2. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 2 2,50
2. GISLASON Orri Valur FC 5  (10 perc) 2 2,50
3. ZADURA Przemyslav Gwardia Opole 4  (8 perc) 2 2,00
4. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 4  (8 perc) 2 2,00
5. ÖZTÜRK Csaglayan Beykoz BLD SK 4  (8 perc) 2 2,00
6. HOLMSTAD Egil BSK Handball Elite 4  (8 perc) 2 2,00
7. BUNETA Marin RK Dubrava 3  (6 perc) 2 1,50
8. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 2 1,50
9. MILITARU Robert CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
10. RAMBA Ionut CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
11. PUCHNIK Miha Achilles Bocholt 3  (6 perc) 2 1,50
12. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjardar 3  (6 perc) 2 1,50
13. FELDMANN Kai OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
14. EKMAN Per Kenny OIF Arendal 3  (6 perc) 2 1,50
15. FRANCISCO DA SILVA Joao SL Benfica 3  (6 perc) 2 1,50
16. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
17. FERREIRA DA SILVA Uelington Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
18. MIKITA Jakab Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
19. MEDICS Petar RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
20. GERDÁN Tibor Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
21. SIGTRYGGSSON Arni Valur FC 2  (4 perc) 2 1,00
22. GARCIA ROBLEDO Antonio CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
23. BOHAN Vjacseszlav SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
24. PODSIVALOV Alekszandr SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
25. ALEHIN Nyikolaj SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
26. ENGLER Luca HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 2 1,00
27. FELLMANN Daniel HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 2 1,00
28. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
29. PEDERSEN Anders TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
30. WINTERS Wout Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
31. CREMERS Jordi Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
32. CSITU Alekszandr Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
33. ZUPANJACS Bojan Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
34. AJZATULLOV Roman Pölva Serviti 2  (4 perc) 2 1,00
35. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 2  (4 perc) 2 1,00
36. NEEME Indrek Pölva Serviti 2  (4 perc) 2 1,00
37. JELINICS Marin RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
38. ISZAKOV Ilja St. Petersburg HC 2  (4 perc) 2 1,00
39. VUCSKOVICS Nenad Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
40. SZTOJANOVICS Vukasin Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
41. CSAGALJ Igor Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
42. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
43. SEITZ Philipp SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
44. KRAINER Sven Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
45. HUWYLER Stefan Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
46. SUTER Nicolas Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
47. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
48. ROEFS Jeroen OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
49. STEINS Ivo OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
50. JOHANSON Munk OIF Arendal 2  (4 perc) 2 1,00
51. LANGOWSKI Antoni Gwardia Opole 2  (4 perc) 2 1,00
52. HERSHKOVITZ Shay Maccabi Srugo Rishon Lezion 2  (4 perc) 2 1,00
53. CHMELIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 2 1,00
54. ASKARI Afshin Beykoz BLD SK 2  (4 perc) 2 1,00
55. LÖNN Adam HK Malmö 2  (4 perc) 2 1,00
56. SZPASZOVSZKI Bojan HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 2 1,00
57. RAKCSEVICS Mladen HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
58. VUJADINOVICS Predrag HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
59. RAMMEL Kristian BSK Handball Elite 2  (4 perc) 2 1,00
60. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 1  (2 perc) 1 1,00
61. KEZICS Josip HC Ohrid 2013 1  (2 perc) 1 1,00
62. GNOS Basil HC Kriens-Luzern 1  (2 perc) 1 1,00
63. TRITTA Alexandre Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 1 1,00
64. WILDT Eduard Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 1 1,00
65. BURICEA George HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 1 1,00
66. HANUSZ Egon Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
67. BARTUCZ László Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
68. CEHTE Klemen Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
69. SZEITL Erik Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
70. RADJENOVICS Bojan Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
71. VOLAR Kristijan RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
72. GRAHOVAC Domagoj RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
73. GODEC Karlo RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
74. HORNYÁK Péter Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
75. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
76. KASPAREK Stanislav Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
77. JULIUSSON Alexander Valur FC 1  (2 perc) 2 0,50
78. SVÖLU BALDURSSON Thorgils Valur FC 1  (2 perc) 2 0,50
79. GISLASON Ymir Valur FC 1  (2 perc) 2 0,50
80. HRASTNIK Gasper CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
81. GEORGIEVSZKI Gocse CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
82. HUMET Gaminde CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
83. NOVANC Marius CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
84. NEGRU Andrei CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
85. VAJLINON Nyikita SKA Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
86. USAL Alekszej SKA Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
87. SONCIK Makszim SKA Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
88. RUD Artur SKA Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
89. DELCHIAPPO Gino HC Kriens-Luzern 1  (2 perc) 2 0,50
90. BAVIERA Fabio HC Kriens-Luzern 1  (2 perc) 2 0,50
91. ALILI Albin HC Kriens-Luzern 1  (2 perc) 2 0,50
92. WIPF Christian HC Kriens-Luzern 1  (2 perc) 2 0,50
93. BALLING Christensen TTH Holstebro 1  (2 perc) 2 0,50
94. BRAMMING Magnus TTH Holstebro 1  (2 perc) 2 0,50
95. SVAVARSSON Vignir TTH Holstebro 1  (2 perc) 2 0,50
96. KOOIJMAN Evert Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
97. VALKENBORGH Roal Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
98. SPOOREN Serge Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
99. ZAJCSU Viktor Cocks 1  (2 perc) 2 0,50
100. BASARICS Davor Cocks 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk