Csoportmérkőzések (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. WAADE Silje Byasen Handball Elite 6 6 1,00
2. DRAGENBERG Josefine Randers HK 6 6 1,00
3. JENSEN Line Viborg HK 5 6 0,83
4. FREY Sonja Issy Paris Hand 5 6 0,83
5. TADICI Gheorghe HC Zalau 5 6 0,83
6. IRIMIA Raluca HC Zalau 5 6 0,83
7. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 5 6 0,83
8. KOZLOWSKA Joanna Vistal Gdynia 4 6 0,67
9. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 4 6 0,67
10. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 4 6 0,67
11. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 4 6 0,67
12. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 4 6 0,67
13. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 4 6 0,67
14. GOLIKOVA Julia Kubany 4 6 0,67
15. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 3 6 0,50
16. OLSSON Anna H 65 Höörs HK 3 6 0,50
17. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 3 6 0,50
18. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 3 6 0,50
19. PINTEA Crina Issy Paris Hand 3 6 0,50
20. ABBINGH Lois Issy Paris Hand 3 6 0,50
21. BERGUM Mari Larvik HK 3 6 0,50
22. ROB Roxana HC Zalau 3 6 0,50
23. ANDENAES June Larvik HK 3 6 0,50
24. PINEAU Allison Brest Bretagne Handball 3 6 0,50
25. KLIKOVAC Bobana SCM Craiova 3 6 0,50
26. BURCEA Bogdan SCM Craiova 3 6 0,50
27. FROLOVA Jaroszlava Kubany 3 6 0,50
28. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 3 6 0,50
29. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 2 5 0,40
30. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 2 5 0,40
31. AGESEN Niels Randers HK 2 5 0,40
32. NIELSEN Sidsel Viborg HK 2 5 0,40
33. JANISZEWSKA Katarzyna Vistal Gdynia 2 6 0,33
34. STANULEWICZ Magdalena Vistal Gdynia 2 6 0,33
35. MATIELI Patricia Vistal Gdynia 2 6 0,33
36. HERNES Ida Byasen Handball Elite 2 6 0,33
37. KVANNLI Roger Byasen Handball Elite 2 6 0,33
38. NIELSEN Stine Viborg HK 2 6 0,33
39. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 2 6 0,33
40. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
41. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
42. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
43. GÜNAL Hakan Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
44. USKOVA Jana Kastamonu Belediyesi GSK 2 6 0,33
45. KAKMOLJA Julia Handball Club Lada 2 6 0,33
46. DMITRIJEVA Darja Handball Club Lada 2 6 0,33
47. SNOPOVA Irina Handball Club Lada 2 6 0,33
48. LYKKEGAARD Maria Köbenhavn Haandbold 2 6 0,33
49. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 2 6 0,33
50. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 2 6 0,33
51. ARNTZEN Emilie Vipers Kristiansand 2 6 0,33
52. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 2 6 0,33
53. LUNDE BORGESEN Kristine Vipers Kristiansand 2 6 0,33
54. MALÁ Veronika Issy Paris Hand 2 6 0,33
55. BREISTÖL Kristine Larvik HK 2 6 0,33
56. STANGE Tine Larvik HK 2 6 0,33
57. TOLLBRING Cassandra Larvik HK 2 6 0,33
58. LIMA DE ARAUJO Tamires Larvik HK 2 6 0,33
59. DRAGUT Ana HC Zalau 2 6 0,33
60. NICA Cristina HC Zalau 2 6 0,33
61. FLORIANU Florina SCM Craiova 2 6 0,33
62. GARJEVA Julia Kubany 2 6 0,33
63. NIELSEN Anne Randers HK 2 6 0,33
64. MOLID Mari Randers HK 2 6 0,33
65. BERBECE Dumitru SCM Craiova 1 1 1,00
66. PETIT Clément Issy Paris Hand 1 1 1,00
67. HAUGSTED Line Viborg HK 1 2 0,50
68. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 1 2 0,50
69. BARKALOVA Jekatyerina Kubany 1 4 0,25
70. YTTERENG Hanna Byasen Handball Elite 1 5 0,20
71. FRANSSON Michaela H 65 Höörs HK 1 5 0,20
72. SIPOVA Veronika DHK Banik Most 1 5 0,20
73. MANAKOVA Petra DHK Banik Most 1 5 0,20
74. NOSIKOVA Alena Handball Club Lada 1 5 0,20
75. RZAEVA Milana Kubany 1 5 0,20
76. MONTI DANIELSSON Clara Randers HK 1 5 0,20
77. SVALASTOG Louise Köbenhavn Haandbold 1 5 0,20
78. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 1 6 0,17
79. GUTKOWSKA Kinga Vistal Gdynia 1 6 0,17
80. USCINOWICZ Paulina Vistal Gdynia 1 6 0,17
81. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 1 6 0,17
82. JACOBSEN Marit Byasen Handball Elite 1 6 0,17
83. HALD Signe Viborg HK 1 6 0,17
84. NORGAARD Ann Viborg HK 1 6 0,17
85. VAN OLPHEN Sanne Viborg HK 1 6 0,17
86. HEINE Allan Viborg HK 1 6 0,17
87. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 1 6 0,17
88. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 1 6 0,17
89. ELEZ Kristina Kastamonu Belediyesi GSK 1 6 0,17
90. MARICS Zsana Kastamonu Belediyesi GSK 1 6 0,17
91. MÄSSING Mikaela H 65 Höörs HK 1 6 0,17
92. WINBERG Tilda H 65 Höörs HK 1 6 0,17
93. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 1 6 0,17
94. DVORAKOVA Veronika DHK Banik Most 1 6 0,17
95. CHMELAROVA Tereza DHK Banik Most 1 6 0,17
96. JANOUSKOVÁ Michaela DHK Banik Most 1 6 0,17
97. KOSTELNA Katarina DHK Banik Most 1 6 0,17
98. MIHAJLICSENKO Elena Handball Club Lada 1 6 0,17
99. VEDEKINA Polina Handball Club Lada 1 6 0,17
100. SANNIKOVA Alekszandra Handball Club Lada 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk