Csoportmérkőzések

A 3. fordulóból továbbjutott 12 csapatot – Byasen Handball Elite (Norvégia), Randers HK (Dánia), Viborg HK (Dánia), Handball Club Lada (Oroszország),
SCM Craiova (Románia), Kastamonu Belediyesi GSK (Törökország),
Kubany (Oroszország), H 65 Höörs HK (Svédország),
Köbenhavn Haandbold (Dánia), Issy Paris Hand (Franciaország),
DHK Banik Most (Csehország), HC Zalau (Románia)
– valamint a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során negyedik helyen végzett
négy együttest – Vistal Gdynia (Lengyelország),
Brest Bretagne Handball (Franciaország), Larvik (Norvégia),
Vipers Kristiansand (Norvégia) – négy csoportra osztják
(A-, B-, C- és D-csoport),
minden csoportban oda-vissza alapon körmérkőzéseket rendeznek.
1. forduló: 2018. január 6-7., 2. forduló: 2018. január 13-14.,
3. forduló: 2018. január 20-21., 4. forduló: 2018. január 27-28.,
5. forduló: 2018. február 3-4., 6. forduló: 2018. február 10-11.

Minden csoportból az első két helyezett jut a negyeddöntőbe.


A-csoport

2018.01.07.

17:00

Brest Bretagne Handball – SCM Craiova

25-22 (13-10)

2018.01.07.

19:30

Randers HK – Kubany

20-23 (10-11)

2018.01.13.

18:00

SCM Craiova – Randers HK

23-17 (16-6)

2018.01.14.

16:00

Kubany – Brest Bretagne Handball

22-28 (12-13)

2018.01.20.

14:00

Randers HK – Brest Bretagne Handball

26-18 (13-11)

2018.01.21.

16:00

Kubany – SCM Craiova

28-26 (12-12)

2018.01.27.

16:30

SCM Craiova – Kubany

30-24 (17-13)

2018.01.28.

17:00

Brest Bretagne Handball – Randers HK

23-15 (9-10)

2018.02.03.

18:00

SCM Craiova – Brest Bretagne Handball

16-15 (5-9)

2018.02.04.

16:00

Kubany – Randers HK

28-21 (12-8)

2018.02.11.

14:00

Randers HK – SCM Craiova

25-29 (14-17)

2018.02.11.

15:00

Brest Bretagne Handball – Kubany

30-16 (12-9)

 

B-csoport

2018.01.06.

16:00

Handball Club Lada – Köbenhavn Haandbold

27-24 (12-14)

2018.01.06.

17:00

Vipers Kristiansand – Issy Paris Hand

22-23 (12-13)

2018.01.12.

20:30

Issy Paris Hand – Handball Club Lada

17-27 (8-17)

2018.01.13.

16:00

Köbenhavn Haandbold – Vipers Kristiansand

30-25 (16-13)

2018.01.20.

16:00

Handball Club Lada – Vipers Kristiansand

29-24 (14-12)

2018.01.21.

14:00

Köbenhavn Haandbold – Issy Paris Hand

29-30 (13-13)

2018.01.27.

17:00

Vipers Kristiansand – Handball Club Lada

30-21 (14-11)

2018.01.28.

16:00

Issy Paris Hand – Köbenhavn Haandbold

28-28 (14-13)

2018.02.03.

20:30

Issy Paris Hand – Vipers Kristiansand

24-25 12-9)

2018.02.04.

14:00

Köbenhavn Haandbold – Handball Club Lada

28-31 (11-17)

2018.02.10.

16:00

Handball Club Lada – Issy Paris Hand

25-24 (13-13)

2018.02.10.

17:00

Vipers Kristiansand – Köbenhavn Haandbold

30-23 (11-12)

 

C-csoport

2018.01.05.

19:00

Vistal Gdynia – Byasen Handball

22-24 (8-15)

2018.01.06.

16:00

Viborg HK – Kastamonu Belediyesi

26-28 (13-15)

2018.01.13.

17:00

Byasen Handball  – Viborg HK

21-28 (10-12)

2018.01.14.

17:00

Kastamonu Belediyesi  – Vistal Gdynia

28-25 (16-12)

2018.01.21.

14:00

Viborg HK – Vistal Gdynia

27-24 (15-11)

2018.01.21.

17:00

Kastamonu Belediyesi – Byasen Handball

30-28 (19-12)

2018.01.27.

17:00

Byasen Handball – Kastamonu Belediyesi

26-24 (12-9)

2018.01.28.

15:00

Vistal Gdynia – Viborg HK

21-32 (15-15)

2018.02.03.

17:00

Byasen Handball – Vistal Gdynia

41-19 (18-9)

2018.02.04.

17:00

Kastamonu Belediyesi  – Viborg HK

0-0

2018.02.09.

19:00

Vistal Gdynia – Kastamonu Belediyesi

26-27 (13-12)

2018.02.10.

14:00

Viborg HK – Byasen Handball

29-26 (16-16)

 

D-csoport

2018.01.06.

15:00

H 65 Höörs HK – DHK Banik Most

28-27 (10-14)

2018.01.07.

17:00

Larvik – HC Zalau

28-23 (15-7)

2018.01.13.

18:00

DHK Banik Most – Larvik

21-21 (11-12)

2018.01.14.

17:00

HC Zalau – H 65 Höörs HK

24-21 (10-8)

2018.01.20.

15:00

H 65 Höörs HK – Larvik

25-27 (14-14)

2018.01.21.

18:00

DHK Banik Most – HC Zalau

22-25 (12-11)

2018.01.27.

17:00

Larvik – H 65 Höörs HK

34-23 (20-10)

2018.01.27.

17:00

HC Zalau – DHK Banik Most

31-28 (15-13)

2018.02.04.

17:00

HC Zalau – Larvik

25-22 (13-9)

2018.02.04.

18:00

DHK Banik Most – H 65 Höörs HK

19-31 (11-15)

2018.02.10.

15:00

H 65 Höörs HK – HC Zalau

30-19 (15-8)

2018.02.10.

17:30

Larvik – DHK Banik Most

34-29 (16-17)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk