1. forduló

 

A Váci NKSE mindkét mérkőzését

Vácott játssza az EHF-kupában

 

A Váci NKSE csapata az EHF-kupa 1. fordulójában az izraeli Holon Handball Club csapatát kapta a bécsi sorsolásán. Az ellenféllel sikerült megegyezni a mérkőzés időpontokkal kapcsolatban, mindkét összecsapásra Vácott kerül majd sor szeptember 9-én, szombaton 18:00 órától és szeptember 10-én, vasárnap 14:30 órától. Amennyiben a csapat sikerrel veszi az akadályt az első fordulóban, akkor a 2. körben a német Buxtehuder SV együttesével fognak játszani a továbbjutásért! Már az is kiderült, hogy az első mérkőzés Buxtehudéban október 14-én, szombaton 16:00 órától kerül majd megrendezésre.
          Nevezett csapatok: Silkeborg-Voel KFUM (Dánia), HSG Blomberg-Lippe (Németország), Cercle Dijon Bourgogne (Franciaország), Váci NKSE (Magyarország), CSM Roman (Románia), Byasen Handball Elite (Norvégia), Ankara Yenimahalle BSK (Törökország), Lugi HF (Svédország), Metraco Zaglebie Lubin (Lengyelország), Super Amara Bera Bera (Spanyolország), ZSRK Medicinar (Szerbia), LC Brühl Handball (Svájc), DHC Slavia Praha (Csehország), Galicsanka (Ukrajna).
          E 14 csapathoz sorsolják a következő 14 egyesületet: OFN Ionias (Görögország), Succes Schoonmaak/VOC (Hollandia), Jomi Salerno (Olaszország), Colegio de Gaia (Portugália), HB St. Truiden (Belgium), HC BNTU-BelAZ Minszk (Fehéroroszország), KHF Pristina (Koszovó), HZRK Grude (Bosznia-Hercegovina), AS Latsia (Ciprus), Nur Mingecsavir (Azerbajdzsán), LG Zug (Svájc), Morrenhof Jansen Dalfsen (Hollandia), KRAM Start Elblag (Lengyelország), HC Holon (Izrael).

 

Az EHF-kupa 1. fordulójának első mérkőzései

 

2017. szeptember 9., szombat, 17:00 óra, Pristina
KHF Pristina – LC Brühl Handball
11-34 (7-16)

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:00 óra, Vác
Váci NKSE – Holon Handball Club
46-17 (23-12)

 

2017. szeptember 9., szombat, 17:00  óra, Lubin
Metraco Zaglebie Lubin – LK Zug Handball
37-24 (20-11)

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:00 óra, Blomberg
HSG Blomberg-Lippe – HB Sint-Truiden
46-19 (26-14)

 

2017. szeptember 8., péntek, 17:00 óra, Roman
CSM Roman – HZRK Grude
40-15 (20-8)

 

2017. szeptember 16., szombat, 14:00 óra, Silkeborg
Silkeborg-Voel KFUM – AC Latsia Nicosia
44-12 (18-7)

 

2017. szeptember 16., szombat, 18:00 óra, Dijon
Cercle Dijon Bourgogne – Jomi Salerno
27-18 (14-10)

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:30 óra, San Sebastián
Super Amara Bera Bera – Colegio de Gaia
26-25 (14-15)

 

2017. szeptember 16., szombat, 17:00 óra, Prága
DHC Slavia Praha – BNTU-BelAZ Minsk Reg.
24-25 (9-13)

 

2017. szeptember 9., szombat, 19:00 óra, Trondheim
Kram Start Elblag – Byasen Handball Elite
29-34 (14-15)

 

2017. szeptember  15., péntek, 18:00 óra, Sabac
ZsRK Medicinar – Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam
34-33 (16-18)

 

2017. szeptember 10., vasárnap, 18:00 óra, Lviv
Galicsanka – Morrenhof Jansen Dalfsen
26-22 (13-8)

 

2017. szeptember 16., szombat, 18:00 óra, Cankaya/Ankara
Ankara Yenimahalle BSK – OFN Ionias
31-24 (14-13)

 

2017. szeptember 16., szombat, 17:00 óra, Mingecsavir
NUR Mingecsavir – Lugi HF
24-24 (10-11)

 

Az EHF-kupa 1. fordulójának második mérkőzései

 


2017. szeptember 10., vasárnap, 15:00 óra, Pristina
LC Brühl Handball – KHF Pristina
32-15 (14-8)

Az LC Brühl Handball csapata kettős győzelemmel (66-26) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 10., vasárnap, 14:30 óra, Vác
Holon Handball Club – Váci NKSE
18-44 (9-20)

A Váci NKSE csapata kettős győzelemmel (90-35) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 10., vasárnap, 12:00 óra, Lubin
LK Zug Handball – Metraco Zaglebie Lubin
23-43 (10-21)

A Metraco Zaglebie Lubin csapata kettős győzelemmel (90-35) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17., vasárnap, 14:30 óra, Sint-Truiden
HB Sint-Truiden – HSG Blomberg-Lippe
16-42 (6-20)

A HSG Blomberg-Lippe csapata kettős győzelemmel (88-35) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 17:00 óra, Roman
HZRK Grude – CSM Roman
19-42 (6-24)

A CSM Roman csapata kettős győzelemmel (82-34) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17., vasárnap, 14:00 óra, Silkeborg
   AC Latsia Nicosia Silkeborg-Voel KFUM
8-36 (3-22)

A Silkeborg-Voel KFUM csapata kettős győzelemmel (80-22) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17., vasárnap, 17:00 óra, Dijon
Jomi Salerno – Cercle Dijon Bourgogne
22-24 (13-11)
A Cercle Dijon Bourgogne csapata kettős győzelemmel (51-40) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 16., szombat, 18:30 óra, Vila Nova de Gaia
Colegio de Gaia – Super Amara Bera Bera
23-31 (10-16)

A Super Amara Bera Bera csapata kettős győzelemmel (57-48) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17., vasárnap, 15:00 óra, Prága
BNTU-BelAZ Minszk Reg. – DHC Slavia Praha
24-24 (13-11)

A BNTU-BelAZ MINSZK Reg. csapata egy győzelemmel, egy döntetlennel (49-48)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 10.,vasárnap, 18:00 óra, Trondheim
Byasen Handball Elite – Kram Start Elblag
28-18 (14-12)

A Byasen Handball Elite csapata kettős győzelemmel (62-47) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 16., szombat, 18:00 óra, Sabac
Succes Schoonmaak / VOC Amsterdam – ZsRK Medicinar
28-29 (17-16)

A ZsRK Medicinar csapata kettős győzelemmel (63-61) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 16., szombat, 19:00 óra, Dalfsen
Morrenhof Jansen Dalfsen – Galicsanka
30-20 (15-12)

A Morrenhof Jansen Dalfsen csapata egy győzelemmel, egy vereséggel, jobb gólkülönbséggel (52-46) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17., vasárnap, 18:00 óra, Cankaya/Ankara
OFN Ionias – Ankara Yenimahalle BSK
22-30 (11-17)

Az Ankara Yenimahalle BSK csapata kettős győzelemmel (61-46)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 17, vasárnap, 17:00 óra, Mingecsavir
Lugi HF – NUR Mingecsavir
27-29 (10-16)

A NUR Mingecsavir csapata egy győzelemmel, egy döntetlennel (53-51)
a 2. fordulóba jutott.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk