2. forduló


32 csapat, első mérkőzés 2017. október 7-8., második mérkőzés 2017. október 14-15. Nevezett csapatok: a Bajnokok Ligája selejtező 4. helyén végzett együttest, Cocks (Finnország), OCI/Lions (Hollandia), Csurgói KK (Magyarország), Wacker Thun (Svájc), HC Dobrogea Süd Constanta (Románia), HC SZKA Minszk (Fehéroroszország), RK Nexe (Horvátország), FC Porto (Portugália), St. Petersburg HC (Oroszország), Gwardia Opole (Lengyelország), Helvetie Anaitasuna (Spanyolország), Chambery Savoie MB HB (Franciaország), TTH Holstebro (Dánia), Balatonfüredi KSE (Magyarország), HK Malmö (Svédország), Pfadi Winterthur (Svájc).
            E 16 csapathoz sorsolták a CSM Bucuresti (Románia) együttesét és az 1. fordulóból továbbjutott 15 csapatot: SG INSIGNIS Handball Westwien  (Ausztria), RK Dubrava (Horvátország),  Talent Robstav MAT Plzen (Csehország), Pölva Serviti (Észtország), FH Hafnarfjordur (Izland), Valur FC (Izland), Maccabi Srugo Rishon Lezion (Izrael), HC Ohrid 2013 (Macedónia),  BSK Handball Elite (Norvégia), OIF Arendal (Norvégia), SL Benfica (Portugália), Vojvodina (Szerbia), HC Kriens-Luzern (Svájc), Beykoz BLD SK (Törökország) és Achilles Bocholt (Belgium).

 

Az EHF-kupa 2. fordulójának első mérkőzései

2017. október 7., szombat, 18:00 óra, Luzern
HC Kriens-Luzern – TTH Holstebro
16-27 (6-16)

2017. október 7., szombat, 20:15 óra, Bocholt
Achilles Bocholt – Cocks
40-35 (-19-14)

2017. október 8., vasárnap, 18:30 óra, Beykoz/Isztambul
Beykoz BLD SK – HK Malmö
27-36 (11-16)

2017. október 14., szombat, 15:00 óra, Porto
HC Ohrid 2013 – FC Porto
0-0

2017. október 14., szombat, 18:00 óra, Konstanca
HC Dobrogea Süd Constanta – BSK Handball Elite
0-0

2017. október 7., szombat, 18:00 óra, Pölva
Pölva Serviti – RK Nexe
25-27 (13-14)

2017. október 7., szombat, 19:30 óra, Sittard
OCI/Lions – OIF Arendal
25-28 (13-16)

2017. október 7., szombat, 17:00 óra, Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur – St. Petersburg HC
32-27 (17-14)

2017. október 7., szombat, 17:30 óra, Winterthur
Pfadi Winterthur – Vojvodina
35-22 (16-12)

2017. október 8., vasárnap, 18:00 óra, Pamplona
Helvetie Anaitasuna – Talent Robstav MAT Plzen
40-26 (20-15)

2017. október 7., szombat, 18:00 óra, Maria Enzersdorf
SG INSIGNIS Handball WestwienWacker Thun
22-27 (13-13)

2017. október 7., szombat, 17:00 óra, Balatonfüred
Balatonfüredi KSE – Valur FC
27-22 (16-8)

2017. október 7., szombat, 17:00 óra, Bukarest
CSM Bucuresti – HC SZKA Minszk
26-30 (14-14)

2017. október 7., szombat, 17:00 óra, Lisszabon
SL Benfica – Gwardia Opole
28-24 (15-12)

2017. október 8., vasárnap, 19:30 óra, Rishon Lezion
Maccabi Srugo Rishon Lezion Chambery Savoie MB HB
24-29 (12-15)

2017. október 7., szombat, 15:30 óra, Csurgó
Csurgói KK – RK Dubrava
33-24 (15-14)


Az EHF-kupa 2. fordulójának második mérkőzései

2017. október 14., szombat, 15:30 óra, Holstebro
TTH Holstebro – HC Kriens-Luzern
0-0

2017. október 14., szombat, 16:30 óra, Siuntio
Cocks – Achilles Bocholt
0-0

2017. október 14., szombat, 16:00 óra, Malmö
HK Malmö – Beykoz BLD SK
0-0

2017. október 15., vasárnap, 15:00 óra, Porto
FC Porto – HC Ohrid 2013
0-0

2017. október 15., vasárnap, 18:00 óra, Konstanca
BSK Handball Elite – HC Dobrogea Süd Constanta
0-0

2017. október 14., szombat, 18:00 óra, Nasice (Nekcse)
RK Nexe – Pölva Serviti
0-0

2017. október 14., szombat, 19:30 óra, Arendal
OIF Arendal – OCI/Lions
0-0

2017. október 15., vasárnap, 15:00 óra, Szentpétervár
St. Petersburg HC – FH Hafnarfjordur
0-0

2017. október 8., vasárnap, 15:00 óra, Winterthur
Vojvodina – Pfadi Winterthur
17-26 (8-14)
A Pfadi Winterthur csapata kettős győzelemmel (35-22, 26-17),
61-39-es gólkülönbséggel a 3. fordulóba jutott.

2017. október 15., vasárnap, 14:00 óra, Plzen
Talent Robstav MAT Plzen – Helvetie Anaitasuna
0-0

2017. október 14., szombat, 17:00 óra, Thun
Wacker Thun – SG INSIGNIS Handball Westwien
0-0

2017. október 8., vasárnap, 15:00 óra, Balatonfüred
Valur FC – Balatonfüredi KSE
19-28 (11-14)
A Balatonfüredi KSE csapata kettős győzelemmel (27-22, 28-19),
55-41-es gólkülönbséggel a 3. fordulóba jutott.


2017. október 15., vasárnap, 17:00 óra, Minszk
HC SZKA Minszk – CSM Bucuresti
0-0

2017. október 15., vasárnap, 16:00 óra, Opole
Gwardia Opole – SL Benfica
0-0

2017. október 14., szombat, 20:00 óra, Chambery
Chambery Savoie MB HB – Maccabi Srugo Rishon Lezion
0-0

2017. október 14., szombat, 19:00 óra, Zágráb
RK Dubrava – Csurgói KK
0-0




















 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk