1. forduló

 Csapatok ⁄ Clubs  
CRO RK Dubrava SLO RD Riko Ribnica
ROU HC Dobrogea Süd Constanta ISR Maccabi Rishon Lezion HC
ISL FH Hafnarfjordur RUS HC Szpartak Moszkva
CZE Talent MAT Plzen UKR ZSTR Zaporozsje
SRB RK Vojvodina BEL Achilles Bocholt
GRE Olympiacos SFP AUT ALPLA HC Hard
NED HV Kras⁄Volendam KOS KH Besa Famgas
LUX Handball Esch TUR Besiktas Aygaz
EST Pölva Serviti LTU Dragunas Klaipéda
ITA SSV Bozen HB Loacker VB GBR London GD
GEO BSB Batumi MNE RK Lovcen
BIH RK Borac m:tel MLT Swieqi YOBETT Phoenix
SRB RK Metaloplastika Sabac
BEL HC Vise BM
TUR CIP Travel Antalyaspor AS CRO RK Porecs
SWE HK Malmö SUI Pfadi Winterthur
ISL Haukar AUT SG Insignis HB West Wien

 

  1. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 1 
2019.09.07 19:00 KH Besa Famgas – Pfadi Winterthur 24-33 (12-18)
2019.08.31 19:00 Olympiacos SFP – RK Borac m:tel 30-21 (12-11)
2019.09.01 16:30 HK Malmö – HC Szpartak Moszkva 31-23 (16-12)
2019.09.07 17:00 Maccabi Rishon Lezion HC – Dragunas Klaipéda  34-28 (19-12)
2019.09.01 20:00 RK Porecs – HV Kras⁄Volendam 29-23 (15-11)
2019.09.01 16:00 HC Vise BM – FH Hafnarfjordur 27-27 (15-12)
2019.08.31 20:00 RD Riko Ribnica – Pölva Serviti 32-22 (15-10)
2019.09.07 17:00 ZSTR Zaporozsje – London GD 39-20 (21-12)
2019.09.01 17:00 Travel Antalyaspor – Dobrogea Süd Constanta 24-24 (13-11)
2019.08.31 19:00 SSV Bozen HB Loacker VB – ALPLA HC Hard 24-23 (10-11)
2019.08:30 19:00 Besiktas Aygaz – RK Metaloplastika Sabac  25-25 (11-11)
2019.09.01 20:00  Haukar – Talent MAT Plzen 20-25 (7-13)
2019.08.31 20:15 Achilles Bocholt – SG Insignis HB West Wien 26-22 (12-10)
2019.08.31 19:00 Handball Esch – BSB Batumi  38-16 (17-5)
2019.09.07 18:00 RK Vojvodina – RK Lovcen 38-23 (18-7)
2019.09.07 19:00 RK Dubrava – Swieqi YOBETT Phoenix 45-22 (23-10)
    
  1. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 2 
2019.09.08 19:00  Pfadi Winterthur – KH Besa Famgas 34-30 (17-11)
2019.09.07 20:00  RK Borac m:tel – Olympiacos SFP 25-30 (12-12)
2019.09.08 17:00 HC Szpartak Moszkva – HK Malmö 29-30 (15-14)
2019.09.08 20:00 Dragunas Klaipéda – Maccabi Rishon Lezion HC 20-23 (13-12)
2019.09.07 15:30 HV Kras⁄Volendam – RK Porecs 28-31 (14-17)
2019.09.08 19:00 FH Hafnarfjordur – HC Vise BM  29-21 (14-8)
2019.09.07 18:00 Pölva Serviti – RD Riko Ribnica  26-27 (12-12)
2019.09.08 11:00 London GD – ZSTR Zaporozsje 14-39 (8-21)
2019.09.08 18:00  Dobrogea Süd Constanta – Travel Antalyaspor
29-16 (16-9)
2019.09.07 19:00 ALPLA HC Hard – SSV Bozen HB Loacker VB 28-26 (14-13)
2019.08.31 17:00 RK Metaloplastika Sabac – Besiktas Aygaz 24-24 (14-11)
2019.09.07 18:00 Talent MAT Plzen – Haukar 26-25 (14-15)
2019.09.07 17:20 SG Insignis HB West Wien – Achilles Bocholt 25-22 (12-10)
2019.09.01 18:00  BSB Batumi – Handball Esch  22-42 (9-20)
2019.09.08 15:30 RK Lovcen – RK Vojvodina 29-41 (14-20)
2019.09.08 19:00 Swieqi YOBETT Phoenix – RK Dubrava 21-36 (12-15)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk