Női világbajnokság 2017

23. Női Kézilabda Világbajnokság


2017. december 1-17., Németország

 

Csoportbeosztás

 A-csoport
Trier

B-csoport
Bietigheim-Bissingen

C-csoport
Oldenburg

 D-csoport
Lipcse

Franciaország

Norvégia

Dánia

Hollandia

Románia

Svédország

Oroszország

Németország

Spanyolország

Csehország

Brazília

Szerbia

Szlovénia

Magyarország

Montenegró

Koreai Köztársaság

Angola

Argentína

Japán

Kína

Paraguay

Lengyelország

Tunézia

Kamerun

 

 A-csoport (Trier)

12. 02.

 14.00

Románia – Paraguay

29-17 (16-7)

12. 02.

 18.00

Franciaország – Szlovénia

23-24 (10-13)

12. 02.

 20.30

Spanyolország – Angola

28-24 (15-13)

12. 03.

 14.00

Szlovénia – Románia

28-31 (14-14)

12. 03.

 18.00

Angola – Franciaország

19-26 (10-11)

12. 03.

 20.30

Paraguay – Spanyolország

15-32 (6-16)

12. 05.

 14.00

Szlovénia – Angola

32-25 (15-15)

12. 05.

 18.00

Románia – Spanyolország

19-17 (9-7)

12. 05.

 20.30

Franciaország – Paraguay

35-13 (21-3)

12. 07.

 14.00

Paraguay – Szlovénia

22-28 (9-18)

12. 07.

 18.00

Románia – Angola

27-24 (14-14)

12. 07.

 20.30

Spanyolország – Franciaország

25-25 (10-11)

12. 08.

 14.00

Angola – Paraguay

32-28 (16-17)

12. 08.

 18.00

Franciaország – Románia

26-17 (17-7)

12. 08.

 20.30

Spanyolország – Szlovénia

33-26 (13-14)

 B-csoport (Bietigheim-Bissingen)

12. 02.

 14.00

Csehország – Argentína

28-22 (19-9)

12. 02.

 18.00

Svédország – Lengyelország

30-33 (15-17)

12. 02.

 20.30

Norvégia – Magyarország

30-22 (21-11)

12. 03.

 14.00

Lengyelország – Csehország

25-29 (15-12)

12. 03.

 18.00

Magyarország – Svédország

22-25 (11-11)

12. 03.

 20.30

Argentína – Norvégia

21-36 (13-18)

12. 05.

 14.00

Magyarország – Argentína

33-15 (18-7)

12. 05.

 18.00

Svédország – Csehország

36-32 (16-18)

12 .05.

 20.30

Norvégia – Lengyelország

35-20 (18-11)

12. 07.

 14.00

Lengyelország – Magyarország

28-31 (11-13)

12. 07.

 18.00

Svédország – Argentína

38-24 (17-13)

12. 07.

 20.30

Csehország – Norvégia

16-34 (7-20)

12. 08.

 14.00

Argentína – Lengyelország

20-38 (9-19)

12. 08.

 18.00

Csehország – Magyarország

29-30 (14-17)

12. 08.

 20.30

Norvégia – Svédország

28-31 (18-16)

 C-csoport (Oldenburg)

12. 02.

 14.00

Oroszország – Tunézia

36-16 (14-9)

12. 02.

 17.45

Brazília – Japán

28-28 (12-15)

12. 02.

 20.30

Dánia – Montenegró

24-31 (12-17)

12. 03.

 14.00

Tunézia – Brazília

22-23 (13-10)

12. 03.

 17.45

Montenegró – Oroszország

24-28 (12-15)

12. 03.

 20.30

Japán – Dánia

18-32 (5-16)

12. 05.

 12.00

Montenegró –Japán

28-29 (15-12)

12. 05.

 17.45

Oroszország – Brazília

24-16 (14-7)

12. 05.

 20.15

Dánia – Tunézia

37-19 (15-6)

12. 06.

 14.00

Oroszország – Japán

29-28 (13-11)

12. 06.

 17.45

Tunézia – Montenegró

23-29 (13-15)

12. 06.

 20.30

Brazília – Dánia

20-22 (13-13)

12. 08.

 12.00

Japán – Tunézia

31-13 (15-6)

12. 08.

 17.45

Brazília – Montenegró

23-23 (13-12)

12. 08.

 20.15

Dánia – Oroszország

27-32 (11-12)

 D-csoport (Lipcse)

12. 01.

19.00

Németország – Kamerun

28-15 (12-7)

12. 02.

 15.30

Szerbia – Kína

43-23 (21-11)

12. 02.

 18.00

Hollandia – Koreai Köztársaság

22-24 (11-14)

12. 03.

 14.00

Kamerun – Szerbia

21-34 (9-20)

12. 03.

 18.00

Koreai Köztársaság – Németország

18-23 (10-11)

12. 03.

 20.30

Kína – Hollandia

15-40 (9-20)

12. 05.

 12.00

Koreai Köztársaság – Kína

31-19 (18-10)

12. 05.

 15.30

Hollandia – Kamerun

29-22 (14-8)

12. 05.

 18.00

Németország – Szerbia

22-22 (9-11)

12. 06.

 14.00

Kamerun – Koreai Köztársaság

21-33 (6-16)

12. 06.

 18.00

Németország – Kína

24-9 (10-3)

12. 06.

 20.30

Szerbia – Hollandia

27-27 (15-15)

12. 08.

 14.00

Kína – Kamerun

26-26 (13-13)

12. 08.

 18.00

Hollandia – Németország

31-23 (18-10)

12. 08.

 20.30

Szerbia – Koreai Köztársaság

33-28 (15-14)

 

 A-csoport végeredménye 

  1. Románia

5

4

1

123–112

+11

8

  2. Franciaország

5

3

1

1

135–98

+37

7

  3. Spanyolország

5

3

1

1

135–109

+26

7

  4. Szlovénia

5

3

2

138–134

+4

6

  5. Angola

5

1

4

124–141

–17

2

  6. Paraguay

5

5

95–156

–61

0

 

B-csoport végeredménye

  1. Svédország

5

4

1

160–139

+21

8

  2. Norvégia

5

4

1

163–110

+53

8

  3. Magyarország

5

3

2

138–127

+11

6

  4. Csehország

5

2

3

134–147

–13

4

  5. Lengyelország

5

2

3

144–145

–1

4

  6. Argentína

5

5

102–173

–71

0

 

C-csoport végeredménye 

  1. Oroszország

5

5

149–111

+38

10

  2. Dánia

5

3

2

142–120

+22

6

  3. Japán

5

2

1

2

134–130

+4

5

  4. Montenegró

5

2

1

2

135–127

+8

5

  5. Brazília

5

1

2

2

110–119

–9

4

  6. Tunézia

5

5

93–156

–63

0

 

D-csoport végeredménye 

  1. Szerbia

5

3

2

159–121

+38

8

  2. Hollandia

5

3

1

1

149–111

+38

7

  3. Németország

5

3

1

1

120–95

+25

7

  4. Koreai Köztársaság

5

3

2

134–118

+16

6

  5. Kamerun

5

1

4

105–150

–45

1

  6. Kína

5

1

4

92–164

–72

1

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk