Nyolcaddöntők

Az A-csoport végeredménye:

1. FC Barcelona Lassa 14 12 1 1 413-354 59 25
2. Paris Saint-Germain Handball 14 12 0 2 451-383 68 24
3. Telekom Veszprém 14 8 2 4 381-365 16 18
4. SG Flensburg-Handewitt 14 7 1 6 382-366 16 15
5. THW Kiel 14 5 2 7 353-376 -23 12
6. Bjerringbro-Silkeborg 14 4 0 10 364-396 -32 8
7. Orlen Wisla Plock 14 3 2 9 367-401 -34 8
8. Kadetten Schaffhausen 14 1 0 13 370-440 -70 2

Az egyenlő pontszám esetén
(Bjerringbro-Silkeborg 8, Orlen Wisla Plock 8) az egymás elleni eredmény döntött,
melyben a dán csapat volt jobb: 
egy győzelem (33-24), egy vereség (25-28), 58-52-es gólkülönbség.

 

A B-csoport végeredménye:

1. HC Vardar 14 10 0 4 412-378 34 20
2. KS Vive Tauron Kielce 14 9 0 5 415-390 25 18
3. MOL-Pick Szeged 14 8 1 5 376-350 26 17
4. Rhein-Neckar Löwen 14 8 1 5 392-396 -4 17
5. HC Meskov Breszt 14 5 4 5 383-385 -2 14
6. HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb 14 4 1 9 332-356 -24 9
7. RK Celje Pivovarna Lasko 14 3 3 8 399-424 -25 9
8. IFK Kristianstad 14 3 2 9 381-411 -30 8

Az egyenlő pontszám esetén
(MOL-Pick Szeged 17, Rhein-Neckar Löwen 17) az egymás elleni eredmény döntött,
melyben a magyar csapat volt jobb: 
egy győzelem (30-24), egy döntetlen (28-28), 58-52-es gólkülönbség.

Az egyenlő pontszám esetén
(HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb 9, RK Celje Pivovarna Lasko 9 ) az egymás elleni eredmény döntött,
melyben a horvát csapat volt jobb: 
egy győzelem (23-21), egy vereség (28-30), 51-51-es gólkülönbség,
idegenben lőtt több gól.

 

A két csoport első helyezettje (FC Barcelona Lassa, HC Vardar) egyenes ágon
a negyeddöntőbe jutott.
A két csoport második, harmadik, negyedik, ötödik és hatodik helyezett együttesek,
valamint a C+D ágról feljutott két együttes oda-visszavágó alapon
páros mérkőzést  játszik a negyeddöntőbe való jutásért.
(Lásd a Bajnokok Ligája, Férfi menüpontban lévő ágrajz.)
A csoportban jobb helyezést elért csapatok kezdenek vendégként.
A két csoport hetedik (Orlen Wisla Plock, RK Celje Pivovarna Lasko)
és nyolcadik (Kadetten Schaffhausen, FK Kristianstad) helyezett klubjai kiestek.

 

A párosítás:

 

2017. március 25., szombat, 20:45 óra
HBC Nantes (K/1) - Paris Saint-Germain Handball (A/2)

 

2017. március 26., vasárnap, 17:00 óra
Montpellier HB (K/2) - KS Vive Tauron Kielce (B/2)

 

2017. március 25., szombat, 18:00 óra

HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (B/6) - Telekom Veszprém (A/3)

 

2017. március 26., vasárnap, 16:50 óra
Bjerringbro-Silkeborg (A/6) - MOL-Pick Szeged (B/3)

 

2017. március 26., vasárnap, 17:00 óra
HC Meskov Breszt (B/5) - SG Flensburg-Handewitt (A/4)

 

2017. március 22., szerda, 18:30 óra 
THW Kiel (A/5) - Rhein-Neckar Löwen (B/4)

  

 

2017. április 1., szombat, 17:00 óra
Paris Saint-Germain Handball (A/2) - HBC Nantes (K/1)

 

2017. április 2., vasárnap, 18:00 óra
KS Vive Tauron Kielce (B/2) ) - Montpellier HB (K/2)

 

2017. április 1., szombat, 17:30 óra
Telekom Veszprém (A/3) - HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (B/6)

 

2017. április 2., vasárnap, 17:00 óra
MOL-Pick Szeged (B/3) - Bjerringbro-Silkeborg (A/6)

 

2017. április 2., vasárnap, 19:30 óra
SG Flensburg-Handewitt (A/4) - HC Meskov Breszt (B/5)

 

2017. március 30., csütörtök, 19:00 óra
Rhein-Neckar Löwen (B/4) - THW Kiel (A/5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk