Kézilabda kupa
1. forduló (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | RIMACS Csiara | HZRK Grude | 2 | 2 | 1,00 |
2. | LAKATOS Rita | Praktiker-Vác | 2 | 2 | 1,00 |
3. | SOPJANI 0Luljeta | KHF Pristina | 2 | 2 | 1,00 |
4. | MARICS Zana | MKS Zaglebie Lubin | 2 | 2 | 1,00 |
5. | STEENBAKKERS Angela | HSG Blomberg-Lippe | 2 | 2 | 1,00 |
6. | REMELS Femke | HB Sint-Truiden | 2 | 2 | 1,00 |
7. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 2 | 2 | 1,00 |
8. | RODRIQUES Sabino | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 2 | 2 | 1,00 |
9. | JASCSUK Hanna | Kram Start Elblag | 2 | 2 | 1,00 |
10. | HÖGDAHL Moa | Byasen Handball Elite | 2 | 2 | 1,00 |
11. | VAN LEEUWEN Roos | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 | 2 | 1,00 |
12. | SZABOVA Natalija | Galicsanka Lviv | 2 | 2 | 1,00 |
13. | CLARIJS Ricardo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 2 | 2 | 1,00 |
14. | BOUWER Maike | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 2 | 2 | 1,00 |
15. | VAN WETERING Bo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 2 | 2 | 1,00 |
16. | HUDÁK Anette | DHC Slavia Praha | 2 | 2 | 1,00 |
17. | SZUHAMIRAVA Hanna | BNTU-BelAZ Minszk | 2 | 2 | 1,00 |
18. | OLOFSSON Sara | Lugi HF | 2 | 2 | 1,00 |
19. | CSERNYISKOVA Alla | NUR Mingecsavir | 2 | 2 | 1,00 |
20. | CASALE Laura | Jomi Salerno | 2 | 2 | 1,00 |
21. | GOMEZ Suleikiy | Jomi Salerno | 2 | 2 | 1,00 |
22. | STUTZ Peter | LK Zug Handball | 1 | 1 | 1,00 |
23. | ELER Serdar | Ankara Yenimahalle BSK | 1 | 1 | 1,00 |
24. | LEENEN Sarina | HB Sint-Truiden | 1 | 1 | 1,00 |
25. | NIELSEN HOUGARD Laura | Silkeborg-Voel KFUM | 1 | 1 | 1,00 |
26. | SCHMID Jaroslav | DHC Slavia Praha | 1 | 1 | 1,00 |
27. | KRALJEVICS Martina | HZRK Grude | 1 | 2 | 0,50 |
28. | PRUSZINA Andrea | HZRK Grude | 1 | 2 | 0,50 |
29. | SIMION Ana | CSM Roman | 1 | 2 | 0,50 |
30. | BOLJEVICS Jasna | CSM Roman | 1 | 2 | 0,50 |
31. | STANCULESCU Mihaela | CSM Roman | 1 | 2 | 0,50 |
32. | BEN YACOV Adi | Holon Handball Club | 1 | 2 | 0,50 |
33. | AMINOV Nelly | Holon Handball Club | 1 | 2 | 0,50 |
34. | BACHSHI Naor | Holon Handball Club | 1 | 2 | 0,50 |
35. | LEVI Kim | Holon Handball Club | 1 | 2 | 0,50 |
36. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
37. | KOVÁCS Patrícia | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
38. | FERATAJ Pranvera | KHF Pristina | 1 | 2 | 0,50 |
39. | MEKOLLI Lena | KHF Pristina | 1 | 2 | 0,50 |
40. | ALICKAJ Era | KHF Pristina | 1 | 2 | 0,50 |
41. | KÜNDIG Rebecca | LC Brühl Handball | 1 | 2 | 0,50 |
42. | WENGER Jessica | LC Brühl Handball | 1 | 2 | 0,50 |
43. | OBERLI Laura | LC Brühl Handball | 1 | 2 | 0,50 |
44. | KÜNDIG Kerstin | LC Brühl Handball | 1 | 2 | 0,50 |
45. | GÓRNA Adriana | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
46. | WAZNA Zuzana | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
47. | MILOJEVICS Jovana | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
48. | TRABER Martina | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
49. | BAUMANN Laura | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
50. | SCHERER Sibylle | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
51. | EGLI Nives | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
52. | STUTZ Leah | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
53. | VAN BUREN Tess | HSG Blomberg-Lippe | 1 | 2 | 0,50 |
54. | STOLLE Alicia | HSG Blomberg-Lippe | 1 | 2 | 0,50 |
55. | EMIDIO Patrícia | HSG Blomberg-Lippe | 1 | 2 | 0,50 |
56. | GHIJSENS Estelle | HB Sint-Truiden | 1 | 2 | 0,50 |
57. | PUTZEYS Lize | HB Sint-Truiden | 1 | 2 | 0,50 |
58. | MACOURS Karen | HB Sint-Truiden | 1 | 2 | 0,50 |
59. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
60. | GUARIEIRO Giulia | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
61. | AZURMENDI Nora | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
62. | SOARES Helena | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 1 | 2 | 0,50 |
63. | DA SILVA LIMA Patricia | Colegio de Gaia/Colgaia-Toyota | 1 | 2 | 0,50 |
64. | KWIWCINSKA Alekszandra | Kram Start Elblag | 1 | 2 | 0,50 |
65. | KOZIMUR Katarzyna | Kram Start Elblag | 1 | 2 | 0,50 |
66. | SWIERZEWSKA Patrycija | Kram Start Elblag | 1 | 2 | 0,50 |
67. | NIEWRZAWA Andrzej | Kram Start Elblag | 1 | 2 | 0,50 |
68. | AARDAHL Maren | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
69. | VENN Kristin | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
70. | WAADE Silje | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
71. | GROATEN Jenny | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
72. | KOPPE Silvana | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
73. | NÜSSER Larissa | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
74. | RIJKS Fenne | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
75. | KOOIJ Jill | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
76. | DAVIDJANTSZ Szofia | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
77. | KONOVALOVA Marina | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
78. | BARANOVICS Anasztazija | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
79. | BOSKOVICS Szasa | ZsRK Medicinar | 1 | 2 | 0,50 |
80. | LOJPUR Marija | ZsRK Medicinar | 1 | 2 | 0,50 |
81. | PRELEVICS Sladana | ZsRK Medicinar | 1 | 2 | 0,50 |
82. | PRIJOVICS Ivana | ZsRK Medicinar | 1 | 2 | 0,50 |
83. | HAUSHEER Dione | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
84. | DE HAZE Rachel | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
85. | SKOGRAND Stine | Silkeborg-Voel KFUM | 1 | 2 | 0,50 |
86. | LYKSBORG Louise | Silkeborg-Voel KFUM | 1 | 2 | 0,50 |
87. | ANDERSEN Sofie | Silkeborg-Voel KFUM | 1 | 2 | 0,50 |
88. | HAGEN Birgitte | Silkeborg-Voel KFUM | 1 | 2 | 0,50 |
89. | DIMITRIJEVICS Andjela | AC Latsia Nicosia | 1 | 2 | 0,50 |
90. | IOANNOU Vaso | AC Latsia Nicosia | 1 | 2 | 0,50 |
91. | NOVOTNÁ Adela | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
92. | JACSKOVÁ Eliska | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
93. | TULIPANOVÁ Martina | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
94. | SETELIKOVA Alena | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
95. | MAZGO Anasztazija | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
96. | GYENICSKINA Julia | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
97. | ARCJUKOVICS Lilja | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
98. | JOHANSSON Elinore | Lugi HF | 1 | 2 | 0,50 |
99. | LÖFQVIST Olivia | Lugi HF | 1 | 2 | 0,50 |
100. | ENGDAHL Ebba | Lugi HF | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.