ausztria 29-32 (14-13)
2020.01.10 20:30 Észak-Macedónia – Ukrajna 26-25 (13-10)
2020.01.12 16:00 Csehország – Észak-Macedónia 27-25 (9-11)
2020.01.12 18:15 Ausztria – Ukrajna 34-30 (18-17)
2020.01.14 18:15 Ausztria – Észak-Macedónia 32-28 (18-12)
2020.01.14 20:30 Ukrajna – Csehország  19-23 (10-9)
    
C-csoport (Trondheim – Németország, Hollandia, Spanyolország, Lettország)
2020.01.09 18:15 Németország – Hollandia 34-23 (15-13)
2020.01.09 20:30 Spanyolország – Lettország 33-22 (14-11)
2020.01.11 16:00 Lettország –  Hollandia 24-32 (10-16)
2020.01.11 18:15 Spanyolország  – Németország 33-26 (14-11)
2020.01.13 18:15 Lettország – Németország 27-28 (11-16)
2020.01.13 20:30  Hollandia – Spanyolország 25-36 (13-17)
    
D-csoport (Trondheim – Franciaország, Portugália, Norvégia, Bosznia-Hercegovina)
2020.01.10 18:15 Franciaország – Portugália 25-28 (11-12)
2020.01.10 20:30 Norvégia – Bosznia-Hercegovina 32-26 (17-12)
2020.01.12 16:00  Portugália – Bosznia-Hercegovina 27-24 (12-11)
2020.01.12 18:15 Franciaország – Norvégia 26-28 (15-14)
2020.01.14 18:15  Bosznia-Hercegovina – Franciaország 23-31 (13-14)
2020.01.14 20:30 Portugália – Norvégia 28-34 (14-16)
    
E-csoport (Malmö – Magyarország, Oroszország, Dánia, Izland) 
2020.01.11 16:00 Magyarország – Oroszország 26-25 (14-13)
2020.01.11 18:15 Dánia – Izland 30-31 (15-15)
2020.01.13 18:15  Izland –  Oroszország 34-23 (18-11)
2020.01.13 20:30 Dánia – Magyarország  24-24 (11-13)
2020.01.15 18:15  Izland – Magyarország 18-24 (12-9)
2020.01.15 20:30 Oroszország – Dánia 28-31 (15-12)
    
F-csoport (Göteborg – Szlovénia, Lengyelország, Svédország, Svájc) 
2020.01.10 18:15 Szlovénia – Lengyelország 26-23 (13-11)
2020.01.10 20:30 Svédország – Svájc 34-21 (20-13)
2020.01.12 16:00 Svájc – Lengyelország 31-24 (14-12)
2020.01.12 18:15 Svédország – Szlovénia  19-21 (9-10)
2020.01.14 18:15 Svájc –  Szlovénia 25-29 (10-16)
2020.01.14 20:30  Lengyelország – Svédország 26-28 (13-14)

 

<<< A-, B-, C-, D-, E-, F-csoport végeredménye >>>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk