1. forduló

 Csapatok ⁄ Clubs  
BLR HC Gome POR Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota
NED HV Quintus ESP Super Amara Bera Bera
MKD ZsRK Kumanovo SWE H 65 Höörs HK
GER TSV Bayer 04 - Werkselfen RUS Asztrahanyocska
UKR HC Galicsanka Lvov ROU SCM Craiova
SVK IUVENTA Michalovce LUX Handball Kaerjeng
SWE Skuru IK GRE AC PAOK
MKD WHC Metalurg AUT Hypo Niederösterreich
KOS KHF.Istogu FRA ESBF Besancon
FIN HIFK SUI LK Zug Handball
CZE DHC Slavia Praha SUI LC Brühl Handball
CYP AC Latsia Nicosia ISR Maccabi Arazim Ramat gan
AZE Azerjol Baku ITA Jomi Salerno
SUI SPONO Eagles NOR Byasen Handball Elite
ISL Valur TUR Muratpasa Belediyesi SK
POL Metraco Zaglebie Lubin AUT WAT Atzgersdorf

 

  1. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 1 
2019.09.13 19:00 HC Gomel – KHF Istogu 45-13 (22-7)
2019.09.07 18:00 Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota – ESBF Besancon 12-37 (6-17)
2019.09.07 19:00 HV Quintus – HIFK 28-19 (15-6)
2019.09.14 16:30 Super Amara Bera Bera – LK Zug Handball 30-16 (14-9)
2019.09.14 18:30 ZsRK Kumanovo – DHC Slavia Praha 27-23 (15-11)
2019.09.07 16:00 H 65 Höörs HK – LC Brühl Handball 32-24 (16-10)
2019.09.07 19:00 TSV Bayer 04 - Werkselfen – AC Latsia Nicosia  40-5 (20-4)
2019.09.14 14:00 Asztrahanyocska – Maccabi Arazim Ramat gan  31-18 (14-8)
2019.09.07 19:00 HC Galicsanka Lvov – Azerjol Baku 26-24 (15-12)
2019.09.07 18:00 SCM Craiova – Jomi Salerno 30-21 (15-9)
2019.09.14 17:30 IUVENTA Michalovce – SPONO Eagles 31-25 (14-12)
2019.09.13 18:00 Handball Kaerjeng – Byasen Handball Elite 13-40 (6-18)
2019.09.06 21:30 Skuru IK – Valur 22-23 (9-9)
2019.09.13 18:00 AC PAOK – Muratpasa Belediyesi SK 32-25 (19-10)
2019.09.07 18:00 WHC Metalurg – Metraco Zaglebie Lubin 14-44 (8-20)
2019.09.07 15:05 Hypo Niederösterreich – WAT Atzgersdorf 22-17 (10-8)
    
  1. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 2 
2019.09.14 17:00 KHF Istogu – HC Gomel 22-38 (8-22)
2019.09.14 20:00 ESBF Besancon – Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota 42-20 (20-9)
2019.09.08 16:00 HIFK – HV Quintus 19-17 (11-9)
2019.09.15 12:00  LK Zug Handball – Super Amara Bera Bera  31-45 (11-25)
2019.09.15 18:30 DHC Slavia Praha – ZsRK Kumanovo  31-24 (14-13)
2019.09.08 14:00  LC Brühl Handball – H 65 Höörs HK  19-43 (13-22)
2019.09.08 16:00  AC Latsia Nicosia – TSV Bayer 04 - Werkselfen 5-36 (4-18)
2019.09.15 12:00 Maccabi Arazim Ramat gan – Asztrahanyocska 16-30 (9-14)
2019.09.08 18:00 Azerjol Baku – HC Galicsanka Lvov  18-23 (10-15)
2019.09.08 18:00  Jomi Salerno – SCM Craiova 17-29 (9-15)
2019.09.15 17:30 SPONO Eagles – IUVENTA Michalovce  25-32 (12-15)
2019.09.14 16:00 Byasen Handball Elite – Handball Kaerjeng 46-12 (22-6)
2019.09.08 21:30 Valur – Skuru IK 24-31 (11-16)
2019.09.15 14:00 Muratpasa Belediyesi SK – AC PAOK 24-24 (11-13)
2019.09.08 17:00  Metraco Zaglebie Lubin –WHC Metalurg 43-14 (24-6)
2019.09.14 18:00 WAT Atzgersdorf – Hypo Niederösterreich 14-19 (5-10)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk